Навчання за кордоном

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочалася реалізація програми академічної мобільності студентів і викладачів або «друга освіта за кордоном», що надає можливість учасникам освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи за її межами.

Так, вступивши до магістратури Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право» на основі диплому бакалавра-юриста, спеціаліста-юриста, Ви отримуєте можливість одночасно вступити до магістратури Університету ім. Яна Кохановського у м. Кельце (Польща) за спеціальністю «Адміністрація» (денна форма навчання, польська мова навчання) та по завершенні навчання отримати два дипломи про здобуття вищої освіти у державному українському та державному європейському виші.

Пропозиція щодо здобуття вищої освіти в Університеті ім. Яна Кохановського на вказаних умовах також дійсна для випускників магістратури ДДУВС попередніх років.

 

 

Участь у подібних міжнародних освітніх програмах дозволяє здобувачам вищої освіти не лише отримати якісну освіту за кордоном, а й розширити свої знання з європейської культури в цілому, відчути себе повноцінним громадянином Європи.

Студенти ДДУВС мають змогу протягом одного семестру навчатися зі спеціальності «Право» у рамках освітньої програми бакалаврата завдяки підписаному Меморандуму про взаєморозуміння між ДДУВС та Каунаським університетом ім. Вітаутаса Великого, що знаходиться серед 800 найкращих університетів світу згідно зі світовими рейтингами університетів QS (2013/2014).

Університет має 51 бакалаврську програму, 55 магістерських програм, 15 програм післядипломного навчання, докторантуру за 18 спеціальностями, та співпрацює з 360 університетами різних країн.

 

 

Детальніше за телефоном: (056) 370-28-65 (декан факультету №4 Савіщенко Вікторія Миколаївна).

Програми академічної мобільності надають можливість студентам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ навчатися у європейських університетах, стати учасниками міжнародних науково-практичних конференцій, форумів, різного роду культурних заходів.

 

 

Окрім цього, у зв’язку з реалізацією програми «друга освіта за кордоном» студенти ДДУВС отримали можливість вивчати іноземну мову в Школі польської мови та культури при Дніпропетровській обласній спілці поляків.

Подати заяву на навчання та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 20, тел.: +38(067)-190-30-09, +38(068)-560-61-75.

Дізнатися більше про умови вступу до університету («ПРАВИЛА ПРИЙОМУ, УМОВИ ВСТУПУ, ТЕРМІНИ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ»)


Кількість переглядів сторінки: 8 362