До уваги науково-педагогічних працівників!

Новини університету, Оголошення університету

Університет Collegium Civitas у місті Варшава запрошує на стажування за темою «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.
Дати проведення: 20–25 листопада 2017 року. Подача заявок на участь у стажуванні: до 23 жовтня.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Організація навчання, програми та підготовки студентів у польських вищих навчальних закладах (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Модуль 2. Інноваційні методи навчання у структурі сучасного навчального закладу: інтеграція передових технологій, наукових здобутків та практичного досвіду (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Модуль 3. Сучасний університет: міжнародна співпраця та інтернаціоналізація навчального процесу задля підготовки фахівців європейського рівня (6-денний виїзний модуль).
Університетом Collegium Civitas видається сертифікат на 108 годин (два національних кредити або три кредити ECTS) усім учасникам стажування.
Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга).

 

 


Кількість переглядів сторінки: 561