Дзюдоїсти університету знову у призерах!

Новини університету

У Дніпрі завершився відкритий молодіжний Чемпіонат області з дзюдо. На татамі вийшли спортсмени не старше 23 років. Два призових місця у різних вагових категоріях на рахунку дзюдоїстів ДДУВС – Дмитра Кучера та Дмитра Нагорного.

Обласна першість зібрала 80 учасників із Дніпра, Павлограда, Кривого Рогу, Кам’янського та Запоріжжя.

Студент 1-го курсу юридичного факультету Дмитро Кучер провів 2 надважкі сутички. У боротьбі за 1-ше місце поступився спортсмену важчому за нього на 30 кілограмів, зайнявши 2-гу сходинку переможного п’єдесталу.

Курсант 1-го курсу факультету кримінальної поліції Дмитро Нагорний вперше виступав у новій ваговій категорії – до 73 кілограмів. Провів 5 виснажливих сутичок, у боротьбі за 2-ге місце поступився майстру спорту з Дніпра.

Готували до змагань призерів викладачі ДДУВС: Віктор Счастливець, Маргарита Чоботько, Андрій Кириченко та Микола Турчаніков.

Вітаємо наших дзюдоїстів, бажаємо успіхів на Чемпіонаті України, який проходитиме 5 травня у Дніпрі.