В університеті розпочалась атестація слухачів випускних курсів факультету № 1 Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та заочного навчання

Новини університету

Розпочалась атестація з навчальної дисципліни «Теорія держави та права», яку складали 54 слухачі 4-го курсу (навчальні групи ЗН-241/243, напрям підготовки 6.030402 «Правоохоронна діяльність») та 44 слухачі 5-го курсу (навчальні групи ЗН-151/153, напрям підготовки 6.030401 «Правознавство»).

Перед початком іспиту до слухачів звернувся ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Віталій Глуховеря, який побажав уважності, зосередженості та високих балів.

Екзаменаційну комісію очолили: заступник начальника – начальник слідчого управління ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області Михайло Куратченко, заступник начальника ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області полковник поліції Павло Баранник.

Слід зазначити, що контроль та порядок під час усього періоду складання іспитів забезпечують директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та заочного навчання ДДУВС Олександр Ведмідський та його заступник, декан факультету №1 Олександр Юнін. Триватиме атестація слухачів до кінця квітня.

Бажаємо слухачам успішної здачі іспитів!

Відділення зв’язків з громадськістю

 


Кількість переглядів сторінки: 906