Дні народження Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Перелік іменинників та ювілярів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (поступово наповнюється):

Дні народження у січні:

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Варварський Сергій Сергійович – 04 січня.


Манойло Олег Олегович – 11 січня.


Ткаченко Владислав Сергійович – 13 січня.


Перетрухін Василь Юрійович – 14 січня.


Петренко Ірина Олександрівна – 20 січня.


Гайдай Іван Андрійович – 20 січня.


Трубка Денис Андрійович – 23 січня.


Носаченко Максим Євгенович – 26 січня.


Перепьолкіна Юлія Андріївна – 27 січня.


Євдокименко Ганна Олегівна – 28 січня.


Золотухіна Аліна Сергіївна – 28 січня.


Твердохлібов Ігор Андрійович – 01 січня.


Шестак Владислав Олександрович – 01 січня.


Ноздрачова Анастасія Олегівна – 06 січня.


Бочаров Володимир Іванович – 09 січня.


Бурлик Станіслав Ігорович – 10 січня.


Приходько Сергій Олександрович – 21 січня.


Фецяк Артем Іванович – 21 січня.


Могілевська Анастасія Євгеніївна – 21 січня.


Кузнєцов Олексій Володимирович – 25 січня.


Кільовий Максим Сергійович – 29 січня.


Накадюк Денис Сергійович – 30 січня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Цимаховський Артур Володимирович – 7 січня.


Вакуленко Андрій Михайлович – 9 січня.


Ткаченко Дмитро Володимирович – 14 січня.


Гринюк Дмитро Володимирович – 15 січня.


Яцейко Артем Іванович – 16 січня.


Вороновський Євгеній Юрійович – 16 січня.


Василейко Андрій Сергійович – 19 січня.


Пахомов Сергій Сергійович – 20 січня.


Струцка Ірина Русланівна – 21 січня.


Борисенко Сергій Володимирович – 22 січня.


Бурлаєв Микита Володимирович – 22 січня.


Бурлак Іван Олександрович – 22 січня.


Вергун Маргарита Олександрівна – 23 січня.


Попов Вячеслав Сергійович – 23 січня.


Марцофей Артем Олегович – 23 січня.


Гусак Владислав Миколайович – 25 січня.


Мінченко Павло Володимирович – 25 січня.


Прудкий Дмитро Олексійович – 26 січня.


Коваль Олександр Сергійович – 27 січня.


Куян Микола Сергійович – 27 січня.


Вихопень Анастасія Василівна – 28 січня.


Лагода Артем Віталійович – 29 січня.


Годрієнко Даря Олександрівна – 30 січня.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Кордіна Руслана Олександрівна – 01 січня.


Саранчук Ілля Вікторович – 01 січня.


Соломка Максим Вадимович – 02 січня.


Тимофієва Аліна Ігорівна – 02 січня.


Кріпак Дмитро Олександрович – 03 січня.


Сорокотяга Валерія Володимирівна – 04 січня.


Крупський Сергій Володимирович – 05 січня.


Керімов Денис Олександрович – 06 січня.


Гапіч Ігор Олегович – 06 січня.


Іскра Анастасія Юріївна – 07 січня.


Михайліченко Дмитро Юрійович – 09 січня.


Іконніков Денис Олександрович – 09 січня.


Мазур Артур Олегович – 10 січня.


Логачева Валерія Едуардівна – 11 січня.


  Жигулін Євген Володимирович – 13 січня.


Шаркун Катерина Вікторівна – 13 січня.


Цвєткова Олександра Олександрівна – 13 січня.


Тетерів Дмитро Сергійович – 15 січня.


Лапік Петро Миколайович – 16 січня.


Нещеретня Анастасія Олександрівна – 16 січня.


Ладиченко Діана Віталіївна – 17 січня.


Гладкий Дмитро Павлович – 19 січня.


Гошуляк Юлія Юріївна – 20 січня.


Оксьом Євген Вікторович – 23 січня.


Єрмоленко Анастасія Романівна – 24 січня.


Александрова Юлія Русланівна – 24 січня.


Фоменкова Катерина Сергіївна – 25 січня.


Волчков Марко Володимирович – 25 січня.


Анікєєнко Олександр Олександрович – 26 січня.


Донченко Владислав Володимирович – 26 січня.


Каштан Антон Русланович – 27 січня.


Герасименко Микола Анатолійович – 28 січня.


Нарівський Денис Геннадійович – 29 січня.


Кривуля Анастасія Дмитрівна – 29 січня.


  Арсентьєва Валерія Сергіївна – 30 січня.


Гриценко Владислав Сергійович – 30 січня.


Лизько Наталія Сергіївна – 31 січня.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Бондаренко Софія Миколаївна – 1 січня


Гахов Олексій Сергійович – 1 січня


Іхно Марина Олександрівна – 1 січня


Рудов Ілля Олександрович – 1 січня


Кравець Вікторія Валеріївна – 1 січня


Тюря Олена Іванівна – 1 січня


Ставніцер Богдан Вячеславович – 2 січня


Ейсфельд Ксенія Сергіївна – 2 січня


Хоменко Вікторія Михайлівна – 2 січня


Радиновський Артур Станіславович – 2 січня


Золотухіна Аліна Петрівна – 3 січня


Момот Альона Ігорівна – 3 січня


Шафранська Ольга Станіславівна – 3 січня


Бровко Альона Олександрівна – 3 січня


Голубєва Олена Вікторівна – 3 січня


Риженко Ярослав Вікторович – 4 січня


Атіков Антон Олександрович – 4 січня


Павлова Ганна Дмитрівна – 4 січня


Мудренко Олександра Вячеславівна – 5 січня


Ситник Олег Андрійович – 5 січня


Погорєлова Анастасія Ігорівна – 5 січня


Піц Анастасія Миколаївна – 5 січня


Власов Олександр Сергійович – 5 січня


Чернявський Іван Леонідович – 5 січня


Шабунін Олександр Вікторович – 5 січня


Устименко Валерія Вячеславівна – 6 січня


Брюховецький Павло Євгенович – 6 січня


Токаренко Микита Дмитрович – 7 січня


Кривенко Влада Юріївна – 7 січня


Бродський Микита Михайлович – 7 січня


Рябека Вікторія Євгеніївна – 9 січня


Чопик Домініка Володимирівна – 9 січня


Заіка Георгій Валерійович – 9 січня


Заболотний Олег Романович – 9 січня


Лінговський Олексій Олександрович – 9 січня


Гетьман Тимур Джамбулійович – 10 січня


Трещов Євген Вадимович – 10 січня


Грудненко Анастасія Олексіївна – 10 січня


Тараненко Владислав Юрійович – 11 січня


Доній Кристина Віталіївна – 11 січня


Мунтян Аліна Володимирівна – 11 січня


Логвин Андрій Андрійович – 11 січня


Лисенко Ольга Олегівна – 11 січня


Корецька Карина Анатоліївна – 12 січня


Вдовіна Анастасія Михайлівна – 12 січня


Соловьов Богдан Максимович – 12 січня


Сідаш Тереза Олександрівна – 12 січня


Ященко Сергій Вікторович – 13 січня


Безкоровайна Єлизавета Олександрівна – 13 січня


Ковальова Юлія Олегівна – 13 січня


Мещерякова Анна Андріївна – 13 січня


Мевша Сергій Сергійович – 14 січня


Дубяго Артем Євгенович – 15 січня


Махова Оксана Сергіївна – 16 січня


Хабибулліна Марина Юріївна – 16 січня


Діхтяренко Артем Анатолійович – 16 січня


Шматкова Анастасія Вадимівна – 16 січня


Неклеса Тетяна Вікторівна – 17 січня


Тараненко Дмитро Русланович – 17 січня


Попришко Юрій Миколайович – 17 січня


Шелгунова Ілона Антонівна – 17 січня


Денисенко Юлія Димитрівна – 17 січня


Олійник Максим Анатолійович – 18 січня


Мількова Олена Григорівна – 18 січня


Гончар Ксенія Романівна – 19 січня


Гамага Денис Олегович – 19 січня


Лобов Олександр Васильович – 20 січня


Лоскутов Максим Олександрович – 20 січня


Пасічник Денис Віталійович – 21 січня


Жукова Аліна Геннадіївна – 21 січня


Кучеренко Світлана Олександрівна – 21 січня


Храмцевич Тетяна Сергіївна – 21 січня


Майборода Роман Владиславович – 21 січня


Лобко Карина Віталіївна – 22 січня


Кріжановський Сергій Олександрович – 22 січня


Каніболоцька Ірина Володимирівна – 22 січня


Кравченко Богдан Миколайович – 23 січня


Міхно Крістіна Анатоліївна – 23 січня


Чубенко Оксана Миколаївна – 23 січня


Ковбаса Юлія Володимирівна – 23 січня


Горобій Олександр Андрійович – 24 січня


Любименко Орина Ігорівна – 24 січня


Панько Федір Васильович – 24 січня


Горбач Сергій Андрійович – 24 січня


Колос Євгеній Васильович – 25 січня


Очеретян Ксенія Олександрівна – 26 січня


Федорінова Дарина Вячеславівна – 27 січня


Лапко Олександр В`ячеславович – 28 січня


Гамова Альона Валентинівна – 28 січня


Гавриленко Діана Сергіївна – 29 січня


Дарчук Максим Ігорович – 29 січня


Лукашевич Катерина Олексіївна – 29 січня


Авагян Грачик Левонович – 29 січня


Лук`янченко Єлизавета Олексіївна – 30 січня


Тернова Марія Олександрівна – 31 січня


Адамян Рената Тігранівна – 31 січня


Ситник Дмитро Андрійович – 31 січня


Чабанова Альвіна Андріївна – 31 січня


Калугін Семен Олександрович – 31 січня

 

 Працівники університету

Гусак Олена Іванівна – 1 cічня.


Немирович Світлана Андріївна – 1 cічня.


Бобрикова Олена Володимирівна – 1 cічня.


Грибоєдова Катерина Іванівна – 1 cічня.


Брижак Ірина Сергіївна – 1 cічня.


Лук’яненко Тетяна Володимирівна – 1 cічня.


Кохнович Тетяна Михайлівна – 2 cічня.


Ковтун Олександр Давидович – 2 cічня.


Тарасенко Лілія Анатоліївна – 3 cічня.


Валєєв Руслан Гельманович – 3 cічня.


Потрус Валерій Іванович – 5 cічня.


Пожидаєв Микола Юрійович – 6 cічня.


Руфанова Вікторія Миколаївна – 6 cічня.


Коломієць Вадим Юрійович – 6 cічня.


Губа Клавдія Миколаївна – 7 cічня.


Побережна Наталія Олександрівна – 7 cічня.


Савєльєва Марина Олександрівна – 8 cічня.


Світайлова Анна Валентинівна – 8 cічня.


Іслам Аліна Володимирівна – 9 cічня.


Юніна Марина Петрівна – 9 cічня.


Людвік Валентин Дмитрович – 10 cічня.


Гришко Юлія Юріївна – 10 cічня.


Скрипникова Лідія Василівна – 11 cічня.


Грибан Віталій Григорович – 11 cічня.


Сіроштан Юрій Володимирович – 11 cічня.


Брюховецька Марія Юріївна – 11 cічня.


Ковбаса Наталія Євгенівна – 12 cічня.


Коваленко Андрій Васильович – 13 cічня.


Сорочинський Олександр Миколайович – 13 cічня.


Куліш Надія Олексіївна – 14 cічня.


Цибенко Любов Олексіївна – 14 cічня.


Приловський Володимир Воловимирович – 14 cічня.


Легкий Василь Богданович – 14 cічня.


Онищенко Віталій Володимирович – 14 cічня.


Логвиненко Максим Леонідович – 15 cічня.


Борисенко Василь Борисович – 16 cічня.


Черабаєва Ольга Володимирівна – 16 cічня.


Грицай Ірина Олегівна – 16 cічня.


Кармазін Андрій Олександрович – 16 cічня.


Цимбаліст Ігор Ігорович – 16 cічня.


Войналович Ганна Вікторівна – 16 cічня.


Шубенок Тамара Іванівна – 17 cічня.


Біліченко Валерій Віталійович – 17 cічня.


Марченко Олена Вікторівна – 17 cічня.


Сизоненко Юлія Олегівна – 17 cічня.


Денисенко Юлія Дмитрівна – 17 cічня.


Жеменюк Олександр Олексійович – 18 cічня.


Тарянік Ольга Миколаївна – 19 cічня.


Круглова Ольга Олександрівна – 19 cічня.


Бабанін Сергій Володимирович – 20 cічня.


Мороз Юлія Григорівна – 20 cічня.


Фоміна Людмила Ігорівна – 21 cічня.


Сидорова Ельвіра Олександрівна – 21 cічня.


Пошвіна Оксана Анатоліївна – 22 cічня.


Зеленський Євген Сергійович – 22 cічня.


Петренко Сергій Петрович – 22 cічня.


Гіденко Євген Сергійович – 22 cічня.


Назаренко Катерина Юріївна – 22 cічня.


Гордєєва Валентина Іванівна – 23 cічня.


Тарасенко Юлія Миколаївна – 23 cічня.


Калініна Олена Віталіївна – 24 cічня.


Калінкін Віталій Валерійович – 25 cічня.


Требушна Тетяна Вікторівна – 25 cічня.


Григоревська Тетяна Олександрівна – 26 cічня.


Гонтарук Сергій Володимирович – 26 cічня.


Костиря Сергій Олександрович – 27 cічня.


Фоменко Світлана Станіславівна – 28 cічня.


Примаченко Віталій Федорович – 30 cічня.


Халамай Сергій Русланович – 30 cічня.


Зінченко Інна Юріївна – 31 cічня.

Дні народження у лютому:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Руденко Владислав Дмитрович – 01 січня.


Бугайов Євген Євгенович – 01 січня.


Овсяников Денис Дмитрович – 02 січня.


Іваниця Артем Володимирович – 04 січня.


Лифенко Олександр Валерійович – 05 січня.


Тюленєв Дмитро Сергійович – 09 січня.


Гук Владислава Володимирівна – 12 січня.


Шокотько Каміла Володимирівна – 14 січня.


Загорулько Валентин Миколайович – 14 січня.


Балагун Іван Сергійович – 15 січня.


Казанцев Денис Олексійович – 16 січня.


Кириченко Вадим Сергійович – 16 січня.


Зарівняк Аліна Сергіївна – 17 січня.


Кириченко Валерій Олегович – 18 січня.


Лоренц Віталій Валерійович – 20 січня.


Швидь Денис Олегович – 21 січня.


Гончаренко Софія Олексіївна – 21 січня.


Радченко Анна Олександрівна – 22 січня.


Євстратенко Олександр Володимирович – 23 січня.


Чупрун Дмитро Вадимович – 23 січня.


Кучук Микита Володимирович – 24 січня.


Бєльченко Денис Олександрович – 28 січня.


Головня Віктор Володимирович – 28 січня.


Зварич Сергій Миколайович – 29 січня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Литвиненко Максим Іванович – 5 лютого.


Маслак Катерина Олегівна – 5 лютого.


Терехов Владислав Андрійович – 11 лютого.


Карпенко Андрій Віталійович – 14 лютого.


Магомедова Сабіна Русланівна – 20 лютого.


Гриньов-Пискун Данило Васильович – 26 лютого.


Мудрий Ярослав Петрович – 28 лютого.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Зяблова Дар’я Сергіївна – 1 лютого.


Шемберко Дар’я Сергіївна – 2 лютого.


Гарбарук Сергій Сергійович – 2 лютого.


Гришин Валерій Андрійович – 3 лютого.


Мохорт Кирило Вячеславович – 4 лютого.


Кирилюк Вадим Олександрович – 4 лютого.


Толстих Василій Дмитрович – 5 лютого.


Єрьомін Микита Михайлович – 7 лютого.


Ільченко Олексій Ігорович – 8 лютого.


Страшко Ольга Владленівна – 9 лютого.


Ковратка Дмитро Миколайович – 9 лютого.


Матвійчук Ігор Васильович – 10 лютого.


Скорик Тарас Миколайович – 10 лютого.


Настич Тетяна Миколаївна – 10 лютого.


Тарасенко Олександр Юрійович – 13 лютого.


Шульга Микита Юрійович – 13 лютого.


Цепов Валентин Андрійович – 14 лютого.


Манжос Антон Геннадійович – 14 лютого.


Павленко Євгенія Андріївна – 14 лютого.


Євтушенко Дмитро Сергійович – 15 лютого.


Кудрявцев Максим Юрійович – 16 лютого.


Авеян Сергій Самвелович – 17 лютого.


Чунихін Родіон Іванович – 18 лютого.


Щур Кристина Андріївна – 19 лютого.


Скіцько Василь Юрійович – 19 лютого.


Зубарева Вікторія Вікторівна – 20 лютого.


Георгієва Аліна Геннадіївна – 20 лютого.


