Осередок ДДУВС УС МПА

Міжнародня поліцейська асоціація (МПА)

 

30 жовтня 2015 року в м. Києві відбулась XVI Конференція Національної виконавчої Ради Української Секції Міжнародної Поліцейської Асоціації. В конференції прийняли участь члени Національної Виконавчої Ради, спостерігачі та гості з усіх регіональних відділень секції.

Конференція прийняла рішення визнати та прийняти до складу Міжнародної громадської організації  Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації Осередок Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Метою створення Осередку є захист та розвиток законних спільних інтересів своїх членів, встановлення дружніх партнерських стосунків між працівниками міліції (поліції) країн – колективних членів Міжнародної Поліцейської Асоціації, участь у підтримці міжнародного співробітництва у правоохоронній діяльності, розвитку культурних зв’язків, розширенні знань та обміну професійним досвідом. Також, Осередок представляє інтереси постійного та перемінного складу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, які є членами МПА в реалізації спільної мети та завдань в професійній, соціальній та культурних сферах.

Членами Осередку можуть бути особи з числа постійного та перемінного складу, вільнонаймані працівники та пенсіонери структурних підрозділів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а також інші особи відповідно до категорій: основного (професійного), асоційованого національного, асоційованого іноземного, особливого та «Почесного» членства.

 

 

Документи необхідні для вступу до МПА:

 

1. Ксерокопія паспорта громадянина України (стор. 1, 2, 3, 11 або 12 з останнім місцем реєстрації).

2. Ксерокопія закордонного паспорта (стор. 1) при наявності.

3. Ксерокопія службового (пенсійного) посвідчення для працівників (пенсіонерів) правоохоронних та силових структур.

4. Довідка МВС про відсутність судимості (для цивільних громадян).

5. Дві кольорових фотографії розміром 3,5х4,5.

6. Власноручно заповнена заява-анкета.

 

➤ Зразок ЗАЯВИ – АНКЕТИ на прийняття до Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.

➤ ЗАЯВА – АНКЕТА.

➤ Зразок заяви про перехід на облік до осередку ДДУВС.

 
Контактні дані:

Примаченко Віталій Федорович – 0979965677

Щербина Олександр Вікторович – 0979622035


Кількість переглядів сторінки: 2 249