Кримінально-виконавче право – Режим у виправних колоніях Державної пенітенціарної служби України

Дисципліна “Кримінально-виконавче право”. Багатирьов І.Г., Щербина О.В. Режим у виправних колоніях Державної пенітенціарної служби України (теорія і практика): моногр. / І.Г. Богатирьов, О.В. Щербина. – К.: ВД. «Дакор», 2015. – с.

Режим у виправних колоніях Державної пенітенціарної служби України (теорія і практика): моногр.
Представлена на рецензування монографія «Режим виконання і відбування покарань у виправних установах державної пенітенціарної служби України», підготовлена відповідно до Плану науково-дослідних дослідно-конструкторських Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ на 2015 рік та з нагоди 50-річчя Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У монографії міститься комплексне дослідження теорії й практики режиму у виправних колоніях Державної пенітенціарної служби України.

Видання розраховано на науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів (курсантів) ВНЗ, у яких готують правників, співробітників Державної пенітенціарної служби України, інших правоохоронних органів та суду, а також на всіх тих, хто цікавиться розвитком науки кримінально-виконавчого права.

 


Кількість переглядів сторінки: 355