Журба Валентин Михайлович – 20 лютого.


Проценко Валерія Олександрівна – 22 лютого.


Федотов Данило Вадимович – 22 лютого.


Зенченко Ганна Олегівна – 23 лютого.


Гусєв Дмитро Ігорович – 25 лютого.


Перепічко Ілля Ігорович – 25 лютого.


Лонська Євгенія Василівна – 25 лютого.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Коваленко Артем Максимович – 1 лютого


Свінціцький Максим Сергійович – 1 лютого


Коржик Дмитро Григорович – 1 лютого


Єфімов Герц Сергійович – 2 лютого


Карабута Микита Сергійович – 2 лютого


Онипченко Богдан Юрійович – 2 лютого


Багбая Софія Віссаріонівна – 2 лютого


Федоров Тимур Андрійович – 2 лютого


Завацька Карина Олегівна – 3 лютого


Акімов Максим Дмитрович – 3 лютого


Сугак Каріна Олександрівна – 3 лютого


Балашова Катерина Олександрівна – 3 лютого


Ковальчук Лілія Анатоліївна – 3 лютого


Уколова Анастасія Сергіївна – 4 лютого


Кукса Олександра Олександрівна – 4 лютого


Рекуненко Владислав Олегович – 4 лютого


Нестерова Ксенія Юріївна – 4 лютого


Бугир Тарас Сергійович – 5 лютого


Калалб Тимур Володимирович – 6 лютого


Явтушенко Євгенія Андріївна – 6 лютого


Колосова Катерина Павлівна – 6 лютого


Фуріна Анастасія Ігорівна – 6 лютого


Шахова Аліна Олександрівна – 6 лютого


Грузин Валерія Анатоліївна – 7 лютого


Чухліб Олексій Олександрович – 7 лютого


Пльохов Віктор Вікторович – 7 лютого


Скляр Анастасія Іванівна – 7 лютого


Ігнатова Сніжана Ігорівна – 8 лютого


Зігунов Володимир Геннадійович – 8 лютого


Грекова Юлія Володимирівна – 9 лютого


Гредякін Василь Васильович – 9 лютого


Волочаєва Аріна Сергіївна – 10 лютого


Іванов Владислав Дмитрович – 10 лютого


Добровольська Каріна Анатоліївна – 11 лютого


Дробот Єва Владиславівна – 11 лютого


Семенкова Наталія Ігорівна – 11 лютого


Журавель Наталія В’ячеславівна – 11 лютого


Хуторна Яна Євгенівна – 11 лютого


Кірейцева Ніна Анатоліївна – 12 лютого


Базаренко Вікторія Сергіївна – 12 лютого


Чернобук Валентина Віталіївна – 12 лютого


Олійник Яна Анатоліївна – 12 лютого


Родзіна Аліна Сергіївна – 12 лютого


Терехова Ганна Сергіївна – 13 лютого


Федотов Сергій Сергійович – 13 лютого


Штепа Валентина Михайлівна – 14 лютого


Куцик Юрій Зеновійович – 14 лютого


Татарчук Юлія Володимирівна – 14 лютого


Резніченко Ольга Віталіївна – 14 лютого


Новак Карина Андріївна – 14 лютого


Тутевич Роман Валентинович – 15 лютого


Дупленко Руслан Вадимович – 15 лютого


Межевський Іван Миколайович – 15 лютого


Муштакова Олена Ігорівна – 15 лютого


Скорик Надія Олександрівна – 16 лютого


Кучко Андрій Володимирович – 16 лютого


Чешко Володимир Олексійович – 16 лютого


Паталаха Іван Олексійович – 16 лютого


Єпішев Євген Володимирович – 16 лютого


Щербаков Максим Юрійович – 17 лютого


Ківнюк Максим Андрійович – 17 лютого


Задорожня Юлія Олександрівна – 18 лютого


Чихович Максим Владиславович – 18 лютого


Катлан Карина Олександрівна – 19 лютого


Соколова Валерія Володимирівна – 19 лютого


Василенко Костянтин Андрійович – 19 лютого


Якубович Анна Віталіївна – 19 лютого


Каліняк Ксенія Сергіївна – 19 лютого


Мкртчян Каріне Валерівна – 19 лютого


Фроліков Владислав Олександрович – 20 лютого


Селін Єгор Миколайович – 20 лютого


Казанська Анастасія Олександрівна – 20 лютого


Прокопенко Катерина Миколаївна – 21 лютого


Федько Богдан Андрійович – 21 лютого


Альошина Альона Валеріївна – 22 лютого


Кожа Вікторія Геннадіївна – 22 лютого


Бебешко Роман Русланович – 23 лютого


Натока Роман Олександрович – 23 лютого


Старина Тетяна В’ячеславівна – 23 лютого


Рибальченко Дмитро Богданович – 23 лютого


Єрмаков Микита Сергійович – 24 лютого


Шаруділова Валерія Русланівна – 24 лютого


Харитонова Ірина Володимирівна – 24 лютого


Мазур Михайло Анатолійович – 24 лютого


Половой Євгеній Іванович – 24 лютого


Полотова Анастасія Камілівна – 25 лютого


Зайцева Інна Сергіївна – 25 лютого


Пустовойтенко Євген Олександрович – 25 лютого


Коваль Ігор Вячеславович – 25 лютого


Полонська Оксана Леонідівна – 25 лютого


Дяченко Станислав Сергійович – 27 лютого


Молчанова Аліна Валеріївна – 27 лютого


Севастьянова Леся Миколаївна – 27 лютого


Шарова Жанна Геннадіївна – 28 лютого


Саранча Ірина Русланівна – 28 лютого


Лежньов Олексій Романович – 28 лютого


Середа Ганна Вікторівна – 28 лютого

 

 Працівники університету

Майтала Іван Михайлович – 1 лютого.


Великий Юрій Миколайович – 1 лютого.


Перепьолкін Сергій Михайлович – 1 лютого.


Герасимчук Юрій Вікторович – 2 лютого.


Таранда Вацлав Адольфович – 3 лютого.


Скиба Елеонора Констянтинівна – 3 лютого.


Котляр Ірина Валеріївна – 3 лютого.


Хомченко Костянтин Миколайович – 4 лютого.


Нагорна Юлія Анатоліївна – 4 лютого.


Домарацький Олександр Петрович – 5 лютого.


Таран Наталія Миколаївна – 5 лютого.


Андреєва Наталія Юріївна – 5 лютого.


Книга Максим Михайлович – 5 лютого.


Звягіна Ельміра Валеріївна – 7 лютого.


Лучка Олег Миколайович – 9 лютого.


Дубинець Вікторія Олександрівна – 10 лютого.


Юнін Олександр Сергійович – 11 лютого.


Литвиненко Олександр Іванович – 12 лютого.


Соболь Оксана Іванівна – 12 лютого.


Ластовкін Владислав Анатолійович – 12 лютого.


Христов Олександр Леонідович – 12 лютого.


Савельєва Зоя Вікторівна – 13 лютого.


Легеза Євген Олександрович – 13 лютого.


Сисан Валентина Іванівна – 15 лютого.


Минаєва Надія Григорівна – 15 лютого.


Дупленко Сергій Володимирович – 16 лютого.


Почаєвець Алла Вікторівна – 17 лютого.


Черняк Наталія Петрівна – 17 лютого.


Зозуля Валерій Олександрович – 17 лютого.


Ребриста Альона Анатоліївна – 17 лютого.


Камишов Леонід Іванович – 18 лютого.


Кущ Артем Дмитрович – 18 лютого.


Литвинов Валерій Валентинович – 21 лютого.


Мороз Валентина Яківна – 23 лютого.


Шинкаренко Інна Олександрівна – 23 лютого.


Зіборова Марія Олександрівна – 24 лютого.


Ткач Марія Олексіївна – 24 лютого.


Доненко Валерій Вікторович – 26 лютого.


Лаптєв Олексій Олександрович – 26 лютого.


Алєксєєнко Ірина Вікторівна – 27 лютого.


Іванова Марина Іллівна – 27 лютого.


Недря Кирило Михайлович – 27 лютого.


Зіновкіна Оксана Володимирівна – 27 лютого.

 

Дні народження у березні:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Ріжко Антоніна Петрівна – 3 березня.


Ханенко Олександр Євгенійович – 3 березня.


Панченко Артем Сергійович – 4 березня.


Артеменко Владислав Ігорович – 5 березня.


Колчук Антон Юрійович – 6 березня.


Моргун Валерія Анатоліївна – 8 березня.


Самохін Олег Максимович – 8 березня.


Шевченко Олександр Андрійович – 8 березня.


Сорока Аліна Олегівна – 9 березня.


Лєпьошкіна Дар’я Геннадіївна – 12 березня.


Величко Богдан Сергійович – 13 березня.


Макаренко Наталія Ігорівна – 15 березня.


Чаша Владислава Юріївна – 17 березня.


Левчук Анна Юріївна – 18 березня.


Похіл Денис Віталійович – 18 березня.


Федотов Артур Олександрович – 18 березня.


Литовченко Роман Сергійович – 19 березня.


Данилов Владислав Олегович – 20 березня.


Романенко Євгеній Романович – 20 березня.


Бесараб Анастасія Сергіївна – 24 березня.


Моргун Владислав Віталійович – 25 березня.


Шевченко Дмитро Іванович – 25 березня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Скрібіньков Микола Едуардович – 4 березня.


Дрімуш Станіслав Андрійович – 12 березня.


Якунін Ілля Олександрович – 27 березня.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Гіренко Олександр Олександрович – 1 березня.


Безверха Діана Ігорівна – 2 березня.


Панасюк Олександр Ігорович – 2 березня.


Требухов Олександр Олексійович – 2 березня.


Штаненко Олександр Олегович – 2 березня.


Харченко Роман Вікторович – 7 березня.


Проданов Ігор Володимирович – 9 березня.


Шматко Сергій Олегович – 12 березня.


Коваленко Богдан Сергійович – 13 березня.


Волошина Галина Юріївна – 14 березня.


Скалецький Дмитро Анатолійович – 14 березня.


Чухрай Анастасія Сергіївна – 15 березня.


Вішнаревський Максим Юрійович – 17 березня.


Чмуль Владислав Вадимович – 18 березня.


Федорчук Данило Юрійович – 21 березня.


Джафаров Шахлар Зорябович – 22 березня.


Руденко (Кипра) Ельвіра Олександрівна – 23 березня.


Яковенко Максим Дмитрович – 24 березня.


Лисенко Олексій Іванович – 30 березня.


Федорова Юлія Олегівна – 30 березня.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Овсянікова Ангеліна Сергіївна – 1 березня.


Гальцов Валерій Валерійович – 2 березня.


Ковальська Ірина Володимирівна – 2 березня.


Морякова Юлія Сергіївна – 2 березня.


Стрижак Максим Дмитрович – 2 березня.


Бондар Андрій Віталійович – 3 березня.


Гальченко Валерія Леонідівна – 3 березня.


Головко Станіслав Володимирович – 3 березня.


Лущикова Ілона Андріївна – 3 березня.


Федорцов Дмитро Ігорович – 3 березня.


Гудима Анастасія Вячеславівна – 4 березня.


Ковальов Андрій Юрійович – 4 березня.


Гончаров Віталій Андрійович – 5 березня.


Замрій Владислав Віталійович – 5 березня.


Іваненко Карина Олександрівна – 5 березня.


Калашник Олександр Вікторович – 5 березня.


Мерзлов Віталій Євгенович – 5 березня.


Галькевич Владислав Володимирович – 6 березня.


Москальов Кирило Володимирович – 6 березня.


Нетяга Максим Ігорович – 6 березня.


Снисаренко Ростислав Олегович – 6 березня.


Таран Ігор Сергійович – 6 березня.


Філіпов Владислав Володимирович – 6 березня.


Ярощенко Олена Дмитрівна – 6 березня.


Головко Олександр Ігорович – 7 березня.


Зубова Олена Олександрівна – 7 березня.


Москаленко Олег Владиславович – 7 березня.


Багбая Давид Сергійович – 8 березня.


Степова Аліна Василівна – 8 березня.


Чередниченко Олексій Юрійович – 8 березня.


Тур Віталій Валерійович – 9 березня.


Шевелуха Марія Олександрівна – 9 березня.


Бабенко Андрій Юрійович – 10 березня.


Булаш Ірина Олексіївна – 10 березня.


Козар Дмитро Костянтинович – 10 березня.


Біла Софія Ігорівна – 11 березня.


Глаговська Катерина Валеріївна – 11 березня.


Кіяшкіна Оксана Олександрівна – 11 березня.


Руденко Дмитро Юрійович – 11 березня.


Галла Анастасія Іванівна – 12 березня.


Литовченко Юлія Ігорів – 12 березня.


Пастернак Дмитро Сергійович – 12 березня.


Черниця Олександра Євгенівна – 13 березня.


Ващенко Зінаїда Сергіївна – 13 березня.


Гладілін Костянтин Олександрович – 13 березня.


Дідик Марина Юріївна – 13 березня.


Меркулов Владислав Русланович – 13 березня.


Авраменко Альбіна Віталіївна – 14 березня.


Нор Олександр Юрійович – 14 березня.


Сливець Ганна Олександрівна – 14 березня.


Бондаренко Владислав Вадимович – 15 березня.


Головенко Роман Романович – 15 березня.


Омельченко Владислав Павлович – 15 березня.


Строменко Нікіта Олександрович – 15 березня.


Забрудський Дмитро Олександрович – 17 березня.


Ляшко Вікторія Сергіївна – 17 березня.


Шило Ірина Вікторівна – 17 березня.


Григоренко Антоніна Василівна – 18 березня.


Федосова Аліна Юріївна – 18 березня.


Агеєва Катерина Вадимівна – 19 березня.


Головешко Ірина Миколаївна – 19 березня.


Мікрух Ксенія Євгеніївна – 19 березня.


Подпалий Едуард Миколайович – 19 березня.


Скляр Діана Олександрівна – 19 березня.


Копанєва Дар’я Євгенівна – 20 березня.


Кушнерук Юлія Анатоліївна – 20 березня.


Мурадов Раміль Мехралійович – 20 березня.


Трещова Тетяна Вадимівна – 20 березня.


Погоріла Олена Іванівна – 21 березня.


Садовников Родіон Олегович – 21 березня.


Струц Анастасія Сергіївна – 22 березня.


Воловод Іван Володимирович – 22 березня.


Ращупкін Гліб Германович – 22 березня.


Сінченко Анастасія Андріївна – 22 березня.


Аль Хаварі Самір Зіадович – 23 березня.


Барабанова Яна Сергіївна – 23 березня.


Гемай Владислав Валентинович – 23 березня.


Ісаєва Карина Костянтинівна – 23 березня.


Коваленко Артем Дмитрович – 23 березня.


Куканов Володимир Ярославович – 23 березня.


Малішевська Владислава Вікторівна – 23 березня.


Кизима Юрій Михайлович – 24 березня.


Куліш Анастасія Анатоліївна – 24 березня.


Саливончик Артур Іванович – 24 березня.


Сирош Богдан Васильович – 24 березня.


Мізурова Юлія Віталіївна – 25 березня.


Тулупова Дар’я Сергіївна – 25 березня.


Єлістратова Вікторія Юріївна – 26 березня.


Довгаль Сергій Вячеславович – 28 березня.


Заіка Роман Вячеславович – 28 березня.


Кадиров Владлен Олегович – 28 березня.


Мухіна Катерина Андріївна – 28 березня.


Філіпова Лілія Володимирівна – 28 березня.


Шепелєв Владислав Павлович – 28 березня.


Батіщева Карина Сергіївна – 31 березня.


Кидалов Олександр Юрійович – 31 березня.


Книш Софія Вячеславівна – 31 березня.


Коверник Максим Костянтинович – 31 березня.


Ставенко Алла Віталіївна – 31 березня.

 

 Працівники університету

Фадєєва Тетяна Василівна – 1 березня.


Коваленко Марина Георгіївна – 2 березня.


Савєльєва Світлана Володимирівна – 3 березня.


Дробот Сергій Володимирович – 4 березня.


Наливайко Олег Іванович – 4 березня.


Дячкін Олександр Петрович – 5 березня.


Прокопов Сергій Олександрович – 5 березня.


Саламащенко Олександр Володимирович – 5 березня.


Гречухіна Ірина Дмитрівна – 6 березня.


Халахур Валентина Філімонівна – 7 березня.


Царьов Олександр Дмитрович – 8 березня.


Годенко-Наконечна Олена Петрівна – 10 березня.


Гук Владислав Вікторович – 11 березня.


Добробог Людмила Миколаївна – 11 березня.


Кулябко Сергій Євгенійович – 13 березня.


Тюря Юлія Іванівна – 13 березня.


Хрокало Віталій Сергійович – 13 березня.


Водяницька Ніна Григорівна – 14 березня.


