Гідна підготовка – високий результат!

Новини університету

Учора спортсмени Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ поборолися за першість в чемпіонаті з жиму штанги. Продемонструвати свою вправність вирішили понад 30 курсантів закладу вищої освіти.

Підняти прапор та розпочати змагання офіційно отримав право чемпіон змагань 2018 року – курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Владислав Циганов.

Спортсмени змагалися у шести вагових категоріях, а курсантів активно підтримували вболівальники.

За результатами турніру перше місце у ваговій категорії до 67,5 кг посів курсант факультету економіко-правової безпеки Олег Кравець. У ваговій категорії до 75 кг абсолютним чемпіоном став курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Владислав Пигина, до 82,5 кг – курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Шахлар Джафаров. Першість у ваговій категорії до 90 кг здобув курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Богдан Коваленко, а понад 90 кг – Владислав Циганов.

Серед дівчат чемпіонкою стала курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Ганна Євдокименко.

Як зазначив тренер спортсменів, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Дмитро Анісімов, університетські змагання – це вдала можливість перевірити правильність техніки виконання курсантами вправ та підготувати їх до наступного етапу.

«Порівняно із результатами минулих років професіоналізм наших спортсменів значно виріс. До того ж, хорошим показником є і той факт, що курсанти ДДУВС Владислав Циганов та Ганна Євдокименко візьмуть участь у Чемпіонаті України з жиму штанги лежачи», – підкреслив Дмитро Анісімов.