Сергій Балабан виборов друге золото на Чемпіонаті Європи

Новини університету

У Глазго (Шотландія) пройшов Чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів. Провівши 5 надважких поєдинків, в особистій першості золото виборов декан факультету підготовки фахівців для пiдроздiлiв кримінальної поліції Сергій Балабан.

Традиційно у змаганнях у великому складі брала участь збірна України. Під «синьо-жовтим стягом» у Шотландію відправилися і спортсмени Дніпропетровської області. Всього на ветеранському татамі виступили 14 представників нашого регіону, серед титулованих майстрів – трикратний чемпіон світу, діючий чемпіон Європи Сергій Балабан.

У віковій групі 35-39 років представник ДДУВС провів п’ять виснажливих поєдинків: з азербайджанцем, італійцем та двома спортсменами з Франції. У фіналі Сергій Балабан достроково, за 30 секунд, переміг українського дзюдоїста з Харкова, отримавши титул чемпіона.

В останній день чемпіонату Україна виграла «золото» у командних змаганнях у віковій групі 35-39 років, таким чином Сергій Балабан привіз зі змагань 2 золоті медалі.

Вітаємо Сергія Балабана з блискучою перемогою, пишаємося ним та бажаємо подальших успіхів!