Завгородній Віталій Анатолійович – 14 березня.


Ядловська Ольга Степанівна – 15 березня.


Жидик Тетяна Михайлівна – 16 березня.


Федоренко Олена Сергіївна – 16 березня.


Пакулова Тетяна Василівна – 17 березня.


Пацаул Світлана Миколаївна – 17 березня.


Боняк Валентина Олексіївна – 18 березня.


Заплава Олена Анатоліївна – 18 березня.


Колпакова Людмила Григорівна – 18 березня.


Кушнір Олександр Вікторович – 18 березня.


Павлова Наталя Валеріївна – 18 березня.


Черненко Анатолій Павлович – 18 березня.


Березовський Василь Вікторович – 21 березня.


Груша Світлана Юріївна – 22 березня.


Крюкова Тетяна Митрофанівна – 22 березня.


Демидова Катерина Геннадіївна – 23 березня.


Шевченко Таїсія Віталіївна – 23 березня.


Гора Наталія Іванівна – 25 березня.


Заєць Григорій Іванович – 25 березня.


Полякова Діана Вікторівна – 25 березня.


Андрєєв Максим Євгенович – 27 березня.


Варнавський Михайло Іванович – 27 березня.


Золотоноша Олег Вікторович – 27 березня.


Любіна Наталія Петрівна – 27 березня.


Візниця Юрій Васильович – 28 березня.


Майтала Вячеслав Іванович – 28 березня.


Гнезділова Галина Григорівна – 29 березня.


Гнезділова Людмила Федорівна – 29 березня.


Голобутовський Роман Зіновійович – 29 березня.


Суходуб Сергій Васильович – 29 березня.


Петраш Марина Вікторівна – 30 березня.


Козинець Світлана Петрівна – 31 березня.


Кротенко Людмила Анатоліївна – 31 березня.


Прохоренко Олена Юріївна – 31 березня.


 

Дні народження у квітні:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Дениско Роман Вадимович – 2 квітня.


Юдін Артем Володимирович – 2 квітня.


Пляшка Олександр Олегович – 3 квітня.


Горбенко Аліна Віталіївна – 6 квітня.


Шкут Анастасія Сергіївна – 9 квітня.


Войтюк Владислав Віталійович – 11 квітня.


Маргарян Зограб Овікович – 11 квітня.


Сахошко Іван Костянтинович – 11 квітня.


Синько Євген Віталійович – 11 квітня.


Сльозкін Ігор Павлович – 11 квітня.


Компанець Всеволод Олегович – 13 квітня.


Олефір Валерія Валеріївна – 13 квітня.


Обитоцька Марія Володимирівна – 14 квітня.


Оверченко Станіслав Юрійович – 16 квітня.


Чуприна Андрій Володимирович – 21 квітня.


Гернець Микита Юрійович – 23 квітня.


Оргієць Артур Андрійович – 24 квітня.


Макаренко Олена Миколаївна – 24 квітня.


Нікоза Дмитро Сергійович – 26 квітня.


Очеретнюк Олексій Володимирович – 28 квітня.


Орешечко Євген Олександрович – 29 квітня.


Сизов Денис Ілліч – 30 квітня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Федчик Юлія Анатоліївна – 2 квітня.


Оглобля Яна Сергіївна – 4 квітня.


Захаров Дмитро Юрійович – 14 квітня.


Мартиненко Володимир Володимирович – 16 квітня.


Перетятько Альона Павлівна – 21 квітня.


Єгорова Анастасія Вікторівна. – 24 квітня.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Брюховецький Антон Дмитрович – 1 квітня.


Гулієв Руслан Сарвар-Огли – 1 квітня.


Ісаєв Віталій Олександрович – 1 квітня.


Литвин Роман Андрійович – 3 квітня.


Тимохов Богдан Анатолійвич – 3 квітня.


Момзіков Артем Юрійович – 5 квітня.


Тарураєв Олексій Станіславович – 5 квітня.


Радіонов Богдан Олегович – 8 квітня.


Журавель Микола Олегович – 10 квітня.


Іващенко Юлія Костянтинівна – 10 квітня.


Крупко Анастасія Олегівна – 10 квітня.


Лугина Тетяна Сергіївна – 10 квітня.


Шелудько Владислав Валерійович – 10 квітня.


Кузема Іван Олегович – 11 квітня.


Михайська Поліна Володимирівна – 11 квітня.


Доценко Надія Олександрівна – 13 квітня.


Яковенко Андрій Володимирович – 13 квітня.


Глущенко Людмила Геннадіївна – 14 квітня.


Малієнко Валерія Валеріївна – 14 квітня.


Пінчук Діана Нодарівна – 14 квітня.


Терещенко Дмитро Євгенович – 14 квітня.


Колечкіна Анастасія Костянтинівна – 18 квітня.


Мармута Олександра Олександрівна – 19 квітня.


Саверська Катерина Євгеніївна – 22 квітня.


Сухоруков Ігор Вікторович – 23 квітня.


Жаботенко Валерій Геннадійович – 25 квітня.


Гармаш Ігор Юрійович – 26 квітня.


Коробський Станіслав Олегович – 27 квітня.


Тещенко Костянтин Романович – 27 квітня.


Донський Євгеній Дмитрович – 28 квітня.


Сіманько Дмитро Олександрович – 29 квітня.


Шульженко Євгеній Олександрович – 29 квітня.


Півень Євгеній Сергійович – 30 квітня.


Сокуренко Олексій Петрович – 30 квітня.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Бабенко Владислава Сергіївна – 1 квітня.


Деревянко Карина Юріївна – 1 квітня.


Каракай Олександр Олександрович – 1 квітня.


Левенець Дар`я Сергіївна – 1 квітня.


Литвинова Аліна Сергіївна – 1 квітня.


Мосійчук Сергій Миколайович – 1 квітня.


Морозова Наталія Вікторівна – 2 квітня.


Сердюкова Наталя Володимирівна – 2 квітня.


Сокол Світлана Степанівна – 2 квітня.


Кубраков Артем Володимирович – 2 квітня.


Горб Богдан Юрійович – 3 квітня.


Морозова Аліна Анатоліївна – 3 квітня.


Пеня Євген Олегович – 4 квітня.


Гаркуша Анастасія Миколаївна – 5 квітня.


Череповський Дмитро Ігорович – 5 квітня.


Глушко Ольга Андріївна – 7 квітня.


Зель Марина Олегівна – 7 квітня.


Крупіцька Анастасія Віталіївна – 7 квітня.


Поліщук Ангеліна Валерівна – 7 квітня.


Чорнобривець Артур Едуардович – 7 квітня.


Осадчук Ярослав Едуардович – 8 квітня.


Миц Ірина Володимирівна – 8 квітня.


Саруханова Карина Артурівна – 9 квітня.


Сівулич Олександр Андрійович – 9 квітня.


Подріз Дмитро Сергійович – 10 квітня.


Дяденчук Дмитро Вікторович – 12 квітня.


Калантай Анастасія Леонівна – 12 квітня.


Ковальський Володимир Олегович – 12 квітня.


Василенко Юлія Віталіївна – 13 квітня.


Ковтун Євгеній Юрійович – 13 квітня.


Бурняшова Владислава Віталіївна – 14 квітня.


Дитюк Олег Анатолійович – 14 квітня.


Карпова (Очаковська) Євгенія Арсенівна – 14 квітня.


Корогод Карина Сергіївна – 14 квітня.


Ушаков Руслан Віталійович – 14 квітня.


Шевелько Андрій Володимирович – 14 квітня.


Бояркін Артем Олександрович – 15 квітня.


Ковальова Юлія Олександрівна – 16 квітня.


Ларіонов Сергій Сергійович – 16 квітня.


Самарська Юлія Сергіївна – 16 квітня.


Скірко Артур Андрійович – 16 квітня.


Бойко Наталія Володимирівна – 16 квітня.


Дорошенко Ліна Сергіївна – 17 квітня.


Євсютін Олег Васильович – 17 квітня.


Строц Вадим Володимирович – 17 квітня.


Федоренко Анна Вячеславівна – 17 квітня.


Бевзюк Вікторія Ігорівна – 18 квітня.


Новікова Юлія Євгенівна – 18 квітня.


Подольник Марина Геннадіївна – 19 квітня.


Левадна Юлія Володимирівна – 20 квітня.


Михальченко Петро Рустамович – 21 квітня.


Полтавець Максим Сергійович – 21 квітня.


Ткачов Іван Васильович – 21 квітня.


Фролов Веніамін Едуардович – 21 квітня.


Чорна Світлана Анатоліївна – 21 квітня.


Якименко Андрій Олександрович – 21 квітня.


Яковенко Олександр Олександрович – 21 квітня.


Шавло Сергій Сергійович – 21 квітня.


Дудка Євген Миколайович – 22 квітня.


Караваєв Владислав Григорійович – 22 квітня.


Кінаш Ярослав Андрійович – 22 квітня.


Небратенко Олександр Миколайович – 22 квітня.


Алієв Азер Маріф огли – 23 квітня.


Єфіменко Анастасія Сергіївна – 23 квітня.


Мальцев Владислав Олександрович – 23 квітня.


Серебрянський Андрій Владиславович – 23 квітня.


Тарасюк Ніколь Ігорівна – 23 квітня.


Бєляніна Яна Олександрівна – 24 квітня.


Гряненко Ліна Олександрівна – 24 квітня.


Літвінова Анастасія Григорівна – 24 квітня.


Родін Олег Андрійович – 24 квітня.


Тукало Богдан Сергійович – 24 квітня.


Кулікова Дар`я Юріївна – 24 квітня.


Волошина Вікторія Вадимівна – 25 квітня.


Стрюков Віктор Андрійович – 25 квітня.


Потуданський Дарвін Каренович – 25 квітня.


Долга Вікторія Валеріївна – 26 квітня.


Галатова Марія Григорівна – 27 квітня.


Китайгородський Станіслав Андрійович – 27 квітня.


Богун Єлизавета Валеріївна – 28 квітня.


Костенко Микола Юрійович – 28 квітня.


Лазаренко Ангеліна Миколаївна – 28 квітня.


Легостаєва Анастасія Дмитрівна – 28 квітня.


Киян Арсеній Юрійович – 29 квітня.


Куцко Владислав Сергійович – 29 квітня.


Франковський Євгеній Олександрович – 29 квітня.


Овчинніков Ярослав Володимирович – 30 квітня.


Шеремет Владислав Русланович – 30 квітня.

 

 Працівники університету

Бескровна Галина Григорівна – 1 квітня.


Вільчинська Ніна Василівна – 1 квітня.


Суркова Тетяна Василівна – 1 квітня.


Кравченко Ірина Сергіївна – 2 квітня.


Орел Юрій Вікторович – 2 квітня.


Ковальчук Трохим Тихонович – 3 квітня.


Доновська Юлія Юріївна – 4 квітня.


Хомич Ольга Федорівна – 4 квітня.


Бубенко Анатолій Вікторович – 5 квітня.


Бойко Олексій Павлович – 6 квітня.


Уваров Володимир Геннадійович – 6 квітня.


Григор’єва Лідія Василівна – 7 квітня.


Санжаровець Валерія Андріївна – 9 квітня.


Тютріна Тамара Василівна – 9 квітня.


Глінська Ірина Адамівна – 10 квітня.


Літвінов Валерій Іванович – 11 квітня.


Поливанюк Василь Дмитрович – 11 квітня.


Савченко Олександр Вікторович – 11 квітня.


Сівко Світлана Станіславівна – 11 квітня.


Стояцька Ганна Михайлівна – 11 квітня.


Трачук Юрій Вікторович – 11 квітня.


Шиян Анатолій Григорович – 11 квітня.


Маркіна Лідія Леонідівна – 12 квітня.


Самотуга Андрій Валерійович – 12 квітня.


Рожко Геннадій Олександрович – 13 квітня.


Бойко Дмитро Матвійович – 14 квітня.


Гавриш Олег Степанович – 14 квітня.


Кацуба Роман Миколайович – 14 квітня.


Лопаєва Олена Миколаївна – 14 квітня.


Ромащенко Сергій Іванович – 14 квітня.


Стрюк Неля Валентинівна – 16 квітня.


Терновський Руслан Анатолійович – 16 квітня.


Фоменко Андрій Євгенович – 16 квітня.


Зеленська Любов Іванівна – 17 квітня.


Ільков Василь Васильович – 17 квітня.


Єфімов Володимир Веніамінович – 18 квітня.


Івченко Оксана Миколаївна – 18 квітня.


Голубкова Віолета Георгіївна – 19 квітня.


Павловський Геннадій Володимирович – 19 квітня.


Приходько Ірина Вікторівна – 20 квітня.


Крижановський Олексій Миколайович – 21 квітня.


Бавченков Олександр Юрійович – 22 квітня.


Обшалов Сергій Володимирович – 22 квітня.


Чумакова Наталія Євгенівна – 22 квітня.


Акімова Олена Олександрівна – 23 квітня.


Галушка Ігор Васильович – 23 квітня.


Косиченко Олександр Олександрович – 23 квітня.


Кріпак Олександр Сергійович – 23 квітня.


Тимофєєв Володимир Павлович – 24 квітня.


Козаченко Віталій Валерійович – 25 квітня.


Серьодкіна Наталія Олександрівна – 25 квітня.


Чиж Ірина Юріївна – 25 квітня.


Богатир Іван Григорович – 26 квітня.


Борисенко Тетяна Василівна – 26 квітня.


Кривич Олександр Павлович – 26 квітня.


Руппель Ольга Володимирівна – 27 квітня.


Долгорученко Катерина Олегівна – 28 квітня.


Калініченко Зоя Дмитрівна – 28 квітня.


Фокша Лілія Володимирівна – 28 квітня.


Богуж Світлана Анатоліївна – 29 квітня.


Ворона Алла Олексіївна – 29 квітня.


Пугач Віталій Володимирович – 30 квітня.

 

Дні народження у травні:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Дубно Кирило Андрійович – 1 травня.


Калімасов Володимир Володимирович – 5 травня.


Ковтун Владислав Миколайович – 7 травня.


Майор Дмитро Олександрович – 9 травня.


Кіяниця Максим Володимирович – 10 травня.


Пономарьов Сергій Сергійович – 10 травня.


Асютіна Марина Василівна – 11 травня.


Йолкін Олексій Максимович – 12 травня.


Карпик Владислав Петрович – 13 травня.


Малєєв Дмитро Васильович – 14 травня.


Вовчок Олег Сергійович – 15 травня.


Циганко Максим Олександрович – 15 травня.


Літвак Анатолій Кирилович – 17 травня.


Селіванов Ярослав Миколайович – 17 травня.


Холодна Таміла Сергіївна – 17 травня.


Діхтяренко Аліна Геннадіївна – 18 травня.


Іващенко Анастасія Володимирівна – 19 травня.


Карнацький Данило Нізамійович – 19 травня.


Таранець Даніїл Олександрович – 19 травня.


Буйнецька Яна Іванівна – 20 травня.


Ткачук Андрій Дмитрович – 21 травня.


Стряпан Іван Андрійович – 22 травня.


Телятник Микола Віталійович – 22 травня.


Крупа Ігор Анатолійович – 23 травня.


Водоп’ян Денис Володимирович – 25 травня.


Колеснікова Тетяна Олегівна – 26 травня.


Малік Поліна Сергіївна – 27 травня.


Чабан Максим Володимирович – 27 травня.


Андрієнко Софія Євгенівна – 29 травня.


Красовицький Станіслав Вікторович – 30 травня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Ротко Денис Вікторович – 3 травня.


Костенко Юрій Олександрович – 12 травня.


Деменський Олександр Костянтинович – 25 травня.


Троїцька Олена Олександрівна – 25 травня.


Зубко Олександр Олександрович – 29 травня.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Каліман Максим Романович – 1 травня.


Шумкіна Анна Віталіївна – 1 травня.


Леонов Дмитро Русланович – 3 травня.


Кравченко Олександр Юрійович – 5 травня.


Соколов Владислав Анатолійович – 6 травня.


Петишко Владислав Олегович – 8 травня.


Старова Тетяна Андріївна – 12 травня.


Донцова Дар’я Сергіївна – 13 травня.


Кудрявцева Ольга Сергіївна – 13 травня.


Михайленко Владислав Олесандрович – 13 травня.


Рядська Аліна Сергіївна – 13 травня.


Улітін Ілля Олексійович – 14 травня.


Мирошніченко Дмитро Володимирович – 17 травня.


Дядіцин Денис Олегович – 18 травня.


Сугоняка Денис Васильович – 18 травня.


Задирака Діана Дмитрівна – 20 травня.


Савела Єлизавета Андріївна – 20 травня.


Литвин Аліна Ігорівна – 21 травня.


Трушевський Олег Сергійович – 21 травня.


Дядик Микола Іванович – 22 травня.


Зборовський Сергій Олександрович – 22 травня.


