Віддати частинку себе та подарувати шанс на життя

Новини університету

В обласній лікарні ім. Мечникова з 9 ранку тиснява. Люди займають чергу, щоби здати кров для поранених в зоні АТО бійців. До акції «Подаруй життя герою» добровільно долучилися 153 курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Понад 3 роки ідуть бойові дії на сході України. Весь цей час «мечниковці» рятують життя бійців із важкими вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями. Лікарі кажуть: потрібні усі групи та резуси, запаси закінчуються дуже швидко. Іноді для порятунку поранених треба близько десяти літрів крові на день.

Люди займають чергу, щоби здати кров для поранених в зоні АТО бійців.

Курсанти та студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ регулярно беруть участь у подібних акціях: вважають своїм боргом допомагати постраждалим воїнам АТО.

Люди займають чергу, щоби здати кров для поранених в зоні АТО бійців.

Серед представників навчального закладу було багато донорів, які не перший раз здавали кров у рамках благодійної акції, і тому досить сміливо йшли до процедурної.

Віддати частинку себе та подарувати шанс на життя

«Я не міг залишитися осторонь, адже розумію, що всього 5 хвилин мого часу, саме стільки триває процедура здачі крові, можуть – подарувати комусь роки життя. Ми не маємо права зволікати, бо хто як не ми. Я взагалі закликаю, аби кожен приходив сюди та здавав свою кров», – зазначив курсант 3-го курсу факультету превентивної діяльності Володимир Мартиненко, який уже вдруге бере участь в акції.

Віддати частинку себе та подарувати шанс на життя

Цього разу курсанти здали близько 70-ти літрів крові для поранених бійців. Майбутні правоохоронці сподіваються, що своїм вчинком зможуть врятувати не одне людське життя та здоров’я.

До акції «Подаруй життя герою» добровільно долучилися 153 курсанти

 

 


Кількість переглядів сторінки: 625