Курсант ДДУВС отримав почесну відзнаку від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

Новини університету

Сьогодні зранку на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ курсанта 2-го курсу факультету кримінальної поліції Артема Каверіна нагородили відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відвагу в службі».

Почесну нагороду Артем отримав за самовідданість, сміливі та рішучі дії під час рятування життя та надання невідкладної домедичної допомоги жителям Синельниківського району, які під час риболовлі провалилися під лід.

Відзнаку МВС України вручив ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко. Від керівництва навчального закладу курсант Каверін отримав цінний подарунок – ноутбук.

«Сьогодні ми зібралися, щоб відмітити героїчний вчинок нашого курсанта. Працівники Національної поліції повинні завжди демонструвати високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям заради життя інших. Такий приклад продемонстрував Артем Каверін, який першим кинувся на допомогу потопаючим, діяв поступально, впевнено та рішуче у надзвичайній ситуації», – зазначив Андрій Євгенович.

Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Юрченко нагородив вітальними листами ректора ДДУВС Андрія Фоменка та начальника факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Сергія Балабана.

«Подібні вчинки заслуговують на повагу. Переконаний, у нас є майбутнє, є майбутнє у нашої країни, бо поряд із нами такі сміливі та відважні люди, як Артем Каверін», – зауважив заступник голови ОДА.

Заступник начальника відділу антикорупційної політики та прав людини Дніпропетровської обласної ради Олександр Свіренко щиро привітав Артема Каверіна з отримання почесної відзнаки, подякував його батькам за достойне виховання та вручив курсовому рятівника – провідному фахівцю факультету Івану Богатирю пам’ятний подарунок – годинник.

Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач вручив Артему Каверіну лист-подяку за мужність і професійні дії у надзвичайній ситуації по врятуванню життя потопаючих.

Цю історію в університеті згадають ще не раз! Подібні вчинки мають стати прикладом наслідування для тих, хто зараз у курсантському строю, для усіх тих, хто прийде сюди навчатися завтра. Усією великою університетською родиною пишаємося Вами, рятувальнику, низький уклін Вашим батькам, Артеме, за достойне та гідне виховання!

 

 


Кількість переглядів сторінки: 1 851