Хотлубей Микола Михайлович – 22 травня.


Дерев`яга Богдан Валерійович – 24 травня.


Романова Поліна Євгеніївна – 25 травня.


Страхов Євген Олександрович – 25 травня.


Ковбаса Микола Володимирович – 26 травня.


Штирхунова Альона Дмитрівна – 26 травня.


Татарченко Анастасія Сергіївна – 27 травня.


Чечель Олексій Вікторович – 27 травня.


Квак Катерина Сергіївна – 29 травня.


Ященко Анна Володимирівна – 30 травня.


Умеренков Олександр Олександрович – 30 травня.


Бойко Ольга Василівна – 31 травня.


 

 Юридичний факультет ДДУВС

Гончар Юрій Романович – 1 травня.


Латипова Олеся Дмитрівна – 1 травня.


Таран Тетяна Сергіївна – 1 травня.


Чайка Ірина Олегівна – 1 травня.


Сорочан Ірина Ігорівна – 3 травня.


Турчак Ігор Юрійович – 3 травня.


Бурлет Максим Володимирович – 4 травня.


Васильєва Юлія Вікторівна – 4 травня.


Годонюк Владислав Віталійович – 4 травня.


Заіченко Вікторія Вікторівна – 4 травня.


Кішинська Карина Сергіївна – 4 травня.


Кутова Юлія Ігорівна – 4 травня.


Столяров Микита Станіславович – 5 травня.


Буднікова Евгенія Сергіївна – 6 травня.


Кукало Алевтина Миколаївна – 6 травня.


Ульїнський Микола Вадимович – 6 травня.


Кукуш Єлизавета Костянтинівна – 7 травня.


Міна Сергій Олександрович – 7 травня.


Ніжнов Всеволод Владиславович – 7 травня.


Петрякова Маргарита Юріївна – 7 травня.


Волошин Владислав Олександрович – 8 травня.


Іванов Олег Сергійович – 8 травня.


Жук Родіон Анатолійович – 9 травня.


Мудраченко Дар`я Олександрівна – 9 травня.


Паримський Олександр Євгенович – 9 травня.


Ямпольська Ірина Віталіївна – 9 травня.


Пирогова Аліна Володимирівна – 10 травня.


Нагорна Ольга Олександрівна – 11 травня.


Петченко Володимир Анатолійович – 11 травня.


Скрипник Руслан Вячеславович – 11 травня.


Чемагін Євгеній Петрович – 11 травня.


Клименко Яна Андріївна – 12 травня.


Лі Владислав Павлович – 12 травня.


Майорова Анастасія Олександрівна – 12 травня.


Парубок (Косяченко) Тетяна Олександрівна – 12 травня.


Соловйов Артем Андрійович – 12 травня.


Сотнікова Тетяна Олександрівна – 12 травня.


Федосєєва (Гурова) Вікторія Олександрівна – 12 травня.


Бардаченко Дмитро Володимирович – 13 травня.


Гаррес Ігор Андрійович – 13 травня.


Дейнега Роман Олексійович – 13 травня.


Мороз Вікторія Юріївна – 13 травня.


Бойко Роман Іванович – 14 травня.


Майстренко Олександр Євгенович – 14 травня.


Нєчай Костянтин Іванович – 14 травня.


Хоменко Катерина Андріївна – 14 травня.


Козаков Олександр Андрійович – 15 травня.


Лебедюк Владислав Миколайович – 15 травня.


Філімонова Наталя Валерівна – 15 травня.


Храмцова Крістіна Сергіївна – 15 травня.


Южека Роман Сергійович – 15 травня.


Багарада Владислав Віталійович – 16 травня.


Бараннік Катерина Геннадіївна – 16 травня.


Головко Владислав Олександрович – 16 травня.


Шаповал (Дерягіна) Анастасія Ігорівна – 16 травня.


Обертас Даніїл Євгенович – 17 травня.


Потапова Дарина Геннадіївна – 17 травня.


Дмитренко Дмитро Вадимович – 18 травня.


Мала Ірина Миколаївна – 18 травня.


Олійник Ірина Володимирівна – 18 травня.


Сімяник Денис Олегович – 18 травня.


Фіцай Ярослава Павлівна – 18 травня.


Лещинський Андрій Ігорович – 19 травня.


Пашаєва Ельвіє Рустемівна – 19 травня.


Алексєєва Марія Сергіївна – 20 травня.


Богославець Владислав Дмитрович – 20 травня.


Десятніченко Валерія Вячеславівна – 20 травня.


Манько Тетяна Олександрівна – 20 травня.


Поглєдова Ксенія Володимирівна – 20 травня.


Полонська Аліна Владиславівна – 20 травня.


Зіненко Анастасія Олександрівна – 21 травня.


Ружина Вікторія Михайлівна – 21 травня.


Трубіцин Едуард Сергійович – 21 травня.


Бурдакова Дар’я Олександрівна – 23 травня.


Москаленко Максим Едуардович – 23 травня.


Огли Альберт Янушович – 23 травня.


Пимкіна Наталія Олександрівна – 23 травня.


Амін Ганна Володимирівна – 24 травня.


Красовський Іван Сергійович – 24 травня.


Куркуріна Вікторія Іванівна – 24 травня.


Федоренко Вероніка Володимирівна – 24 травня.


Сніцар Яна Миколаївна – 25 травня.


Хмирова Ганна Валеріївна – 25 травня.


Герман Ірина Августівна – 26 травня.


Невесела Катерина Андріївна – 26 травня.


Сапоговська Ірина Олегівна – 26 травня.


Колеснікова Валерія Юріївна – 27 травня.


Максименко Сергій Юрійович – 27 травня.


Добреля Юлія Андріївна – 28 травня.


Юдушкіна Олена Валеріївна – 28 травня.


Гарбуз Лілія Олександрівна – 29 травня.


Самарська Єлизавета Юріївна – 29 травня.


Голубенко Наталія Федорівна – 30 травня.


Просянік Микола Юрійович – 30 травня.


Савченко Ірина Андріївна – 30 травня.


Сищик Олександр Олександрович – 30 травня.


Валова Юлія Олегівна – 31 травня.


Кошурніков Денис Юрійович – 31 травня.

 

 Працівники університету

Бандура Катерина Миколаївна – 2 травня.


Драбан Сергій Васильович – 3 травня.


Рахманов Рустам Сабурович – 3 травня.


Талдикін Олександр Васильович – 3 травня.


Кисельова Ольга Григорівна – 4 травня.


Кудряшов Олександр Геннадійович – 4 травня.


Царьова Ірина Валеріївна – 4 травня.


Вишинська Валентина Василівна – 5 травня.


Бурцева Олександра Віталіївна – 6 травня.


Наливайко Лариса Романівна – 7 травня.


Харченко Діана Олександрівна – 7 травня.


Кокарєв Іван Васильович – 9 травня.


Атрошенко Наталія Славіївна – 10 травня.


Доновський Олександр Васильович – 10 травня.


Мирошниченко Володимир Олексійович – 10 травня.


Громов Олександр Михайлович – 11 травня.


Ковбаса Володимир Миколайович – 12 травня.


Чучко Олександр Анатолійович – 13 травня.


Білоконна Оксана Олександрівна – 15 травня.


Ігнатьєв Ігор Олегович – 15 травня.


Бабанін Вадим Валерійович – 16 травня.


Катичев Олег Миколайович – 17 травня.


Ганзуля Валерія Олегівна – 18 травня.


Земляна Наталія Іванівна – 19 травня.


Подоріна Ірина Вікторівна – 19 травня.


Шевченко Марина Сергіївна – 19 травня.


Ященко Людмила Григорівна – 19 травня.


Анісімова Олена Юріївна – 20 травня.


Оселедець Олександр Миколайович – 20 травня.


Репан Микола Іванович – 21 травня.


Коржак Микола Вікторович – 22 травня.


Пиріг Ігор Володимирович – 22 травня.


Берегова Юлія Петрівна – 23 травня.


Краснобрижий Ігор Володимирович – 23 травня.


Припутень Дмитро Сергійович – 23 травня.


Бур’ян Олексій Анатолійович – 24 травня.


Гомза Валентина Володимирівна – 24 травня.


Кисельов Андрій Олександрович – 24 травня.


Федченко Олександр Васильович – 24 травня.


Лозовська Олена Миколаївна – 25 травня.


Якименко Антоніна В’ячеславівна – 25 травня.


Диса Олена Вікторівна – 26 травня.


Дмитренко Микола Іванович – 26 травня.


Басалига Віталій Костянтинович – 27 травня.


Букшин Антон Геннадійович – 27 травня.


Мінка Тетяна Павлівна – 27 травня.


Новіков Олексій Юрійович – 27 травня.


Кучеренко Олексій Миколайович – 28 травня.


Воєвода Артем Андрійович – 29 травня.


Кізіль Марина Анатоліївна – 30 травня.

 

Дні народження у червні:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Білоус Іван Ігорович – 04 червня.


Колєсніченко Наталя Сергіївна – 04 червня.


Корінєв Єгор Олексійович – 04 червня.


Лисичний Іван Іванович – 04 червня.


Полюляк Владислав Віталійович – 05 червня.


Золотих Микита Юрійович – 06 червня.


Коряк Андрій Олександрович – 06 червня.


Хоменков Ілля Сергійович – 07 червня.


Горелік Дар’я Сергіївна – 10 червня.


Мороз Маргарита Валеріївна – 12 червня.


Харченко Владислав Сергійович – 14 червня.


Кузьменко Ігор Петрович – 19 червня.


Попадінець Віталій Миколайович – 20 червня.


Шарудило Артур Олександрович – 20 червня.


Лєсовой Богдан Олексійович – 23 червня.


Мартиненко Юлія Андріївна – 24 червня.


Прокопенко Дмитро Андрійович – 24 червня.


Булхов Іван Сергійович – 25 червня.


Соколов Сергій Сергійович – 25 червня.


Лісунов Ілля Андрійович – 28 червня.


Мироненко Максим Вікторович – 28 червня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Кращенко Владислав Олегович – 3 червня.


Скрипник Марія Михайлівна – 6 червня.


Шапошник Лідія Олександрівна – 6 червня.


Панічек Дмитро Юрійович – 17 червня .

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Красільнікова Юлія Олександрівна – 1 червня.


Логойда Денис Олександрович – 1 червня.


Тихонов Владислав Олександрович – 1 червня.


Гарбарук Сергій Сергійович – 2 червня.


Поліщук Олександр Володимирович – 2 червня.


Малишевський Костянтин Юрійович – 2 червня.


Назарчук Юлія Вікторівна – 2 червня.


Рижкова Оксана Олександрівна – 3 червня.


Гончарюк Максим Ігорович – 3 червня.


Василенко Олександр Сергійович – 5 червня.


Піскова Леся Федорівна – 6 червня.


Голобородько Вікторія Вікторівна – 6 червня.


Джурук Ганна Сергіївна – 6 червня.


Михайленко Катерина Володимирівна – 6 червня.


Манаєнкова Валерія Дмитрівна – 11 червня.


Овчаренко Олександр Вікторович – 11 червня.


Костенко Юлія Станіславівна – 12 червня.


Кузьмичов Олександр Олександрович – 12 червня.


Голуб Віктор Костянтинович – 13 червня.


Матвієнко Євгенія Ігорівна – 13 червня.


Машковський Петро Ігорович – 13 червня.


Плескачова Владислава Сергіївна – 14 червня.


Тимофієва Валентина Ігорівна – 15 червня.


Битюцьких Олександр Олександрович – 17 червня.


Чернявський Олексій Юрійович – 18 червня.


Назаров Артем Олександрович – 21 червня.


Запарій Артем Вікторович – 22 червня.


Малиш Антон Олександрович – 23 червня.


Дербічев Артем Геннадійович – 26 червня.


Кашкаха Владислав Анатолійович – 27 червня.


Сагак’ян Данило Олегович – 28 червня.


Логацький Юрій Олександрович – 29 червня.


Тацуля Софія Ігорівна – 30 червня.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Федун Володимир Володимирович – 1 червня.


Громовик Дмитро Олександрович – 1 червня.


Парфененко Ганна Олександрівна – 1 червня.


Чепурко Олександра Сергіївна – 1 червня.


Євтушенко Дмитро Анатолійович – 2 червня.


Косенко Юлія Олексіївна – 2 червня.


Задоя Вікторія Євгенівна – 3 червня.


Резніченко Артем Олександрович – 3 червня.


Рижко Іван Станіславович – 3 червня.


Тєлтов Іван Олексійович – 3 червня.


Шахно Аліна Володимирівна – 3 червня.


Артюшенко Аліна Станіславівна – 4 червня.


Кравченко Руслан Вадимович – 4 червня.


Моротченко Владислав Олександрович – 4 червня.


Назаренко Дарія Геннадіївна – 4 червня.


Ноздріна Анастасія Ігорівна – 4 червня.


Уваров Михайло Вадимович – 4 червня.


Шевченко Аліна Віталіївна – 5 червня.


Куппа Вікторія Олегівна – 6 червня.


Полякова Ольга Вікторівна – 6 червня.


Сайгаченко Єлизавета Дмитрівна – 6 червня.


Біла Юлія Олегівна – 7 червня.


Демитренко Олександр Ігорович – 7 червня.


Летучий Ян Григорович – 7 червня.


Слєпкань Володимир Миколайович – 7 червня.


Анісімова Олена Олександрівна – 8 червня.


Томаш Анастасія Вадимівна – 8 червня.


Чумак Дмитро Валентинович – 8 червня.


Ага Владислав Сергійович – 9 червня.


Резніченко Олександр Валентинович – 9 червня.


Сапа Андрій Дмитрович – 9 червня.


Кочеткова Євгенія Анатоліївна – 10 червня.


Лозобко Марія Олександрівна – 10 червня.


Маляров Станіслав Олексійович – 10 червня.


Ткаченко Вікторія Євгенівна – 10 червня.


Чумак Сергій Михайлович – 10 червня.


Яценко Злата Юрівна – 10 червня.


Дудник Олександр Сергійович – 11 червня.


Пундик Сергій Сергійович – 11 червня.


Хрипко Костянтин Ігорович – 11 червня.


Цвіркун Євгеній Петрович – 11 червня.


Кравчук Ганна Олександрівна – 12 червня.


Камінська Світлана Вікторівна – 13 червня.


Рибіна Вікторія Євгенівна – 14 червня.


Вірьовка Анастасія Сергіївна – 15 червня.


Ісаєва Сабіна Аліфагівна – 15 червня.


Хрущ Олександр Олександрович – 15 червня.


Барбакадзе Лія Мамуківна – 17 червня.


Сергієнко Марія Сергіївна – 17 червня.


Бортнік Станіслав Віталійович – 18 червня.


Юрханян Ашот Ашотович – 18 червня.


Кріушенко Марія Романівна – 19 червня.


Самойленко Наталія Валеріївна – 19 червня.


Терентенко Оксана Олександрівна – 19 червня.


Ілющенко Вікторія Сергіївна – 20 червня.


Неклеса Вікторія Вікторівна – 20 червня.


Корнієнко Ольга Миколаївна – 21 червня.


Коротченко Максим Дмитрович – 22 червня.


Зуб Богдан Юрійович – 23 червня.


Сердюк Аліна Геннадіївна – 23 червня.


Коішевська Анастасія Павлівна – 24 червня.


Коношко Альона Володимирівна – 24 червня.


Остапчук Олександр Миколайович – 24 червня.


Скурідін Ігор Тарасович – 24 червня.


Демченко Ян Володимирович – 25 червня.


Ковтун Анастасія Вікторівна – 25 червня.


Кондрачук Дар’я Олександрівна – 25 червня.


Пиріг Микола Васильович – 25 червня.


Танкович Роман Павлович – 25 червня.


Гнелиця Ярослав Юрійович – 26 червня.


Матюшина Діана Олександрівна – 26 червня.


Плоткін Георгій Сергійович – 26 червня.


Руденко Дмитро Володимирович – 26 червня.


Хаустова Аліса Костянтинівна – 26 червня.


Циганков Владислав Сергійович – 26 червня.


Котанова Катерина Володимирівна – 28 червня.


Лещенко Анастасія Андріївна – 28 червня.


Онищенко Анатолій Олександрович – 28 червня.


Петровський Денис Олександрович – 28 червня.


Скопа Настасія Олегівна – 28 червня.


Торопов Андрій Олександрович – 28 червня.


Шуляченко Вікторія Іванівна – 28 червня.


Олексійчук Ілона Артурівна – 29 червня.


Тіунова Альбіна Олегівна – 29 червня.


Ахмедов Еміль Салех огли – 30 червня.

 

 Працівники університету

Капкіна Лілія Олександрівна – 1 червня.


Вертегел Анастасія Василівна – 2 червня.


Ліньков Олександр Анатолійович – 2 червня.


Сіротченков Дмитро Юрійович – 3 червня.


