Золото та бронза – результат спортсменів ДДУВС на Чемпіонаті України з боксу

У Дніпрі завершився Чемпіонат України з боксу серед студентів. У турнірі взяли участь понад 100 спортсменів із 24-х областей України, серед призерів – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Змагання проходили на базі спорткомплексу Українського державного хіміко-технологічного університету.

Золото та срібло – результат спортсменів ДДУВС на Чемпіонаті України з  боксу

Нашу область та університет представляли курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Микита Михайличенко (вагова категорія понад 91 кг) та курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Костянтин Пінчук (вагова категорії до 91 кг).
Провівши яскраві двобої, Костянтин Пінчук виборов путівку до фіналу змагань, де переміг харків’янина та став чемпіоном України з боксу серед студентів.
Микита Михайличенко, дійшовши до півфіналу змагань, у напруженому поєдинку поступився представнику київської школи боксу та став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед студентів.

Вітаємо наших спортсменів, бажаємо успіхів та нових перемог!