Курсанти вибороли призові місця під час обласного чемпіонату з гирьового спорту

У спортивному комплексі «Динамо» відбувся Чемпіонат обласної організації Товариства з гирьового спорту. Збірна команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла третє місце.

У змаганнях взяли участь близько 50-ти спортсменів, у складі 9-ти команд об’єднаних колективів фізичної культури та спорту правоохоронних органів та рятувальної служби області.

Збірна команда ДДУВС під керівництвом старшого викладача кафедри тактико-спеціальної підготовки Валерія Біліченка гідно представила навчальний заклад та повернулася зі змагань з трьома призовими місцями. Курсант Денис Швидь став переможцем у ваговій категорії до 63 кг, курсант Дмитро Прокопенеко виборов друге місце у ваговій категорії до 68 кг, курсанти Сергій Панченко та Дмитро Крючков посіли третє місце відповідно у вагових категоріях до 73 та 78 кг.

Вітаємо призерів змагань, бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!