Артюшенко Аліна Станіславівна – 4 червня.


Борисенкова Валентина Володимирівна – 4 червня.


Євін Надія Сергіївна – 4 червня.


Бідняк Ганна Сергіївна – 5 червня.


Зімборовська Маргарита Сергіївна – 5 червня.


Журавель Олег Євгенович – 8 червня.


Волошин Анатолій Андрійович – 10 червня.


Коваль Валерій Іванович – 10 червня.


Краснощок Андрій Валерійович – 10 червня.


Готвянський Василь Васильович – 11 червня.


Єфіменко Оксана Петрівна – 11 червня.


Гуда Марія Олегівна – 12 червня.


Мала Оксана Олександрівна – 12 червня.


Шевченко Людмила Георгіївна – 12 червня.


Веріго Наталя Юріївна – 13 червня.


Косяк Вікторія Олександрівна – 13 червня.


Миронюк Роман Вікторович – 13 червня.


Бугера Наталія Дмитрівна – 14 червня.


Захарко Андрій Володимирович – 14 червня.


Ісаєва Сабіна Аліфагівна – 15 червня.


Кіцаєва Інна Петрівна – 16 червня.


Боєва Олена Борисівна – 17 червня.


Миронюк Станіслава Анатоліївна – 17 червня.


Пономаренко Олександр Олегович – 17 червня.


Чемагіна Наталія Олегівна – 17 червня.


Карнаух Наталія Ігорівна – 18 червня.


Крюченко Юлія Юріївна – 18 червня.


Махота Світлана Миколаївна – 19 червня.


Босова Світлана Петрівна – 20 червня.


Кулик Любов Петрівна – 20 червня.


Петров Сергій Вікторович – 20 червня.


Дурманова Наталія Володимирівна – 21 червня.


Іващенко Олег Віталійович – 21 червня.


Бурлака Олег Валерійович – 22 червня.


Сердюк Лілія Миколаївна – 22 червня.


Ткач Єгор Олександрович – 22 червня.


Казначєєв Дмитро Георгійович – 24 червня.


Чаплинська Юлія Анатоліївна – 24 червня.


Райсвіх Зінаїда Леонідівна – 25 червня.


Тіщенкова Світлана Олександрівна – 25 червня.


Цикалюк Руслан Миколайович – 25 червня.


Цимбаліст Ольга Геннадіївна – 26 червня.


Вершиніна Наталія Михайлівна – 27 червня.


Каторкін Роман Анатолійович – 27 червня.


Проценко Олена Антонівна – 27 червня.


Сердюк Ігор Анатолійович – 27 червня.


Чабан Віктор Васильович – 27 червня.


Марінченко Олександр Олександрович – 28 червня.


Тертиця Олександр Володимирович – 28 червня.


Галай Наталія Анатоліївна – 29 червня.


Єднак В’ячеслав Михайлович – 29 червня.


Качанова Дарія Олександрівна – 29 червня.


Шкутова Олена Вікторівна – 29 червня.


Яртим Мирослава Михайлівна – 29 червня.


Кузьменко В’ячеслав Віталійович – 30 червня.


Степаненко Кирило Володимирович – 30 червня.

 

Дні народження у липні:

 

 

 

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Сенько Вікторія Вікторівна – 1 липня.


Яременко Микола Олександрович – 1 липня.


Броян Анастасія Рафаілівна – 2 липня.


Бурлаченко Катерина Андріїна – 2 липня.


Гундер Анастасія Володимирівна – 2 липня.


Кучма Тетяна Валеріївна – 2 липня.


Михайлюк Алла Сергіївна – 2 липня.


Білан Ерік Миколайович – 3 липня.


Ваврищук Анастасія Євгеніївна – 3 липня.


Калантаєнко Денис Васильович – 3 липня.


Одинець Поліна Володимирівна – 3 липня.


Алексєєнко Валерія Валеріївна – 4 липня.


Бабич Богдан Русланович – 4 липня.


Кравець Михайло Володимирович – 4 липня.


Михайлова (Пухальська) Юлія Віталіївна – 4 липня.


Петриченко Вікторія Юріївна – 5 липня.


Таран Сергій Євгенович – 5 липня.


Айдіна Ірина Віталіївна – 6 липня.


Масюк Катерина Вячеславівна – 8 липня.


Чумаченко Дмитро Володимирович – 8 липня.


Дерезенко Артем Ігорович – 9 липня.


Радіонова Ганна Вікторівна – 9 липня.


Гавриленко Альона Ігорівна – 10 липня.


Гришаєв Павло Миколайович – 12 липня.


Лоб Євгенія Олександрівна – 12 липня.


Димарєв Владислав Андрійович – 13 липня.


Лапа Даря Вадимівна – 13 липня.


Безрукова Діана Андріївна – 14 липня.


Голубенко Євгеній Юрійович – 14 липня.


Жовніренко Іван Олександрович – 14 липня.


Бородіна Еліна Віталіївна – 15 липня.


Литвин Анастасія Вячеславівна – 15 липня.


Литвинова Марія Андріївна – 15 липня.


Бабай Віталій Володимирович – 17 липня.


Бардіна Олена Володимирівна – 17 липня.


Тараненко Ярослав Ігорович – 17 липня.


Бабай Сергій Володимирович – 18 липня.


Могилатов Данило Максимович – 18 липня.


Тихоненко Сергій Олександрович – 18 липня.


Івченко Кирило Вадимович – 19 липня.


Кліницький Ілля Ігорович – 19 липня.


Емріх Юлія Павлівна – 21 липня.


Кабаненко Вячеслав Олександрович – 22 липня.


Лисунова Дар’я Анатоліївна – 22 липня.


Бокова Ольга Олександрівна – 23 липня.


Килим Даря Романівна – 23 липня.


Клименко Олександра Борисівна – 23 липня.


Макаренко Наталія Сергіївна – 23 липня.


Тегза Олександр Олександрович – 23 липня.


Шматько Карина Сергіївна – 23 липня.


Явтушенко Анна Андріївна – 23 липня.


Бочарова Поліна Андріївна – 24 липня.


Чергинець Владислава Сергіївна – 24 липня.


Зеленська Олеся Олегівна – 25 липня.


Антоненко Дар`я Георгіївна – 27 липня.


Блізна Володимир Олександрович – 27 липня.


Лайков Олексій Андрійович – 27 липня.


Володарський Кирило Геннадійович – 28 липня.


Огреніч Олег Сергійович – 28 липня.


Савочка Владислав Олександрович – 28 липня.


Степанов Руслан Андрійович – 28 липня.


Тарабара Богдан Владиславович – 28 липня.


Фоміна Дар`я Олександрівна – 28 липня.


Яременко Тетяна Олександрівна – 29 липня.


Попова Світлана Миколаївна – 30 липня.


Сейдхалілова Сусана Дляверівна – 30 липня.


Сірик Ігор Вікторович – 30 липня.


Костюченко Олександр Тимофійович – 31 липня.


Нагірна Яна Віталіївна – 31 липня.

 

 Працівники університету

Терещенко Анатолій Іванович – 1 липня.


Шнурко Яна Вікторівна – 2 липня.


Андрієвська Людмила Олексіївна – 3 липня.


Кириченко Олег Вікторович – 3 липня.


Олійник Сергій Ігорович – 3 липня.


Ощипок Віктор Вікторович – 3 липня.


Пополітов Микола Іванович – 3 липня.


Шайкін Сергій Анатолійович – 3 липня.


Бобрішова Лілія Володимирівна – 4 липня.


Кульчицька Тетяна Яківна – 5 липня.


Янішевська Юлія Валеріївна – 5 липня.


Березняк Василь Сергійович – 6 липня.


Суханова Валерія Олегівна – 6 липня.


Ревіна Ганна Володимирівна – 8 липня.


Хечоян Наріне Гегамівна – 8 липня.


Прокопенко Тетяна Сергіївна – 9 липня.


Риб’янець Сергій Анатолійович – 9 липня.


Кучерява Ганна Олександрівна – 10 липня.


Лещенко-Костиря Надія Олександрівна – 10 липня.


Мінка Ірина Миколаївна – 11 липня.


Руденко Юрій Олександрович – 11 липня.


Чернишов Павло Миколайович – 11 липня.


Вахнюк Євген Іванович – 12 липня.


Шкарлат Віктор Борисович – 12 липня.


Саксонов Владислав Борисович – 13 липня.


Хижняк Олександр Вікторович – 14 липня.


Чудновський Олександр Вікторович – 14 липня.


Голобородько Денис Віталійович – 15 липня.


Зінченко Ольга Іванівна – 15 липня.


Коломоєць Алла Валеріївна – 15 липня.


Кривошей Анатолій Дмитрович – 15 липня.


Іваниця Андрій Володимирович – 16 липня.


Радченко Лариса Володимирівна – 16 липня.


Галемін Олександр Анатолійович – 17 липня.


Гнезділова Людмила Федорівна – 17 липня.


Дєєв Сергій Миколайович – 17 липня.


Обертас Тетяна Миколаївна – 17 липня.


Бабій Олена Дмитрівна – 19 липня.


Гура Олена Станіславівна – 19 липня.


Савіщенко Вікторія Миколаївна – 19 липня.


Балабан Сергій Миколайович – 20 липня.


Машлякевич Дмитро Станіславович – 21 липня.


Чуріков Дмитро Сергійович – 21 липня.


Петрушин Дмитро Владиславович – 22 липня.


Кононець Віта Петрівна – 23 липня.


Обшалова Інна Володимирівна – 23 липня.


Дубровна Вікторія Володимирівна – 24 липня.


Шаблистий Володимир Вікторович – 24 липня.


Бондарь Олена Володимирівна – 25 липня.


Жбанчик Тетяна Миколаївна – 25 липня.


Кімлик Володимир Володимирович – 25 липня.


Солонько Олександр Олександрович – 25 липня.


Федосова Ольга Петрівна – 25 липня.


Філяніна Людмила Анатоліївна – 25 липня.


Амірова Раїса Іскандерівна – 26 липня.


Кириченко Андрій Володимирович – 26 липня.


Лазарєв Владислав Олександрович – 27 липня.


Довбня Інна Сергіївна – 28 липня.


Орлова Олена Олександрівна – 29 липня.


Беляєва Марина Валеріївна – 30 липня.


Карпенко Роман Валерійович – 30 липня.


Наріжний Юрій Олексійович – 30 липня.


Сиволоцька Світлана Ігорівна – 30 липня.


Філіпп Анастасія Володимирівна – 30 липня.


Москалець Андрій Петрович – 31 липня.


Чайкіна Ольга Михайлівна – 31 липня.


 

Дні народження у серпні:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Коломоєць Анастасія Віталіївна – 5 серпня.


Мурадова Олександра Аліївна – 5 серпня.


Капля Дмитро Олександрович – 7 серпня.


Ліщенко Олександр Олександрович – 7 серпня.


Петренко Антон Владиславович – 7 серпня.


Носенко Діана Андріївна – 10 серпня.


Королькова Анастасія Євгеніївна – 11 серпня.


Салогуб Ігор Миколайович – 11 серпня.


Грінь Кирило Геннадійович – 13 серпня.


Дінець Олег Миколайович – 16 серпня.


Мігура Микола Олександрович – 16 серпня.


Голикова Альона Олексіївна – 17 серпня.


Грініх Ігор Андрійович – 17 серпня.


Канюк Альона Володимирівна – 21 серпня.


Пасс Дмитро В`ячеславович – 23 серпня.


Чебанов Анатолій Валерійович – 24 серпня.


Шуть Максим Миколайович – 25 серпня.


Сесь Сергій Олександрович – 31 серпня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Жмур Микита Сергійович – 3 серпня.


Надточій Ігор Володимирович – 11 серпня.


Казакова Анастасія Вадимівна – 14 серпня.


Демчук Дмитро Олександрович – 18 серпня.


Фесенко Артем Олексійович – 23 серпня.


Іванов Максим Олександрович – 26 серпня.


Кіпа Артем Владиславович – 28 серпня.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Давидюк Віталій Олександрович – 1 серпня.


Вовк Анна Володимирівна – 2 серпня.


Лебедєва Крістіна Юріївна – 4 серпня.


Мясоєдова Олена Василівна – 4 серпня.


Токарчук Юлія Анатоліївна – 4 серпня.


Журко Даніїл Олександрович – 5 серпня.


Пісоцька Каріна Олександрівна – 7 серпня.


Крупський Артем Миколайович – 8 серпня.


Лаба Павло Володимирович – 8 серпня.


Разорьонов Сергій Валерійович – 8 серпня.


Злий Влас Сергійович – 9 серпня.


Логвин Ростислав Євгенійович – 9 серпня.


БакалоВікторіяОлександрівна – 10 серпня.


Мартиященко Анастасія Юріївна – 10 серпня.


Шевцова Діана Іванівна – 11 серпня.


Похилько Максим Ігорович – 12 серпня.


Ткач Валерій Валерійович – 13 серпня.


Денисенко Євгенія Миколаївна – 15 серпня.


БурдикоКостянтинДмитрович – 16 серпня.


Кім Валерій Андрійович – 16 серпня.


Ковтюх Єлизавета Євгеніївна – 16 серпня.


Манкош Богдана Станіславівна – 19 серпня.


Форостян Олександр Сергійович – 20 серпня.


Старцев Єгор Владиславович – 21 серпня.


ШибченкоОлександрВолодимирович – 21 серпня.


Прокопишин Євгеній Андрійович – 23 серпня.


Семеніхін Максим Андрійович – 23 серпня.


Кириченко Віктор Олегович – 24 серпня.


Бондар ВікторіяВадимівна – 27 серпня.


Касаєва Катерина Дмитрівна – 28 серпня.


Жердєв Владислав Костянтинович – 29 серпня.


Фурка Володимир Пантелейович – 31 серпня.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Євтушенко Дмитро Анатолійович – 2 серпня.


Копєйко Роман Володимирович – 2 серпня.


Маренич Аліна Андріївна – 2 серпня.


Тимченко Аліна Ігорівна – 2 серпня.


Шевченко Ілля Миколайович – 2 серпня.


Азамат Юлія Вячеславівна – 3 серпня.


Вовчок Денис Анатолійович – 4 серпня.


Караневський Вадим Андрійович – 5 серпня.


Ряснов Євген Сергійович – 5 серпня.


Терещенко Крістіна Петрівна – 5 серпня.


Чувашова Єлизавета Вадимівна – 6 серпня.


Драч Костянтин Валерійович – 7 серпня.


Абрамова Каміла Олександрівна – 8 серпня.


Величко Павло Вадимович – 8 серпня.


Тимошенко Надія Вікторівна – 8 серпня.


Грищенко Михайло Вадимович – 9 серпня.


Майборода Катерина Віталіївна – 9 серпня.


Печенніков Ігор Олегович – 9 серпня.


Робова Віра Сергіївна – 9 серпня.


Родько Ольга Костянтинівна – 9 серпня.


Цимбал Тетяна Романівна – 9 серпня.


Агафонов Віктор Володимирович – 10 серпня.


Манжос Єлизавета Володимирівна – 10 серпня.


Купрій Катерина Віталіївна – 11 серпня.


Ткаленко Анастасія Олександрівна – 11 серпня.


Балакшій Каріна Леонідвна – 12 серпня.


Лисенко Сергій Станіславович – 12 серпня.


Маловичко Світлана Валеріївна – 12 серпня.


Рачинська Ірина Павлівна – 12 серпня.


Ткаченко Станіслав Михайлович – 12 серпня.


Цимбал Анастасія Віталіївна – 12 серпня.


Бєлих Анна Олексіївна – 13 серпня.


Валяєв Дмитро Вікторович – 13 серпня.


Педіна Денис Андрійович – 13 серпня.


Міньков Владислав Сергійович – 14 серпня.


Степанченко Карина Олександрівна – 14 серпня.


Циганок Дар’я Сергіївна – 14 серпня.


Данилевська Олександра Ярославівна – 15 серпня.


Дем`янець Анна Володимирівна – 15 серпня.


Черкасов Богдан Вадимович – 15 серпня.


Костюшкевич Владислав Олександрович – 16 серпня.


Попенко Юлія Костянтинівна – 16 серпня.


Жушман Ілля Миколайович – 17 серпня.


Кравченко Дмитро Анатолійович – 17 серпня.


Мамедов Аріф Айдин огли – 17 серпня.


Пришедько Ілля Дмитрович – 18 серпня.


Бегаль Олена Миколаївна – 19 серпня.


Бігдан Дмитро Олегович – 19 серпня.


Шатоха Єлизавета Романівна – 21 серпня.


Онишкевич Олексій Сергійович – 22 серпня.


Швецова Анастасія Ігорівна – 22 серпня.


Жевницький Роман Олександрович – 23 серпня.


Нестеренко Володимир Юрійович – 25 серпня.


Гуральська Неллі Миколаївна – 26 серпня.


