Навчання за кордоном

До уваги випускників ДДУВС, інших вищих навчальних закладів!

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочалася реалізація програми академічної мобільності студентів і викладачів або «друга освіта за кордоном».

Академічна мобільність – можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи за її межами.

Так, вступивши до магістратури Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право» на основі диплому бакалавра-юриста, спеціаліста-юриста, Ви отримуєте можливість одночасно вступити до магістратури Університету ім. Яна Кохановського у м. Кельце (Польща) за спеціальністю «Адміністрація» (денна форма навчання, польська мова навчання) та по завершенні навчання отримати два дипломи про здобуття вищої освіти у державному українському та державному європейському виші.

 

 

Також, участь у програмі академічної мобільності надає право студентам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ виїжджати до країн Європейського союзу з метою участі у міжнародних науково-практичних конференціях, симпозіумах, різного роду культурних заходах.

Участь у подібних міжнародних освітніх програмах дозволяє його учасникам не лише отримати якісну освіту за кордоном, а й розширити свої знання з європейської культури в цілому, відчути себе повноцінним громадянином Європи.

Пропозиція щодо здобуття вищої освіти в Університеті ім. Яна Кохановського на вказаних умовах також дійсна для випускників магістратури ДДУВС попередніх років.

Детальніше за телефоном: (056) 370-28-65 (декан факультету №4 Савіщенко Вікторія Миколаївна).

 

 

Окрім цього, у зв’язку з реалізацією програми «друга освіта за кордоном» студенти ДДУВС отримали можливість вивчати іноземну мову в Школі польської мови та культури при Дніпропетровській обласній спілці поляків.

Подати заяву на навчання та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 20, тел.: +38(067)-190-30-09, +38(068)-560-61-75.

Дізнатися більше про умови вступу до університету («ПРАВИЛА ПРИЙОМУ, УМОВИ ВСТУПУ, ТЕРМІНИ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ»)


Кількість переглядів сторінки: 5 535