Шановні першокурсники, курсанти та студенти, працівники нашого університету!

Новини університету

Від мене особисто та від імені ректорату університету вітаю вас зі святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів – Днем знань!

Шановні першокурсники!

Обраний вами шлях покладає на вас святий обов’язок завжди залишатись відданими українському народові, постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, з високою відповідальністю виконувати покладені завдання, бути чесними, сумлінними і дисциплінованими працівниками, постійно захищати законні права та інтереси громадян незалежної України.

Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день. Ростіть, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Від вашої старанності, працьовитості та цілеспрямованості буде залежати не тільки ваш успіх, але і доля завтрашньої України.

Найщиріші слова подяки педагогам і батькам, адже їхні знання, досвід та підтримка завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети. Саме вони щедро діляться своїми знаннями та виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 915