Теорія та практика в одну ногу: знайомство з установами Державної пенітенціарної служби

Новини університету

Курсанти 3-го курсу факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та органів досудового розслідування побували з ознайомчою екскурсією у Дніпровській установі виконання покарання № 4.

Організували екскурсії завідувач відділення практичного навчання навчально-методичного відділу Вадим Бабанін, спільно з науково-педагогічними працівниками університету Вікторією Рогальською, Наталією Черняк, Оленою Солдатенко та Вадимом Хашевим.

Теорія та практика у ДДУВС в одну ногу: знайомство з установами Державної пенітенціарної служби

Упродовж 2-х тижнів установу відвідали 129 курсантів університету.

Старший інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи лейтенант внутрішньої служби Ігор Горб розповів курсантам історію спеціальної установи, ознайомив із правилами внутрішнього розпорядку, умовами утримання взятих під варту осіб та осіб, що відбувають покарання.

Побували з ознайомчою екскурсією у Дніпровській установі виконання покарання

Як працюють контрольно-перепускні пункти; збірне відділення; кімнати догляду за речами осіб, які прибувають до установи етапами та з судів; слідчі кабінети; кімнати психоемоційного розвантаження, – усе це третьокурсники побачили на власні очі.

Майбутні поліцейські також дізналися про особливості взаємодії органів Національної поліції та установ Південно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Побували з ознайомчою екскурсією у Дніпровській установі виконання покарання

Наприкінці курсанти відвідали музей установи, оглянули макети заборонених предметів, які були вилучені в ув’язнених та засуджених.

Теорія та практика у ДДУВС в одну ногу: знайомство з установами Державної пенітенціарної служби

 

 


Кількість переглядів сторінки: 680