Рейтинг науково-педагогічних працівників університету

Рейтинг науково-педагогічних працівників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за 2016 рік.

 

1. Керівники кафедр

1. Наливайко Л.Р. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 7725).

2. Кириченко О.В. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 3279).

3. Мінка Т.П. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 3248,95).

4. Марченко О.В. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 2929).

5. Чаплинський К.О. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 1795).

6. Орел Ю.В. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 1193).

7. Собакарь А.О. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 1030).

8. Нестерцова-Собакарь О.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 987).

9. Пиріг І.В. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 950).

10. Кузьменко В.В. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 818,75).

11. Боняк В.О. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 736).

12. Коваленко А.В. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 619).

13. Рижков Е.В. – кафедра інформатики та інформаційної безпеки, (рейтинг – 605).

14. Побережна Н.О. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 415).

15. Балабан С.М. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 210).

16. Хрипко Л.В. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 92).

 

2. Науково-педагогічні працівники, які мають науковий ступінь «доктор наук»

1. Наливайко Л.Р. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 7725).

2. Грибан В.Г. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 6569).

3. Кириченко О.В. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 3279).

4. Мінка Т.П. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 3248,95).

5. Марченко О.В. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 2929).

6. Миронюк Р.В. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 2528).

7. Шаблистий В.В. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 1860).

8. Чаплинський К.О. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 1795).

9. Поповський А.М. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 1780).

10. Алєксєєнко І.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 1200).

11. Манжула А.А. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 1150).

12. Собакарь А.О. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 1030).

13. Пиріг І.В. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 950).

14. Кузьменко В.В. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 818,75).

15. Добробог Л.М. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 795).

16. Боняк В.О. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 736).

17. Скиба Е.К. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 620).

18. Доненко В.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 490).

19. Маргулов А.Х. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 255).

 

3. Науково-педагогічні працівники (професори, доценти), які мають науковий ступінь «доктор філософії»

1. Куракін О.М. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 2950).

2. Шинкаренко І.Р. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 2135).

3. Грицай І.О. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 2070).

4. Легеза Є.О. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 1958,75).

5. Дараган В.В. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 1797).

6. Єфімов В.В. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 1500,5).

7. Савіщенко В.М. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 1345).

8. Христов О.Л. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 1345).

9. Кононець В.П. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 1300).

10. Підлісний М.М. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 1273,75).

11. Орел Ю.В. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 1193).

12. Кучук А.М. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 1186).

13. Верба І.О. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 1095).

14. Кравченко І.С. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 1062,5).

15. Завгородный В.А. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 1015).

16. Казначеєв Д.Г. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 1002,5).

17. Нестерцова-Собакарь О.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 987).

18. Соболь О.І. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 935).

19 Стояцька Г.М. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 935).

20. Талдикін А.О. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 925).

21. Рогальська В.В. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 920).

22. Царьова І.В. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 871,6).

23. Черняк Н.П. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 867,5).

24. Шинкаренко І.О. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 793).

25. Орлова О.О. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 775).

26. Лускатов О.В. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 739).

27. Гаркуша В.В. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 717,5).

28. Плетенець В.М. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 670).

29. Телійчук В.Г. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 652,5).

30. Пантелеєв К.М. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 640).

31. Вишня В.Б. – кафедра інформатики та інформаційних технологій (рейтинг – 638).

32. Коваленко А.В. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 619).

33. Фокша Л.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 612).

34. Рижков Е.В. – кафедра інформатики та інформаційної безпеки (рейтинг – 605).

35. Мороз В.Я. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 595).

36 Ільков В.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 580).

37. Сердюк І.А. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 571).

38 Бабанін С.В. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 530).

39. Єфімов М.М. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 525).

40. Крашеніннікова Т.В. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 520).

41. Диса О.В. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 520).

42. Солдатенко О.А. – кафедра кримінального права і процесу(рейтинг – 494).

43. Філяніна Л.А. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 490).

44. Степаненко К.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 475).

45. Примаченко В.Ф. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 454).

46. Логвиненко Б.О. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 452,5).

47. Санакоєв Д.Б. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 1130).

