Українська секція Міжнародної Поліцейської Асоціації

Міжнародна поліцейська асоціація (МПА)

 

Міжнародну поліцейську асоціацію (МПА) було засновано 1 січня 1950 року за ініціативою сержанта поліції з Великобританії Артура Троупа. У травні того ж року було затверджено її емблему та девіз мовою есперанто “Служба через дружбу”. Першими членами Асоціації стали 100 поліцейських Великобританії, а протягом наступних кількох років до МПА вступило понад 500 британських поліцейських.

 

МПА

 

Подальшу роботу Асоціації було спрямовано на налагодження та підтримання дружніх стосунків з поліцейськими інших країн.

 

МПА

 

Нині МПА є однією з найбільших міжнародних професійних неурядових (громадських) організацій. Вона має статус консультативного представника в Організації Об’єднаних Націй та у Раді Європи. МПА об’єднує понад 400 тисяч поліцейських та пенсіонерів поліції з 64 країн світу. Уряди багатьох країн високо оцінили організацію поліцейських з її можливостями широко обмінюватися професійним досвідом і знаннями. Національні секції організовують гуманітарні та культурні заходи, що дає змогу донести ідеї МПА до всіх людей, незалежно від того, чи є вони її членами.

Мета Асоціації – практичне втілення в життя положень Декларації прав людини, яку було прийнято ООН у 1948 році. Перш за все, це – розвиток культурних відносин між членами, накопичення знань та обмін професійним досвідом. Також Асоціація намагається виховувати почуття взаємодопомоги в мирному співіснуванні різних народів та збереження миру на землі.

 

МПА

 

Українську секцію Міжнародної Поліцейської Асоціації створено 25 квітня 1996 року. Нині у складі УС МПА діє 29 регіональних відділень та осередків, які об’єднують близько 8 тис. працівників правоохоронних органів, силових структур та цивільних громадян, які активно сприяють роботі міліції. Регіональні відділення очолюють як діючі працівники, так і ветерани міліції, які працюють у тісній взаємодії з місцевими органами внутрішніх справ.

 

МПА

 

Офіційний веб-сайт УС МПА www.ipa-ua.org

 
Вступити до Осередку ДДУВС УС МПА
 


Кількість переглядів сторінки: 4 587