Антикорупційна програма ДДУВС

Шановний відвідувачу!

Ви можете повідомити про відомі Вам факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною:

– засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на спеціальну електронну адресу: anti-corrup@dduvs.in.ua, електронну «Скриньку довіри ДДУВС» за електронною адресою: dovira@dduvs.in.ua;

– усне повідомлення може надійти через телефон «Довіри» за номером: 098-541-57-28, телефонну лінію ДДУВС за номером: (0562) 31-72-43, який працює по буднях у робочі години: з понеділка по четвер – з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 год., у п’ятницю – з 09.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 16.00 год.

Антикорупційна програма ДДУВС

 

➤ Антикорупційна програма ДДУВС на 2018 рік.

➤ Наказ – Наказ про затвердження Антикорупційної програми ДДУВС на 2018 рік.

➤ Наказ – Наказ про призначення уповноваженою особою з реалізації Антикорупційної програми ДДУВС.

➤ Додаток 1 – ЗВІТ за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності.

 — Додаток до звіту 1 – Опис ідентифікованих корупційних ризиків у діяльності ДДУВС, чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційного чи пов’язаного з корупцією правопорушення.

 — Додаток до звіту 2 – Таблиця оцінених корупційних ризиків у діяльності та заходів щодо їх усунення.

➤ Додаток 1 – Завдання і заходи із запобігання і протидії корупції.

➤ Додаток 2 – Інформація про стан виконання заходів Антикорупційної програми.

➤ Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

➤ Склад комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.


Кількість переглядів сторінки: 5 215