48. Побережна Н.О. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 415).

49. Ганзицька Т.С. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 410).

50. Мирошниченнко В.О. – кафедра інформатики та інформаційних технологій (рейтинг – 403).

51. Маркіна Л.Л. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 362).

52. Гречухіна І.Д. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 345).

53. Савєльєва М.О. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 326).

54. Хашев В.Г. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 325).

55. Голобутовський Р.З. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 323).

56. Тищенкова І.О. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 310).

57. Зимовець А.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 305).

58. Каліущенко І.М. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 300).

59. Голобородько Д.В. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 290).

60. Грицаченко В.В. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 285).

61. Юніна М.П. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 276).

62. Дячкін О.П. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 255).

63. Шалгунова С.А. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 240).

64. Саксонов В.Б. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 230).

65. Захарко А.В. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 220).

66. Недря К.М. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 220).

67. Покайчук В.Я. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 210).

68. Сербін М.М. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 188).

69. Федченко В.М. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 178).

70. Черненко А.П. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 140).

71. Людвік В.Д. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 120).

72. Сердюк Л.М. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 120).

73. Терещенко А.І. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 115).

74. Хрипко Л.В. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 92).

75. Краснобрижий І.В. – кафедра інформатики та інформаційних технологій (рейтинг – 75).

76. Боровинський С.Б. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 70).

77. Шиян А.Г. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 45).

78. Кокорєв І.В. – кафедра інформатики та інформаційних технологій (рейтинг – 30).

 

4. Науково-педагогічні працівники (старші викладачі, викладачі), які мають науковий ступінь «доктор філософії»

1. Кізіль М.А. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 1108).

2. Круглова О.О. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 736).

3. Валєєв Р.Г. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 711).

4. Мислива О.О. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 615).

5. Кисельов А.О. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 575).

6. Кисельов І.О. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 480).

7. Руфанова В.М. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 470).

8. Миронюк С.А. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 435).

9. Аксютіна А.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 428).

10. Головіна О.В. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 347,5).

11. Дзюба І.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 330).

12. Філіпп А.В. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 310).

13. Завгородня Ю.С. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 301).

14. Перепьолкін С.М. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 245).

15. Лускатова Т.О. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 210).

16. Булах С.М. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 175).

17. Петрушин Д.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 140).

18. Поливанюк В.Д. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 140).

19. Христова Ю.В. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 60).

20. Приловський В.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 20).

21. Ядловська О.С. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 20).

 

5. Науково-педагогічні працівники (старші викладачі, викладачі) без наукового ступеня

1. Бідняк Г.С. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 1080).

2. Марінченко О.О. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 950).

3. Павлова Н.В. – кафедра криміналістики,судової медицини та психіатрії (рейтинг – 870).

4. Гаркуша А.Г. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 749).

5. Карпенко Р.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 590).

6. Скок О.С. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 540).

7. Межевська Л.В. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 510).

8. Литвинов В.В. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 474).

9. Бойко О.П. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 457,5).

10. Касяненко Є.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 435).

11. Прокопов С.О. – кафедра інформатики та інформаційних технологій (рейтинг – 333).

12. Байрачна В.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 305).

13. Тарасенко Ю.М. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 300).

14. Звягіна Е.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 300).

15. Тимофіїва К.М. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 300).

16. Нагорна Ю.А. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 290).

17. Пакулова Т.В. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 227).

18. Івченко О.М. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 215).

19. Біліченко В.В. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 210).

20. Фурса В.В. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 190).

21. Козаченко В.В. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 186).

22. Черабаєва О.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 165).

23. Репан М.І. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 155).

24. Чуріков Д.С. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 145).

25. Мороз Ю.Г. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 140).

26. Богуславський В.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 130).

27. Крюченко Ю.Ю. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 102).

28. Долгорученко К.О. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 100).

29 Миронова Т.М. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 100).

30. Синець А.М. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 85).

31. Шубенок Т.І. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 85).

32. Атанова М.Ю. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 60).

33. Турчаніков М.О. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 50).

34. Гіденко Є.С. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 50).

35. Сіротченков Д.Ю. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 40).