Базалук Юлія Олександрівна – 29 серпня.


Петюренко Андрій Миколайович – 29 серпня.


Клименов Євгеній Олегович – 30 серпня.


Курінной Руслан Русланович – 30 серпня.


Филимоненко Юлія Ігорівна – 30 серпня.


Кравчун Злата Вадимівна – 31 серпня.


Усенко Таїсія Ігорівна – 31 серпня.

 

 Працівники університету

Бабець Валентина Костянтинівна – 1 серпня.


Комісаров Олександр Геннадійович – 1 серпня.


Волков Юрій Михайлович – 3 серпня.


Куниця Олександр Павлович – 3 серпня.


Борисенко Наталія Андріївна – 4 серпня.


Ведмідський Олександр Володимирович – 4 серпня.


Пантелєєв Констянтин Михайлович – 5 серпня.


Боровинський Сергій Борисович – 6 серпня.


Кушнєров Юрій Валентинович – 6 серпня.


П’ятковська Ірина Вікторівна – 6 серпня.


Валах Марина Сергіївна – 7 серпня.


Семенко Надія Миколаївна – 7 серпня.


Соломка Сергій Іванович – 7 серпня.


Головіна Ганна Вікторівна – 9 серпня.


Мардарь Марчел Георгійович – 9 серпня.


Мартинець Олексій Григорович – 9 серпня.


Діщенко Дмитро Володимирович – 10 серпня.


Долганін Віталій Андрійович – 10 серпня.


Дорчинець Валентина Олександрівна – 10 серпня.


Іваніна Ольга Сергіївна – 10 серпня.


Миргородська Галина Григорівна – 10 серпня.


Олійник Юлія Володимирівна – 11 серпня.


Рибалкін Андрій Олександрович – 12 серпня.


Величко Дмитро Вадимович – 13 серпня.


Шинкаренко Ігор Ростиславович – 13 серпня.


Дараган Валерій Валерійович – 14 серпня.


Дзюба Ірина Вікторівна – 14 серпня.


Покайчук Віталій Ярославович – 14 серпня.


Хрипко Людмила Володимирівна – 14 серпня.


Пономаренко Олена Олександрівна – 15 серпня.


Литвин Сергій Павлович – 17 серпня.


Гриза Олександр Вікторович – 18 серпня.


Мілованова Ганна Павлівна – 19 серпня.


Горнак Сергій Федорович – 20 серпня.


Мороз Тетяна Олександрівна – 20 серпня.


Рижков Едуард Володимирович – 20 серпня.


Санакоєв Дмитро Борисович – 21 серпня.


Соловйов Геннадій Петрович – 21 серпня.


Кіба Ірина Вікторівна – 22 серпня.


Левченко Володимир Євгенович – 22 серпня.


Овчаренко Тетяна Григорівна – 22 серпня.


Саленко Ольга Вікторівна – 22 серпня.


Кобзар Тетяна Сергіївна – 23 серпня.


Королько Валентин Олександрович – 23 серпня.


Краснобрижий Олександр Володимирович – 23 серпня.


Полторацький Олександр Володимирович – 23 серпня.


Бутиліна Ольга Володимирівна – 24 серпня.


Надарян Аліна Апресівна – 25 серпня.


Мельник Артем Миколайович – 26 серпня.


Нестерцова-Собакарь Олександра Володимирівна – 26 серпня.


Лихачов Віталій Володимирович – 27 серпня.


Чухнюк Любов Василівна – 27 серпня.


Біда Вікторія Олександрівна – 28 серпня.


Пазюк Наталія Вікторівна – 28 серпня.


Підоненко Марина Анатоліївна – 28 серпня.


Почтовий Максим Миколайович – 29 серпня.


Миронова Тетяна Миколаївна – 30 серпня.


Офокова Тетяна Василівна – 30 серпня.


Петров Роман Володимирович – 30 серпня.


Золоторог Альона Валеріївна – 31 серпня.


Камінська Наталія Федорівна – 31 серпня.


Логвиненко Борис Олексійович – 31 серпня.


Сербін Микола Миколайович – 31 серпня.


Христова Юлія Вікторівна – 31 серпня.

 

Дні народження у вересні:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Васнятін Богдан Олександрович – 1 вересня.


Дубина Юлія Володимирівна – 2 вересня.


Колеснік Вікторія Станіславівна – 2 вересня.


Денисов Олександр Євгенович – 3 вересня.


Мударісов Давід Сергійович – 3 вересня.


Шило Максим Андрійович – 3 вересня.


Баран Олег Володимирович – 4 вересня.


Яблоновський Владислав Дмитрович – 4 вересня.


Гринь Карина Русланівна – 5 вересня.


Маслак Дмитро Ігорович – 6 вересня.


Павлюк Михайло Михайлович – 6 вересня.


Сологуб Денис Віталійович – 6 вересня.


Запорожцев Ілля Володимирович – 7 вересня.


Шидій Артем Васильович – 8 вересня.


Ададуров Андрій Володимирович – 10 вересня.


Маслик Володимир Євгенійович – 10 вересня.


Данільцев Семен Олександрович – 12 вересня.


Сокол Карина Сергіївна – 12 вересня.


Савченко Катерина Ігорівна – 13 вересня.


Сергієнко Назар Васильович – 13 вересня.


Біденчук Тетяна Миколаївна – 14 вересня.


Клейно Владислав Сергійович – 14 вересня.


Редька Олександр Сергійович – 14 вересня.


Білюк Катерина Іванівна – 17 вересня.


Осіпцов Максим Владиславович – 18 вересня.


Черкашина Тетяна Сергіївна – 18 вересня.


Аксініна Юлія Олексіївна – 19 вересня.


Каверін Артем Володимирович – 19 вересня.


Прядко Михайло Костянтинович – 19 вересня.


Сокол Михайло Володимирович – 19 вересня.


Назарко Ростислав Олександрович – 21 вересня.


Кіяк Наталія Ярославівна – 22 вересня.


Салогуб Сергій Миколайович – 22 вересня.


Кіфарець Герман Родіонович – 23 вересня.


Макарова Єлизавета Сергіївна – 23 вересня.


Колесник Володимир Миколайович – 24 вересня.


Матвієвський Сергій Олександрович – 24 вересня.


Шевченко Богдан Романович – 24 вересня.


Луньов Дмитро Миколайович – 25 вересня.


Барановський Євгеній Володимирович – 26 вересня.


Іваненко Сергій Сергійович – 26 вересня.


Кривонос Геннадій Генадійович – 26 вересня.


Самойленко Сергій Олександрович – 26 вересня.


Панченко Сергій Андрійович – 27 вересня.


Петренко Павло Ігорович – 28 вересня.


Повіренний Вадим Станіславович – 28 вересня.


Мороз Михайло Леонідович – 30 вересня.


Рукавіцин Олександр Олександрович – 30 вересня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Яковлєв Віталій Володимирович – 3 вересня.


Шаповал Олексій Сергійович – 4 вересня.


Побідинський Ростислав Сергійович – 7 вересня.


Троян Тетяна Володимирівна – 8 вересня.


Євпак Марія Олегівна – 12 вересня.


Тущенко Анжела Дмитрівна – 17 вересня.


Вознюк Констянтин Геннадійович – 19 вересня.


Сухицька Катерина Олександрівна – 26 вересня.


Більченко Валерія Валеріївна – 27 вересня.


Бортнік Дар’я Володимирівна – 28 вересня.


Хитров Владислав Олександрович – 28 вересня.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Михайличенко Никита Григорович – 2 вересня.


Петренко Роман Ігорович – 2 вересня.


Драндабула Карина Іванівна – 4 вересня.


Рябінін Данило Віталійович – 4 вересня.


Козін Віталій Володимирович – 5 вересня.


Гусак Анна Олександрівна – 7 вересня.


Дубченко Олександра Сергіївна – 9 вересня.


Кононенко Микола Миколайович – 9 вересня.


Мацнєв Вячеслав Сергійович – 9 вересня.


Мацнєв Олександра Сергійович – 9 вересня.


Токмалаєв Гліб Геннадійович – 10 вересня.


Пивовар Дмитро Олексійович – 11 вересня.


Шевченко Дмитро Сергійович – 11 вересня.


Безкоровайний Микита В’ячеславович – 12 вересня.


Сапожник Аліна Валеріївна – 13 вересня.


Калантаєвська Аліна Миколаївна – 15 вересня.


Кондрачук Андрій Сергійович – 16 вересня.


Манік Юлія Анатоліївна – 16 вересня.


Сахно Анна Олегівна – 16 вересня.


Соколов Владислав Тарасович – 16 вересня.


Іщенко Вікторія Олександрівна – 17 вересня.


Пшеничний Денис Геннадійович – 17 вересня.


Албова Валерія Миколаївна – 18 вересня.


Крамський Дмитро Дмитрович – 20 вересня.


Іотов Євгеній Олегович – 21 вересня.


Тищенко Олексій Ігорович – 22 вересня.


Сухов Ярослав Сергійович – 23 вересня.


Дорошенко Ілля Юрійович – 24 вересня.


Махтура Катерина Сергіївна – 24 вересня.
Радченко Вадим Віталійович – 24 вересня.


Середа Юлія Вікторівна – 25 вересня.


Фат Дарина Вадимівна – 25 вересня.


Сідомон Юлія Олександрівна – 26 вересня.


Балюра Аліна Олександрівна – 27 вересня.


Зуй Станіслав Юрійович – 27 вересня.


Машталір Ксенія Сергіївна – 28 вересня.


Романюта Дмитро Андрійович – 29 вересня.


Криворучко Дар’я Іванівна – 30 вересня.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Сєдова Анастасія Олександрівна – 1 вересня.


Очковський Артур Геннадійович – 2 вересня.


Попач Кирило Юрійович – 2 вересня.


Потапова Валерія Сергіївна – 3 вересня.


Рослик Михайло Олександрович – 4 вересня.


Мазур Максим Вікторович – 5 вересня.


Олійник Максим Геннадійович – 5 вересня.


Пантюшко Рустам Сергійович – 5 вересня.


Шевченко Марія Валеріївна – 5 вересня.


Іткін Георгій Владиславович – 7 вересня.


Гудіна Яна Ігорівна – 8 вересня.


Лебеденко Сергій Володимирович – 8 вересня.


Сокол Катерина Анатоліївна – 8 вересня.


Тронєв Владислав Олегович – 9 вересня.


Дятловська Лоліта Євгеніївна – 10 вересня.


Кобак Алла Сергіївна – 11 вересня.


Дубина Олександр Олександрович – 12 вересня.


Чекменьов Ілля Петрович – 12 вересня.


Остапенко Аліна Сергіївна – 14 вересня.


Самолюк Анастасія Станіславівна – 14 вересня.


Марченко Наталія Сергіївна – 15 вересня.


Рилькова Аліна Вадимівна – 15 вересня.


Власюк Юлія Юріївна – 16 вересня.


Капустян Вікторія Сергіївна – 17 вересня.


Сусоров Даніїл Валерійович – 17 вересня.


Струкова Інна Геннадіївна – 18 вересня.


Кузьменко Сніжана Олегівна – 19 вересня.


Романовський Владислав Олексійович – 19 вересня.


Калашник Владислава Олександрівна – 20 вересня.


Рачковська Маргарита Русланівна – 20 вересня.


Чернов Володимир Сергійович – 20 вересня.


Бондаренко Каріна Вікторівна – 21 вересня.


Григоренко Валерій Олександрович – 21 вересня.


Свистак Юлія В’ячеславівна – 21 вересня.


Ткаченко Ганна Русланівна – 22 вересня.


Категоренко Максим Олександрович – 23 вересня.


Костюченко Сергій Вадимович – 23 вересня.


Присяжна Альона Вадимівна – 23 вересня.


Сідих Анна Сергіївна – 23 вересня.


Косей Аліна Вячеславівна – 24 вересня.


Слабенко Олена Миколаївна – 24 вересня.


Терещенко Тетяна Юріївна – 26 вересня.


Піпа Валерій Анатолійович – 27 вересня.


Банов Михайло Валерійович – 28 вересня.


Мотріченко Юрій Олександрович – 28 вересня.


Гавриленко Діана Сергіївна – 29 вересня.


Свиридова Марина Сергіївна – 29 вересня.


Жовтяк Владислав Романович – 30 вересня.


Коваленко Олеся Юріївна – 30 вересня.


Луговой Володимир Володимирович – 30 вересня.


Попова Світлана Миколаївна – 30 вересня.

 

 Факультет економіко-правової безпеки ДДУВС

Красюк Владислав Валерійович – 1 вересня.


Збризький Михайло Сергійович – 2 вересня.


Биков Сергій Олександрович – 5 вересня.


Виріжок Вікторія Дмитрівна – 8 вересня.


Тарасенко Володимир Володимирович – 11 вересня.


Ротаєнко Ірина Олександрівна – 16 вересня.


Пацкан Артур Михайлович – 18 вересня.


Стефанів Денис Олександрович – 22 вересня.


Андрусяк Лілія Василіївна – 27 вересня.


Степан Марія Дмитрівна – 29 вересня.

 

 Працівники університету

Богуславський Віктор Володимирович – 1 вересня.


Веклич Іван Васильович – 1 вересня.


Гапон Олена Яківна – 1 вересня.


Жидкова Наталія Миколаївна – 1 вересня.


Павленко Олександр Станіславович – 1 вересня.


Спиридонова Олена Леонідівна – 1 вересня.


Волошина Юлія Вячеславівна – 2 вересня.


Уварова Наталія Володимирівна – 2 вересня.


Шахрайчук Ольга Кузьмівна – 2 вересня.


Литовченко Ольга Вікторівна – 3 вересня.


Марієнко Антон Олександрович – 4 вересня.


Олейников Олександр Сергійович – 4 вересня.


Вишня Володимир Борисович – 6 вересня.


Косаковська Валентина Олександрівна – 7 вересня.


Нечипоренко Людмила Миколаївна – 7 вересня.


Драбан Наталія Василівна – 9 вересня.


Кузьміна Ірина Сергіївна – 10 вересня.


Уроченко Галина Вячеславівна – 10 вересня.


Ботурчук Оксана Олександрівна – 12 вересня.


Козубай Інна Віталіївна – 12 вересня.


Литвин Наталія Анатоліївна – 12 вересня.


Дениско Людмила Богданівна – 13 вересня.


Кахович Олена Олександрівна – 13 вересня.


Решетіло Людмила Федорівна – 14 вересня.


Дмитрієва Валентина Павлівна – 15 вересня.


Панченко Дмитро Васильович – 15 вересня.


Смоляк Юлія Сергіївна – 15 вересня.


Сидоренко Тетяна Петрівна – 16 вересня.


Комісаренко Олександр Миколайович – 17 вересня.


Безсребренникова Олена Миколаївна – 18 вересня.


Литвин Вадим Юрійович – 18 вересня.


Лускатов Олександр Віталійович – 18 вересня.


Осокіна Руслана Андріївна – 18 вересня.


Синець Андрій Миколайович – 18 вересня.


Струкова Інна Геннадіївна – 18 вересня.


Лебедєва Валентина Герасимівна – 19 вересня.


Рогальська Вікторія Вікторівна – 19 вересня.


Редька Надія Сергіївна – 20 вересня.


Веріго Інга Михайлівна – 21 вересня.


Головіна Ольга Володимирівна – 21 вересня.


Приходченко Марина Костянтинівна – 21 вересня.


Солдатенко Олена Анатоліївна – 21 вересня.


Фролова Ірина Віталіївна – 23 вересня.


Білоконь Тетяна Миколаївна – 24 вересня.


Бойко Олена Іванівна – 24 вересня.


Шаблиста Олена Олександрівна – 24 вересня.


Золотухіна Лілія Олександрівна – 25 вересня.


Назар’єв Михайло Ігорович – 25 вересня.


Телійчук Віталій Григорович – 28 вересня.


Тураджова Наталія Валеріївна – 28 вересня.


Лучко Оксана Анатоліївна – 30 вересня.


Рогова Любов Іванівна – 30 вересня.


Чудновський Станіслав Олександрович – 30 вересня.

 

Дні народження у жовтні:

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Кібець Дмитро Віталійович – 2 жовтня.


Штурхецький Богдан Леонідович – 4 жовтня.


Бєлєнький Антон Віталійович – 5 жовтня.


Вискарка Дмитро Сергійович – 5 жовтня.


Скрипник Олександр Олександрович – 6 жовтня.


Ігнатенко Богдан Сергійович – 7 жовтня.


Дядечко Олександр Вікторович – 8 жовтня.


Заїка Христина Сергіївна – 8 жовтня.


Маляренко Софія Андріївна – 8 жовтня.


Селіванов Нікіта Вікторович – 8 жовтня.


Штець Анастасія Романівна – 11 жовтня.


Безбородько Олександр Олександрович – 13 жовтня.


Потрогош Сергій Сергійович – 14 жовтня.


