Організація розслідування злочинів – Методичні рекомендації щодо особливостей виявлення фактів розповсюдження дитячої порнографії через мережу Інтернет

Дисципліна “Організація розслідування злочинів”. Методичні рекомендації щодо особливостей виявлення фактів розповсюдження дитячої порнографії через мережу Інтернет та документування осіб, що виготовляють та розповсюджують порнографічну продукцію через Інтернет/ Т.М. Бухтіарова, І.В. Краснобрижий, Є.В. Матвієнко, В.О. Мірошниченко, В.І. Коршун, О.І. Соболь. – Дніпропетровськ: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, 2008. – 36 с.

Методичні рекомендації
Методичні рекомендації щодо особливостей виявлення фактів розповсюдження дитячої порнографії через мережу Інтернет та документування осіб, що виготовляють та розповсюджують порнографічну продукцію через Інтернет, розроблені на основі вивчення та аналізу вітчизняних і зарубіжних сучасних технічних тенденцій, з урахуванням власних думок та практичних пропозицій фахівців університету.

Методичні рекомендації будуть корисними для науковців, практичних працівників органів внутрішніх справ, курсантів та слухачів.

 


Кількість переглядів сторінки: 387