Про Криворізький факультет ДДУВС

Днем заснування навчального закладу вважається 19 травня 1969 р. – дата видання наказу МВС СРСР № 0355 про створення обласного навчального пункту міліції УВС Дніпропетровського облвиконкому в м. Кривий Ріг на 30 осіб.

На його базі наказом УВС Дніпропетровського облвиконкому від 30.12.1976 № 552 було створено Криворізьку школу підготовки молодшого та середнього начальницького складу УВС Дніпропетровського облвиконкому третьої категорії на 210 осіб, у 1982 р. переведено до другої категорії на 360 осіб. У 1984 р. школу перейменовано в Навчальний Центр, 1992 р. – у Криворізьке училище професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Дніпропетровській області першої категорії.

28 травня 2004 р. наказом МВС України № 600 «Про організаційно-штатні питання в УМВС України в Дніпропетровській області та Юридичній академії МВС України» училище було підпорядковано Юридичній академії МВС України. Наказом МВС України № 392 від 30.05.2005 училище міліції при Юридичній академії (м. Дніпропетровськ) ліквідовано для створення Криворізького вищого професійного училища МВС України, а 26.12.2005 наказом МВС України № 1217 дію зазначеного наказу МВС України призупинено.

Наказом МВС України від 08.04.2006 № 351 «Про затвердження штату Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ» училище при Юридичній академії МВС 1 червня 2006 р. реорганізовано у Криворізький факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

1 червня 2015 р., на підставі наказів МВС України від 06.03.2015 № 242 «Про реорганізацію Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ» та від 06.05.2015 № 526 «Про організаційно-штатні зміни у МВС», наказів ДДУВС від 17.03.2015 № 111 «Про реорганізацію Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ» та від 18.05.2015 № 217 «Про затвердження змін у штатах Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ», на базі Криворізького факультету ДДУВС створено Центр спеціалізації (м. Кривий Ріг) Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

11липня 2016 року на підставі наказу МВС України від 24.06.2016 № 551 «Про організаційно-штатні зміни у вищих навчальних закладах МВС», наказу ДДУВС «Про оголошення переліку змін у штатах університету» на базі Центру спеціалізації (м. Кривий Ріг)ДДУВС створено Криворізький факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У різні часи навчальний заклад очолювали Просвірнін Ю.М. (1969-76), Пушкаренко М.С. (1976-83), Кузьменко О.О. (1983-88), Дегтярьов М.Г. (1988-98), Коваль В.Г. (1998-2001), к.ю.н. Азовський О.М. (2002-2011), к.ю.н. Черевач О.М. (2011-2016), з 01 вересня 2016 року к.ю.н. Почтовий Максим Миколайович.

Криворізький факультет забезпечує підготовку здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання за спеціальністю «Право». Підготовка фахівців з вищою освітою на факультеті здійснюється за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Тут створено всі умови для інтелектуального та духовного розвитку студентів. Окрім того, відділення первинної професійної підготовки факультету готує співробітників для підрозділів патрульної служби Національної поліції України, займається перепідготовкою та підвищенням кваліфікації працівників Національної поліції України за категоріями:слідчі, дільничі інспектори поліції та патрульні. За роки існування навчального закладу коллектив здійснив випуск понад 47 тис.працівників органів внутрішніх справ молодшого та середнього начальницького складу.

 

Факультет має загальну площу 3,25 га та єдину централізовану інфраструктуру, до складу якої входить:

– актова зала на 200 місць;

– 2 лекційні зали на 60 місць кожна;

– 16 спеціалізованих навчальних аудиторій на 30 місць кожна;

– загальна бібліотека з читальним залом;

– конференц – зала;

– зала оперативних нарад;

– музей;

– стрілецький тир;

– криміналістичні полігони: огляд місця події «Вбивство людини» та «Розслідування крадіжки з магазину»;

– 3 спеціалізовані навчальні полігони: з практичної їзди на автомобілі, «Ізолятор тимчасового тримання» та «Конвоювання затриманого на службового автомобілі»

– психологічна та спеціальна смуги перешкод;

– психотренінговий комплекс;

– новітній комп’ютерний клас на 30 місць;

– внутрішній та зовнішній стройові плаци;

– гуртожиток на 320 місць;

– медико-санітарна частина;

– їдальня для слухачів на 300 місць;

– їдальня з буфетом для студентів,адміністративно-викладацького складу та відвідувачів факультету на 100 місць;

– спортивне містечко з футбольним полем;

– спортивна зала з волейбольним та баскетбольним майданчиком;

– спортивна зала «Самбо»;

– сучасна тренажерна зала.

 

Освітній процес забезпечується силами 3-х кафедр:

– правових дисциплін;

– спеціальних дисциплін;

– соціально-гуманітарних дисциплін.

 

Освітній процес на Криворізькому факультеті ДДУВС здійснюється із використанням можливостей мережі Інтернет, мультимедійного забезпечення, постійного впровадження новітніх технологій з метою створення комфортних умов для навчання студентів.

Залучення діючих працівників Національної поліції, юстиції, адвокатури та суду підвищує практичну складову навчання студентів.

На теперішній час навчальний процес забезпечують 8 кандидатів наук, з яких 3 доцента, та 10 магістрів права.

Для всіх бажаючих діють гуртки художньої самодіяльності, у яких можна займатися бальними, сучасними і народними танцями, вокалом, грою на музичних інструментах. Функціонує клуб веселих і кмітливих, до якого вступають талановиті юнаки і дівчата.

Значна увага при проведенні виховної роботи приділяється популяризації здорового способу життя та фізичного розвитку. На факультеті працюють спортивні секції з боротьби, футболу, волейболу, баскетболу.

Криворізький факультет активно займається благодійною діяльністю, піклуючись про вихованців дитячих будинків Жовтневого району м. Кривого Рогу.

З метою надання безоплатної правової допомоги з питань захисту прав і свобод людини на базі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ створено юридичну клініку «Соломон».

 

Умови вступу, терміни та вартість навчання на Криворізькому факультеті

 


Кількість переглядів сторінки: 9 770