Графченко Роман Романович – 16 жовтня.


Тітов Владислав Сергійович – 18 жовтня.


Терещенко Іван Святославович – 19 жовтня.


Лисуненко Артем Олександрович – 21 жовтня.


Приступа Діана Валентинівна – 21 жовтня.


Федоров Олексій Миколайович – 21 жовтня.


Лелека Євгеній Сергійович – 22 жовтня.


Рау Данило Сергійович – 22 жовтня.


Мелковська Анна Олегівна – 24 жовтня.


Свідюк Дар’я Юріївна – 24 жовтня.


Челахов Леонід Костянтинович – 24 жовтня.


Давидович Сергій Геннадійович – 25 жовтня.


Циганков Дмитро Віталійович – 25 жовтня.


Лаптєва Юлія Володимирівна – 26 жовтня.


Тараненко Руслан В’ячеславович – 27 жовтня.


Тищенко Микита Сергійович – 27 жовтня.


Шевченко Вікторія Віталіївна – 28 жовтня.


Летучий Віктор Сергійович – 29 жовтня.

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Вінічук Владислав Ігорович – 2 жовтня.


Григоренко Вячеслав Вадимович – 2 жовтня.


Ігнатьєва Аліна Олександрівна – 2 жовтня.


Замковий Євген Миколайович – 3 жовтня.


Кекух Олександр Вікторович – 4 жовтня.


Положай Єгор Анатолійович – 4 жовтня.


Шульга Альона Ігорівна – 7 жовтня.


Костромський Олександр Сергійович – 8 жовтня.


Варламов Олександр Анатолійович – 11 жовтня.


Гаркавенко Павло Васильович – 13 жовтня.


Кухтіна Антоніна Володимирівна – 13 жовтня.


Аксьонов Владислав Андрійович – 17 жовтня.


Дряпік Вячеслав Олексійович – 18 жовтня.


Космина Владислав Валерійович – 29 жовтня.

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Білан Павло Олександрович – 2 жовтня.


Бобик Марина Василівна – 2 жовтня.


Драндабула Олександр Іванович – 3 жовтня.


Шинкар Ірина Володимирівна – 3 жовтня.


Бурлаков Микола Олегович – 4 жовтня.


Манічев Анатолій Володимирович – 4 жовтня.


Пархоменко Владислав Сергійович – 5 жовтня.


Федін Ілля Богданович – 5 жовтня.


Крімзун Олександра Олександрівна – 7 жовтня.


Мішковська Тетяна Олександрівна – 7 жовтня.


Машкова Маргарита Рашидівна – 8 жовтня.


Гурський Данило Ігорович – 9 жовтня.


Саєнко Андрій Леонідович – 9 жовтня.


Яцик Дар’я Віталіївна – 9 жовтня.


Калініченко Артем Олександрович – 10 жовтня.


Немірович Сергій Сергійович – 10 жовтня.


Герасименко Карина Андріївна – 11 жовтня.


Полупан Богдан Романович – 11 жовтня.


Туровець Артур Олегович – 11 жовтня.


Мадай Богдан Олександрович – 12 жовтня.


Міхнян Марина Ігорівна – 12 жовтня.


Кононенко Тарас Юрійович – 15 жовтня.


Хоторничан Денис Дмитрович – 15 жовтня.


Кліценко Катерина Юріївна – 17 жовтня.


Бруй Анна Юріївна – 18 жовтня.


Петровський Богдан Олександрович – 21 жовтня.


Садовська Інна Богданівна – 21 жовтня.


Губаренко Олександр Олександрович – 23 жовтня.


Горпініч Катерина Віталіївна – 24 жовтня.


Маклаков Олександр Іванович – 26 жовтня.


Янишевська Анастасія Вадимівна – 26 жовтня.


Сергєєв Костянтин Євгенович – 27 жовтня.


Яковенко Владислав Дмитрович – 27 жовтня.


Гапонов Вячеслав Віталійович – 28 жовтня.


Сидорова Ілона Олександрівна – 28 жовтня.


Мунтян Максим Миколайович – 30 жовтня.


Якубенко Вадим Олегович – 30 жовтня.


Веселий Дмитро Олександрович – 31 жовтня.


Кир’янова Вероніка Олегівна – 31 жовтня.

 

 

 Факультет економіко-правової безпеки ДДУВС

Воробець Христина Олегівна – 8 жовтня.


Павлович Артем Федорович – 8 жовтня.


Лойтра Владислав Віталійович – 12 жовтня.


Черновол Ярослав Сергійович – 17 жовтня.


Лахмотов Владислав Романович – 23 жовтня.


Напханюк Ярослав Олександрович – 29 жовтня.

 

 Працівники університету

Завгородня Юлія Степанівна – 1 жовтня.


Чаплинський Костянтин Олександрович – 1 жовтня.


Ромащенко Марина Олександрівна – 2 жовтня.


Ільченко Андрій Олександрович – 3 жовтня.


Межевська Лілія Володимирівна – 3 жовтня.


Старовойт Ірина Михайлівна – 3 жовтня.


Черкасов Юрій Ерікович – 3 жовтня.


Міхутов Владислав Олександрович – 4 жовтня.


Баталічева Раїса Іванівна – 5 жовтня.


Зайцева Тетяна Петрівна – 5 жовтня.


Цибульник Тетяна Михайлівна – 5 жовтня.


Андреєв Андрій Вікторович – 6 жовтня.


Афанас’єв Євгеній Анатолійович – 6 жовтня.


Колінько Цагік Вазгенівна – 6 жовтня.


Думан Роман Вікторович – 7 жовтня.


Орел Інна Валеріївна – 8 жовтня.


Гнезділова Ольга Анатоліївна – 9 жовтня.


Лещенко Ірина Петрівна – 10 жовтня.


Маляренко Тетяна Василівна – 10 жовтня.


Лісковський Володимир Сергійович – 11 жовтня.


Мосієнко Тетяна Григорівна – 13 жовтня.


Коновалюк Максим Олександрович – 14 жовтня.


Ярмоленко Ірина Анатоліївна – 14 жовтня.


Яскін Олександр Олександрович – 14 жовтня.


Івченко Юрій Леонідович – 15 жовтня.


Кульпанов Микола Миколайович – 15 жовтня.


Сагайдак Володимир Андрійович – 15 жовтня.


Токарєва Ольга Володимирівна – 15 жовтня.


Аксютіна Анастасія Володимирівна – 17 жовтня.


Зимовець Андрій Валерійович – 17 жовтня.


Бондар Ніна Семенівна – 18 жовтня.


Крамаренко Жанна Юріївна – 18 жовтня.


Троян Іван Феодосійович – 18 жовтня.


Чумаченко Тетяна Миколаївна – 20 жовтня.


Вишневський Сергій Вацлавович – 22 жовтня.


Гридасова Любов Олександрівна – 22 жовтня.


Толошна Наталія Василівна – 24 жовтня.


Камишов Олександр Леонідович – 25 жовтня.


Кириліна Олена Олександрівна – 25 жовтня.


Медяний Юрій Григорович – 25 жовтня.


Скок Олександра Сергіївна – 25 жовтня.


Кобзар Олександр Федорович – 26 жовтня.


Щербак Марина Анатоліївна – 26 жовтня.


Заплюсвічка Юлія Анатоліївна – 27 жовтня.


Турчаніков Микола Олександрович – 27 жовтня.


Крашеніннікова Тетяна Валеріївна – 28 жовтня.


Махницький Олександр Васильович – 28 жовтня.


Чоботько Ігор Ігорович – 28 жовтня.


Снаговська Ганна Володимирівна – 29 жовтня.


Собакарь Андрій Олексійович – 29 жовтня.


Бабичева Галина Миколаївна – 30 жовтня.


Доценко Ліна Володимирівна – 30 жовтня.


Гаврильченко Віктор Олександрович – 31 жовтня.


Фурса Вадим Вікторович – 31 жовтня.

 

Дні народження у листопаді:

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

Лебідь Костянтин Олегович – 1 листопада


Грисенко Поліна Олександрівна – 1 листопада


Шерстюк Валентин Олександрович – 6 листопада


Корнеєв Владислав Артурович – 10 листопада


Горбатько Данило Русланович – 16 листопада


Твердохліб Анастасія Геннадіївна – 19 листопада


Белинський Віктор Олександрович – 21 листопада


Юхимець Сергій Сергійович – 22 листопада


Алєксєєнко Вікторія Вадимівна – 27 листопада


Тополянський Юрій Юрійович – 27 листопада


Гібалюк Павло Олександрович – 28 листопада


Устінова Маргарита Андріївна – 29 листопада


Новаковський Іван Вікторович – 30 листопада


 
Артюх Родіон Сергійович – 2 листопада


Пінчук Костянтин Костянтинович 3 листопада


Борилюк Артем Віталійович – 11 листопада


Волкова Валерія Валеріївна – 14 листопада


Землянкін Єгор Валерійович – 14 листопада


Драний Володимир Іванович – 17


Скиба Григорій Геннадійович – 19 листопада


Пачаджи Сергій Олександрович – 21 листопада


Кащеєв Олександр Сергійович – 22 листопада


Колєснік Владислав Юрійович – 23 листопада


Даценко Дмитро Ігорович – 26 листопада


Карабута Катерина Вікторівна – 28 листопада


 
Петричко Єгор Олександрович – 1 листопада


Ткаченко Олександр Олександрович – 4 листопада


Мальований Олексій Анатолійович – 7 листопада


Гончар Дмитро Володимирович – 7 листопада


Синенко Микита Володимирович – 9 листопада


Цуренко Максим Юрійович – 10 листопада


Голобок Євгеній Валерійович – 13 листопада


Петренко Пилип Олександрович – 16 листопада


Салов Михайло Олександрович – 21 листопада


Фурман Владислав Сергійович – 29 листопада


Левченко Андрій Олегович – 30 листопада


 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

Дашко Дмитро Олександрович 2 листопада


Сусик Денис Вікторович 5 листопада


Фрунза Наталія Олегівна 5 листопада


Білік Ірина Ігорівна 7 листопада


Бокун Євгенія Едуардівна 9 листопада


Рудик Альона Миколаївна 10 листопада


Дзюба Олег Михайлович 13 листопада


Волнянська Аліна Вардгесівна 17 листопада


Заскока Маргарита Олегівна 20 листопада


Миргородська Яна Станіславівна 29 листопада


Кузіна Анна Олександрівна 30 листопада


Ляховенко Віктор Олександрович 30 листопада

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

Гордієнко Катерина Дмитрівна – 2 листопада.


Попов Дмитро Олександрович – 2 листопада.


Лось Богдан Юрійович – 4 листопада.


Білозора Юлія Сергіївна – 5 листопада.


Каракан Андрій Анатолійович Олександрович – 6 листопада.


Мурашкін Денис Олексійович – 08 листопада.


Журавель Валерія Віталіївна – 09 листопада.


Жихарева Анастасія Андріївна – 10 листопада.


Кириченко Максим Романович – 10 листопада.


Аксьонов Родіон Анатолійович – 11 листопада.


Рамазанов Руслан Ровшанович – 12 листопада.


Краснощоков Станіслав Валерійович – 13 листопада.


Задоя Кристина Миколаївна – 14 листопада.


Кондратюк Єлизавета Юріївна – 14 листопада.


Дівісєнко Кирило Юрійович – 16 листопада.


Патапова Вероніка Вікторівна – 19 листопада.


Райна Каріна Дмитрівна – 19 листопада.


Мядзель Марія Михайлівна – 20 листопада.


Охмак Ганна Сергіївна – 20 листопада.


Дірявка Михайло Анатолійович – 21 листопада.


Пронічкіна Анастасія Сергіївна – 21 листопада.


Кузнецова Тетяна Станіславівна – 22 листопада.


Темрієнко Наталія Володимирівна – 22 листопада.


Яковлев Данило Русланович – 22 листопада.


Кирунець Валентин Віталійович – 25 листопада.


Куцолапський Валентин Олександрович – 26 листопада.


Арсентьєва Валерія Сергіївна – 30 листопада.

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Молнар Олександр Васильович – 1 листопада.


Самсонов Дмитро Іванович – 1 листопада.


Бондаренко Аліна Сергіївна – 2 листопада.


Гуцалюк Марина Дмитрівна – 3 листопада.


Зєлєніна Марина Володимирівна – 3 листопада.


Шевчуков Олексій Олексійович – 3 листопада.


Рева Олександр Олександрович – 4 листопада.


Свєчнікова Катерина Віталіївна – 4 листопада.


Сітак Сергій Володимирович – 4 листопада.


Йолкіна Анна Геннадіївна – 5 листопада.


Лутай Дмитро Олександрович – 5 листопада.


Качевіна Анастасія Валентинівна – 7 листопада.


Чубинець Ірина Сергіївна – 8 листопада.


Ахмедов Емін Салех огли – 9 листопада.


Ніколаєнко Олександр Володимирович – 9 листопада.


Шупіков Максим Ігорович – 9 листопада.


Біжко Юлія Миколаївна – 10 листопада.


Корсаков Дмитро Сергійович – 10 листопада.


Михайленко Яна Олександрівна – 10 листопада.


Редькіна Євгенія Володимирівна – 10 листопада.


Бабченко Анастасія Анатоліївна – 11 листопада.


Нефедов Владислав Вікторович – 11 листопада.


Толишова Юлія Едуардівна – 11 листопада.


Труфан Світлана Олексіївна – 12 листопада.


Дробітько Артур Вячеславович – 13 листопада.


Трухляєв Андрій Сергійович – 13 листопада.


Фоменко Владислава Анатоліївна – 13 листопада.


Леонов Владислав Валерійович – 14 листопада.


Сиряний Іван Вікторович – 14 листопада.


Бабакішиєв Олександр Ігорович – 15 листопада.


Возна Дар`я Вікторівна – 15 листопада.


Левицька Анна Андріївна – 15 листопада.


Чайка Антон Степанович – 15 листопада.


Беркут Максим Олександрович – 16 листопада.


Білотєл Дмитро Вячеславович – 16 листопада.


Бургай Катерина Романівна – 16 листопада.


Камолова Заріна Амрідінівна – 16 листопада.


Дорошенко Аліна Анатоліївна – 17 листопада.


Коверник Дмитро Андрійович – 17 листопада.


Кравченко Вікторія Вікторівна – 17 листопада.


Лошакова Анастасія Сергіївна – 17 листопада.


Малюк Олександр Олександрович – 17 листопада.


Овсієнко Іван Олександрович – 17 листопада.


Піндич Богдан Олександрович – 17 листопада.


Почтовик Єлизавета Олександрівна – 17 листопада.


Макаренко Олександр Андрійович – 18 листопада.


Новіков Володимир Вікторович – 18 листопада.


Швець Данило Володимирович – 18 листопада.


Степанян Арман Арменович – 19 листопада.


Щербина Лілія Ігорівна – 19 листопада.


Маценко Юлія Вікторівна – 20 листопада.


Підплетько Олександра Володимирівна – 20 листопада.


Яковлєва Юлія Юріївна – 20 листопада.


Кузнєцова Катерина Ігорівна – 21 листопада.


Солонина Неллі Валентинівна – 21 листопада.


Охмуш Альона Сергіївна – 24 листопада.


Сауліна Альона Ігорівна – 24 листопада.


Слабікова Вікторія Олексіївна – 24 листопада.


Черкашина Ірина Анатоліївна – 24 листопада.


Дутова Ольга Романівна – 25 листопада.


Верещагін Микола Сергійович – 26 листопада.


Малиновський Владислав Олегович – 26 листопада.


Вилко Тетяна Іванівна – 27 листопада.


Гелетій Олександра Олександрівна – 27 листопада.


Джараєва Асіят Абдулнасирівна – 27 листопада.


Рахно Карина Ігорівна – 27 листопада.


Тарасюк Яна Володимирівна – 27 листопада.


Буряк Єгор Дмитрович – 28 листопада.


Романенко Марина Вадимівна – 28 листопада.


Семенова Анастасія Сергіївна – 28 листопада.


Ковальов Михайло Олександрович – 29 листопада.


Кравець Денис Олександрович – 29 листопада.


Федоров Олексій Максимович – 29 листопада.


Агаєв Аліхан Русланович – 30 листопада.


Куц Микита Анатолійович – 30 листопада.


Окунська Марія Олександрівна – 30 листопада.


Романенко Віта Віталіївна – 30 листопада.

 

 Факультет економіко-правової безпеки ДДУВС

Каратай Дмитро Костянтинович – 1 листопада.


Трухан Дмитро Анатолійович – 13 листопада.


Ніколаєва Вікторія Юріївна – 13 листопада.


Писанка Віктор Ігорович – 15 листопада.


Новікова Яна Констянтинівна – 18 листопада.


Кліндухов Дмитро Анатолійович – 19 листопада.


Пижівський Андрій Юрійович – 25 листопада.