36. Волков Ю.М. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 32.5).

37. Тимофеєв В.П. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 32.5).

38. Бойко О.І. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 32.5).

39. Герасимчук Ю.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 30).

40. Гавриш О.С. – кафедра інформатики та інформаційних технологій (рейтинг – 25).

41. Махницький О.В. – кафедра інформатики та інформаційних технологій (рейтинг – 25).

42. Скляр К.О. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 15).

43. Діщенко Д.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 15).

44. Пожидаєв М.Ю. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 15).

45. Журавель О.А. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

46. Рогальський В.І. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

47. Логвиненко М.Л. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

48. Токар І.Ю. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

49. Кириченко А.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

50. Петренко С.П. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

51. Ластовкін В.А. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 10).

52. Куниця О.П. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 10).

53 Войналович Г.В. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 10).

 

6. Молоді науковці університету (до 35 років)

1. Грицай І.О. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 2070).

2. Легеза Є.О. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 1958,75).

3. Шаблистий В.В. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 1860).

4. Дараган В.В. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 1797).

5. Христов О.Л. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 1345).

6. Кононець В.П. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 1300).

7. Кізіль М.А. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 1108).

8. Кравченко І.С. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 1062,5).

9. Завгородный В.А. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 1015).

10. Марінченко О.О. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 950).

11. Рогальська В.В. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 920).

12. Царьова І.В. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 871,6).

13. Орлова О.О. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 775).

14. Гаркуша В.В. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 717,5).

15. Коваленко А.В. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 619).

16. Карпенко Р.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 590).

17. Кисельов А.О. – кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (рейтинг – 575).

18. Скок О.С. – кафедра кримінально-правових дисциплін (рейтинг – 540).

19. Єфімов М.М. – кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії (рейтинг – 525).

20. Кисельов І.О. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 480).

21. Руфанова В.М. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 470).

22. Бойко О.П. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 457,5).

23. Логвиненко Б.О. – кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ОВС (рейтинг – 452,5).

24. Касяненко Є.В. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 435).

25. Аксютіна А.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 428).

26. Ганзицька Т.С. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 410).

27. Дзюба І.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 330).

28. Кузьміна І.С. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 325).

29. Філіпп А.В. – кафедра кримінального права та кримінології (рейтинг – 310).

30. Завгородня Ю.С. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 301).

31. Тарасенко Ю.М. – кафедра загальноправових дисциплін (рейтинг – 300).

32. Тимофіїва К.М. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 300).

33. Нагорна Ю.А. – кафедра мовної підготовки (рейтинг – 290).

34. Перепьолкін С.М. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 245).

35.

• Захарко А.В. – кафедра кримінального права і процесу (рейтинг – 220).

• Недря К.М. – кафедра філософії та політології (рейтинг – 220).

36.

• Покайчук В.Я. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 210).

• Лускатова Т.О. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 210).

37. Фурса В.В. – кафедра цивільного права і процесу (рейтинг – 190).

38. Козаченко В.В. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 186).

39. Черабаєва О.В. – кафедра цивільно-правових дисциплін (рейтинг – 165).

40. Чуріков Д.С. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 145).

41.

• Петрушин Д.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 140).

• Мороз Ю.Г. – кафедра теорії та історії держави і права (рейтинг – 140).

42. Богуславський В.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 130).

43. Крюченко Ю.Ю. – кафедра соціально-гуманітарних дисциплін (рейтинг – 102).

44. Христова Ю.В. – кафедра теорії та історії держави та права (рейтинг – 60).

45.

• Турчаніков М.О. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 50).

• Гіденко Є.С. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 50).

46. Сіротченков Д.Ю. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 40).

47. Бойко О.І. – кафедра тактико-спеціальної підготовки (рейтинг – 32,5).

48.

• Войналович Г.В. – кафедра фізичного виховання (рейтинг – 10).

• Токар І.Ю. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

• Петренко С.П. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

• Логвиненко М.Л. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

• Рогальський В.І. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).

• Кириченко А.В. – кафедра спеціальної фізичної підготовки (рейтинг – 10).


Кількість переглядів сторінки: 336