Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Правова держава: історія, сучасність та перспективи формування в Україні»

Новини університету, Оголошення університету

22 лютого 2019 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Правова держава: історія, сучасність та перспективи формування в Україні».

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Правова держава: історія, сучасність та перспективи формування в Україні»

Захід розпочнеться о 10.00 в конференц-залі університету. У рамках конференції здійснюватиметься обговорення комплексу надзвичайно актуальних питань законотворчості та практичного застосування норм права.

Тематичні напрями роботи науково-практичної конференції:

1. Кримінальна відповідальність та розслідування злочинів: історія та сучасність;

2. Гуманітарні виміри функціонування правової держави;

3. Правові проблеми трудового, цивільного, цивільно-процесуального, господарського, земельного, аграрного, екологічного, сімейного та фінансового права;

4. Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вітчизняних закладів вищої освіти, здобувачі вищої освіти, провідні юристи-практики.

Контакти: megevska38@gmail.com

Межевська Лілія Володимирівна (юридичний факультет)

т. 066-363-20-53; 098-38-75-343

 

 


Кількість переглядів сторінки: 252