 

 Працівники університету

Федунів Ігор Володимирович 1 листопада.


Шиян Тетяна Іванівна 1 листопада.


Ханіна Євгенія Олександрівна 2 листопада.


Дворнікова Алла Іллівна 4 листопада.


Синюта Людмила Леонтіївна 4 листопада.


Боровкова Ірина Анатоліївна 5 листопада.


Кримова Віра Іванівна 5 листопада.


Тимофіїва Катерина Михайлівна 5 листопада.


Макаренко Олена Григорівна 6 листопада.


Мікула Світлана Іванівна 6 листопада.


Сугак Людмила Василівна 6 листопада.


Амбражей Оксана Анатоліївна 7 листопада.


Качевіна Анастасія Валентинівна 7 листопада.


Сіденко Олексій Сергійович 7 листопада.


Вербицький Олександр Васильович 10 листопада.


Іванін Сергій Миколайович 10 листопада.


Боговенко Олег Миколайович 11 листопада.


Жбанчик Андрій Васильович 11 листопада.


Фурманов Микола Володимирович 11 листопада.


Шуліков Андрій Вікторович 11 листопада.


Кривошей Оксана Анатоліївна 12 листопада.


Поповський Анатолій Михайлович 12 листопада.


Щербина Олександр Вікторович 12 листопада.


Мала Наталія Анатоліївна 14 листопада.


Грицаченко Вадим Вікторович 15 листопада.


Кисельов Ілля Олександрович 15 листопада.


Кочетова Наталія Леонідівна 15 листопада.


Тинянова Тетяна Олександрівна 15 листопада.


Федченко Володимир Михайлович 15 листопада.


Гальцева Тетяна Олексіївна 16 листопада.


Дмитренко Олена Володимирівна 16 листопада.


Кравченко Юрій Олександрович 17 листопада.


Шалгунова Світлана Аполлінаріївна 17 листопада.


Глущенко Владислав Іларіонович 18 листопада.


Попкова Ніна Василівна 18 листопада.


Токар Ігор Юрійович 19 листопада.


Кучук Андрій Миколайович 20 листопада.


Мартинюк Тетяна Вікторівна 20 листопада.


Можечук Люся Василівна 20 листопада.


Григорович Ірина Юріївна 21 листопада.


Жук Вадим Віталійович 21 листопада.


Глухоцька Ірина Олександрівна 23 листопада.


Кириченко Ганна Володимирівна 23 листопада.


Золотоноша Сергій Вікторович 24 листопада.


Павлова Олена Петрівна 24 листопада.


Колєда Антоніна Євгенівна 25 листопада.


Вискарка Тетяна Володимирівна 26 листопада.


Циганков Олександр Олександрович 26 листопада.


Мірошник Дмитро Віталійович 28 листопада.


Понурін Георгій Миколайович 28 листопада.


Скрипець Оксана Вікторівна 29 листопада.


Юрченко Наталя Дмитрівна 30 листопада.

 

Дні народження у грудні:

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС

1 курс
Забуйський Олександр Сергійович – 05 грудня


Поляков Антон Костянтинович – 07 грудня


Войтанік Іван Юрійович – 25 грудня


Марочко Кирило Сергійович – 28 грудня


Бондаренко Станіслав Максимович – 31 грудня


 
3 курс
Кічула Володимир Іванович – 06 грудня


Сімбірьов Микита Вікторович – 06 грудня


Коваленко Ганна Геннадіївна – 10 грудня


Кадась Максим Олегович – 14 грудня


Плаксін Руслан Ігорович – 17 грудня


Буряк Максим Вадимович – 30 грудня


 
4 курс
Пушкаренко Олександр Володимирович – 01 грудня


Штиря Олександр Дмитрович – 04 грудня


Ставіла Андрій Борисович – 06 грудня


Дорож Микола Вікторович – 08 грудня


Любова Наталія Олександрівна – 09 грудня


Адріанов Сергій Олегович – 21 грудня


Кульчинський Андрій Олександрович – 25 грудня


Ільченко Людмила Вікторівна – 27 грудня


Сергійчук Олександр Олегович – 27 грудня
 

 

 Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС

1 курс
Гладка Анжела Вікторіна – 01 грудня


Буйнецький Богдан Іванович – 03 грудня


Єсін Микита Олександрович – 09 грудня


Матюшин Назар Дмитрович – 14 грудня


Сироватська Ярослава Андріївна – 17 грудня


Аленгоз Олександр Романович – 21 грудня


 
3 курс
Цибко Владислав Ігорович – 04 грудня


Курочкін Тимур Альбертович – 06 грудня


Богопольська Катерина Олегівна – 13 грудня


Цимбал Вікторія Володимірівна – 17 грудня


Руденко Денис Олександрович – 17 грудня


Григоренко Денис Сергійович – 18 грудня


Харченко Карина Вікторівна – 18 грудня


Бабенко Вікторія Олександрівна – 24 грудня


Шміт Тетяна Юріївна – 28 грудня


 
Слухачі магістратури
Москаленко Олег Ігорович – 05 грудня


Данова Вікторія Олександрівна – 12 грудня


Єфименко Оксана Вікторівна – 19 грудня


Шаповалов Олексій Сергійович – 29 грудня
 

 

 Факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування ДДУВС

1 курс
Одоєвцев Андрій Вікторович – 04 грудня


Михайленко Світлана Валеріївна – 16 грудня


Чорний Микола Олександрович – 19 грудня


 
2 курс
Давидова Катерина Юріївна – 03 грудня


Григоренко Олександр Сергійович – 10 грудня


Таран Поліна Валентинівна – 10 грудня


Віннік Даша Станіславівна – 16 грудня


Крючков Дмитро Юрійович – 22 грудня


Аксьонова Дар’я Валеріївна – 28 грудня


Кучер Ігор Олександрович – 30 грудня


Лабурець Андрій Сергійович – 30 грудня


 
3 курс
Лесько Вікторія Олександрівна – 02 грудня


Копилок Ігор Валентинович – 04 грудня


Кудря Каміла Сергіївна – 04 грудня


Ковтун Вікторія Дмитрівна – 10 грудня


Бурнос Олена Олександрівна – 17 грудня


Павловська Анастасія Костянтинівна – 17 грудня


Циб Ірина Сергіївна – 17 грудня


Стовбун Наталія Станіславівна – 20 грудня


Мазенко Наталя Андріївна – 26 грудня


Кравченко Вероніка Олександрівна – 26 грудня


Похил Олександра Ігорівна – 28 грудня


Зіміна Ганна Юріївна – 31 грудня


Питюренко Костянтин Дмитрович – 31 грудня


 
4 курс
Ляшенко Ольга Юріївна – 01 грудня


Ніконович Владислав Русланович – 02 грудня


Дем’янчук Анатолій Миколайович – 03 грудня


Білоноженко Катерина Андріївна – 08 грудня


Самсонюк Андрій Анатолійович – 12 грудня


Скрипник Андрій Павлович – 13 грудня


Носко Діана Олегівна – 14 грудня


Коляда Андрій Юрійович – 15 грудня


Журба Валентин Михайлович – 20 грудня


Тітов Олександр Олександрович – 21 грудня


Михайлова Олена Юріївна – 26 грудня


Дідусенко Богдан Олександрович – 28 грудня


Барболюк Данило Вячеславович – 30 грудня


 
Магістри
Грищенко Олександр Олександрович – 01 грудня


Снігач Антон Юрійович – 18 грудня


Яблонська Аліна Євгенівна – 19 грудня


Протопоп Віталій Сергійович – 22 грудня
 

 

 Юридичний факультет ДДУВС

Курси:
1, 2, 3, 4, спеціалісти, магістри, 6.

 
1 курс ()
Кіреєва Лідія Вікторівна – 01 грудня


Старусьова Альвіна Михайлівна – 01 грудня


Пелішенко Микита Сергійович – 01 грудня


Домрачева Римма Дмитрівна – 02 грудня


Сухорукова Юлія Леонідівна – 04 грудня


Мазур Марія Сергіївна – 04 грудня


Солодовнік Давид Едуардович – 05 грудня


Танривердієв Фаррух Фузулі огли – 07 грудня


Андрєєва Владислава Андріївна – 09 грудня


Дудля Анастасія Петрівна – 10 грудня


Бурнін Денис Олексійович – 10 грудня


Ніколенко Олександра Володимирівна – 11 грудня


Карноза Андрій Анатолійович – 12 грудня


Антоненко Софія Станіславівна – 13 грудня


Бурхайло Анна Юріївна – 15 грудня


Паукова Анастасія Миколаївна – 16 грудня


Кушнірчук Анна Романівна – 17 грудня


Шаріпова Каміла Шарифбоївна – 18 грудня


Бабенко Гліб Олександрович – 18 грудня


Рябокінь Лілія Анатоліївна – 19 грудня


Чалик Вадим Романович – грудня


Пащенко Юлія Олександрівна – 20 грудня


Каретник Владислав Дмитрович – 20 грудня


Камолова Парвіна Амрідінівна – 22 грудня


Рудяга Максим Ігнатович – 22 грудня


Коваленко Євгеній Миколайович – 23 грудня


Зінухова Юлія Геннадіївна – 24 грудня


Рябовол Максим Миколайович – 25 грудня


Ліпецький Андрій Андрійович – 26 грудня


Ткачук Анастасія Володимирівна – 26 грудня


Свістунова Яна Владиславівна – 27 грудня


Єршова Аліна Олександрівна – 28 грудня


Варбанський Олександр Володимирович – 29 грудня


Миропольський Веніамін Вячеславович – 30 грудня


Червона Любов Володимирівна – 31 грудня



2 курс ()
Сірко Віталій Анатолійович – 03 грудня


Куруп Дмитро Анатолійович – 04 грудня


Сємак Святослав Олександрович – 04 грудня


Коваленко Олександр Сергійович – 06 грудня


Чувашова Єлизавета Вадимівна – 06 грудня


Оленяк Аліна Сергіївна – 08 грудня


Дзюман Олександр Андрійович – 10 грудня


Козка Марина Вікторівна – 13 грудня


Лелюхін Владислав Костянтинович – 15 грудня


Рябова Мар`я Олександрівна – 25 грудня


Мезенко Сергій Павлович – 30 грудня


Яковенко Ганна Сергіївна – 31 грудня



3 курс ()
Піжак Владислав Миколайович – 01 грудня


Харченко Дмитро Олегович – 03 грудня


Любчук Ольга Олександрівна – 03 грудня


Чечотка Владислав Максимович – 04 грудня


Васильченко Ганна Іванівна – 06 грудня


Бредихіна (Хлібородова) Олена Андріївна – 06 грудня


Ходосенко Ірина Сергіївна – 08 грудня


Лазаренко Марина Миколаївна – 13 грудня


Грудіна Ксенія Олегівна – 15 грудня


Сергієнко Марина Олександрівна – 20 грудня


Каптєла Євгенія Олександрівна – 24 грудня


Положай Ксенія Ігорівна – 24 грудня


Сапай Оксана Геннадіївна – 24 грудня


Виходцев Владислав Вікторович – 25 грудня


Васильченко Анна Олександрівна – 28 грудня


Ткаліч Олександр Олегович – 29 грудня



4 курс ()
Таран Артем Романович – 02 грудня


Кулик Таісія Іванівна – 02 грудня


Байдуж (Чумак) Юлія Ігорівна – 03 грудня


Чмелюк Аліна Олегівна – 09 грудня


Орешин Кирило Павлович – 12 грудня


Харченко Сергій Олександрович – 15 грудня


Завгородній Олександр Олександрович – 16 грудня


Мєльніков Вячеслав Сергійович – 18 грудня


Вакал Олена Дмитрівна – 21 грудня


Яковлєв Михайло Вікторович – 22 грудня


Кулик Любов Сергіївна – 23 грудня


Приходько Анастасія Євгеніївна – 25 грудня


Зигар Анна Олександрівна – 27 грудня


Литвищенко Оксана Сергіївна – 29 грудня


Баранник Вікторія Сергіївна – 30 грудня




Спеціалісти ()
Калюга Тетяна Олегівна – 03 грудня


Котляревська Аліна Миколаївна – 06 грудня


Утченко Наталія Петрівна – 07 грудня


Білогуров Олексій Костянтинович – 07 грудня


Заброда Артур Валерійович – 08 грудня


Нагорний Володимир Вікторович – 08 грудня


Мамедова Ельміра Алгаламівна – 09 грудня


Кардашова Анна Михайлівна – 09 грудня


Чайка Руслан Вікторович – 12 грудня


Безрукава Валерія Миколаївна – 14 грудня


Мартиненко Валентина Петрівна – 15 грудня


Гуртовий Валентин Андрійович – 15 грудня


Павлов Микола Миколайович – 17 грудня


Потоцький Андрій Анатолійович – 19 грудня


Бондаренко Дарина Євгеніївна – 19 грудня


Шукюров Вусал Малік огли – 20 грудня


Невеселий Володимир Вікторович – 23 грудня


Деренкова Юлія Сергіївна – 25 грудня


Клівцова Віолетта Сергіївна – 26 грудня


Вініченко Володимир Михайлович – 26 грудня


Колєсніков Денис Анатолійович – 28 грудня


Тудвасєв Валерій Михайлович – 30 грудня


Борисенко Олександр Олександрович – 31 грудня



Магістри ()
Зеленіна Олена Володимирівна – 03 грудня


Бєляніна Яна Олександрівна – 05 грудня


Шерстюк Володимир Сергійович – 16 грудня



6 курс ()
Пізнюр Іван Вікторович – 06 грудня


Плиска Яна Михайлівна – 19 грудня


Ляшенко Денис Валентинович – 22 грудня


Рябикіна Ольга Станіславівна – 23 грудня

 

 Факультет економіко-правової безпеки ДДУВС

Дегтяр Вікторія Андріївна – 2 грудня.


Зелік Микита Олегович – 12 грудня.


Балван Адріана Михайлівна – 17 грудня.


Чирка Уляна Іллівна – 17 грудня.


Луговський Микола Олександрович – 19 грудня.


Панченко Ярослав Сергійович – 26 грудня.


Болюх Сергій Миколайович – 27 грудня.


Мінчук Дарія Миколаївна – 28 грудня.


Таран Ярослав Леонідович – 30 грудня.

 

 Працівники університету

Кіяшко Олена Володимирівна – 1 грудня.


Сафонова Ганна Володимирівна – 2 грудня.


Журавель Олександр Анатолійович – 2 грудня.


Герасимова Ганна Віталіївна – 2 грудня.


Піщемуха Тетяна Анатоліївна – 3 грудня.


Кузіна Ольга Вікторівна – 3 грудня.


Зеленіна Олена Володимирівна – 3 грудня.


Панчишена Вікторія Михайлівна – 5 грудня.


Касяненко Євгенія Валеріївна – 5 грудня.


Омельченко Людмила Володимирівна – 6 грудня.


Орєшкова Аліна Федорівна – 7 грудня.


Афроімова Лариса Миколаївна – 8 грудня.


Гаркуша Аліна Григорівна – 9 грудня.


Козак Дмитро Вікторович – 9 грудня.


Несправа Микола Вікторович – 10 грудня.


Гончаренко Катерина Василівна – 11 грудня.


Гарбарук Наталія Василівна – 11 грудня.


Мислива Оксана Олегівна – 11 грудня.


Сіденко Роман Миколайович – 12 грудня.


Верба Ірина Олександрівна – 13 грудня.


Тюляєв Руслан Юнусович – 14 грудня.


Григор’єв Андрій Володимирович – 15 грудня.


Гаркуша В’ячеслав Вікторович – 16 грудня.


Іваніна Наталя Миколаївна – 17 грудня.


Обушенко Наталія Миколаївна – 17 грудня.


Папірна Алла Віталіївна – 17 грудня.


Крусір Надія Анатоліївна – 20 грудня.


Шитова Олена Анатоліївна – 20 грудня.


Лиходієвська Наталія Володимирівна – 21 грудня.


Носенко Тетяна Петрівна – 21 грудня.


Кондарєв Олексій Петрович – 21 грудня.


Приваря Олена Олексіївна – 23 грудня.


Маргулов Артур Худувич – 23 грудня.


Плетенець Віктор Миколайович – 25 грудня.


Руденко Наталія Вікторівна – 25 грудня.


Підлісний Михайло Миколайович – 26 грудня.


Шестопалова Наталя Сергіївна – 26 грудня.


Гусак Руслан Олександрович – 26 грудня.


Любченко Марина Анатоліївна – 28 грудня.


Крилов Михайло Михайлович – 28 грудня.


Єфімов Микола Миколайович – 28 грудня.


Огієвич Федір Юхимович – 30 грудня.


Бахчев Костянтин Вікторович – 30 грудня.


Хашев Вадим Георгійович – 30 грудня.


Рогальський Володимир Ілліч – 31 грудня.

 

Іменинники та ювіляри Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Кількість переглядів сторінки: 1 800