Культурне життя та дозвілля Криворізького факультету ДДУВС

Особливе значення на факультеті приділяється культурно-масовій роботі та естетичному вихованню курсантів та студентів нашого навчального закладу.

 

На сьогодні діють такі гуртки художньої самодіяльності:

1. Гурток естрадного вокалу під керівництвом Прокопенко Тетяни Сергіївни працює кожний вівторок та п’ятницю з 14.00 до 16.30 год. в актовій залі (097 682 93 00).

2. Гурток сучасного танцю під керівництвом Цимбаліст Ольги Геннадіївни працює кожний понеділок та четвер з 14.00 до 16.30 год. в актовій залі факультету (096 640 04 82)

3. На факультеті також існує клуб винахідливих та кмітливих, в якому приймають участь курсантська та студентська молодь факультету Клуб винахідливих та кмітливих працює постійно, засідання клубу відбуваються в мульмедійній аудиторії (каб. № 114) , детальніша інформація тел. (097) 682 93 00.

Значна увага приділяється пошуку талановитої молоді та створенню умов для її самореалізації.

Протягом навчального року на факультеті проводяться культурно-масові заходи із залученням до них курсантів, студентів та працівників навчального закладу. Це концерти, присвячені державним і професійним святам, конкурси-огляди художньої самодіяльності, КВН, творчі зустрічі, художні виставки, огляди-конкурси художньої самодіяльності факультетів, вокальний шоу-конкурс “Караоке на плацу”, конкурс краси “Міс Факультет”.

Колектив Криворізького факультету має можливість відвідувати культурно-просвітницькі заклади – театри, музеї, виставки, концерти, історичні місця по всій країні.

Умови вступу, терміни та вартість навчання на Криворізькому факультеті


Кількість переглядів сторінки: 1 058