На Криворізькому факультеті ДДУВС відзначили День знань

Новини Криворізького факультету ДДУВС

На Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшли урочисті заходи з нагоди всеукраїнського свята – Дня знань.

Привітати студентів та курсантів із початком нового навчального року завітали: заступник начальника слідчого відділу Криворізького відділу поліції Надія Носевич, заступник начальника Покровського відділення поліції Василь Іщенко, настоятель Храму святого мученика Іоана Воїна при Криворізькому факультеті отець Валентин, а також інші почесні гості, ветерани навчального закладу, батьки та друзі першокурсників.

Розпочалося святкування вітальним словом декана Криворізького факультету Максима Почтового, який побажав юнакам та дівчатам наполегливості, успіхів у навчанні та творчих злетів.

Після привітань декана відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим захисникам правопорядку.

В урочистій обстановці першокурсникам були вручені символи першовересневого свята – студентський квиток та ключ від Країни знань.

Наприкінці урочистостей курсанти та слухачі Криворізького факультету пройшли урочистим маршем.

На радісних і в той же час схвильованих першокурсників чекала перша у цьому навчальному році лекція.

Ми віримо, що молоде поповнення студентів та курсантів виправдають очікування батьків та викладачів. Тож успіхів у навчанні їм, і нехай доля буде привітною!

 

 


Кількість переглядів сторінки: 408