Культурне життя та дозвілля ДДУВС

Особливе значення в університеті приділяється культурно-масовій роботі та естетичному вихованню курсантів та студентів університету.

На сьогодні в університеті діють такі гуртки художньої самодіяльності:

1. Гурток естрадного вокалу під керівництвом Немирович Світлани Андріївни працює з 13.00 до 18.00 год. в каб. 116 (096 286 22 23).

2. Ансамбль “Злагода” (хорове мистецтво) під керівництвом лауреата міжнародних та всесоюзних фестивалів, поета та композитора Івченка Юрія Леонідовича працює кожний четвер та середу з 14.00 до 17.00 год. в каб. 116 (066 999 21 86).

3. Гурток хореографії під керівництвом хореографа-постановника Кузіної Ольги Вікторівни розпочне свою роботу з листопада 2016 року.

4. В університеті також існує клуб винахідливих та кмітливих, в якому приймають участь курсантська та студентська молодь університету Клуб винахідливих та кмітливих в університеті працює постійно, засідання клубу відбуваються в конференц-залі, детальніша інформація к. 119, тел. (056) 31 72 43.

 

Значна увага приділяється пошуку талановитої молоді та створенню умов для її самореалізації.

Протягом навчального року в університеті проводяться культурно-масові заходи із залученням до них курсантів, студентів та працівників навчального закладу. Це концерти, присвячені державним і професійним святам,конкурси-огляди художньої самодіяльності, КВН, творчі зустрічі, художні виставки, огляди-конкурси художньої самодіяльності факультетів, вокальний шоу-конкурс “Караоке на плацу”, конкурс краси “Міс Університет”.

Як позитивний досвід необхідно відзначити впровадження «офіцерського балу».

Колектив університету має можливість відвідувати культурно-просвітницькі заклади – театри, музеї, виставки, концерти, історичні місця по всій країні.

Проводяться спортивно-туристичні походи. Курсанти та студенти, які брали участь у походах, отримали сертифікати за категорією складності проходження маршрутів гірського пішого туризму.

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання


Кількість переглядів сторінки: 1 302