Спортивні секції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

На кафедрах спеціальної фізичної підготовки та фізичного виховання Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ діють спортивні секції з боротьби самбо, дзюдо, рукопашного бою, боксу, легкої атлетики, гирьового спорту, атлетичної гімнастики, фрі-файту та тхеквандо. На кафедрі тактико-спеціальної підготовки діють спортивні секції стрільців з лука, гирьового спорту та кульової стрільби.

 

ГРАФІК
роботи та склад керівників секцій з видів спорту

Секція боротьби самбо

Графік і місце тренувань:

понеділок, середа, четвер з 16.00 до 18.00 – центр СФП ДДУВС;

п’ятниця: з 15.00 до 20.00 – виїзні товариські зустрічі за планом тренувань.

Тренери: Кириченко А.В. (0979255668), Турчаніков М.О.

Секція дзюдо

Графік і місце тренувань:

понеділок, середа, четвер з 16.00 до 18.00 – центр СФП ДДУВС;

п’ятниця: з 15.00 до 19.00 – виїзні товариські зустрічі за планом тренувань.

Тренери: Рогальський В.І. (0506676296), Боровинський С.Б.

Секція гирьового спорту

Графік і місце тренувань:

понеділок, вівторок, середа, п’ятниця з 16.30 до 19.00 – спортзал № 4 корпусу № 9 ДДУВС.

Тренери: Біліченко В.В. (0955019029), Гіденко Є.С.

Секція гирьового спорту ДДУВС

Секція легкої атлетики

Графік і місце тренувань:

Вівторок, четвер з 16.30 до 18.30 – стадіон ДДУВС, тренажерна зала.

Тренери: Токар І.Ю. (0664658678), Петренко С.П.

Секція боксу

Графік і місце тренувань:

понеділок, середа, п’ятниця з 17.30 до 20.30 – спортзал навчального корпусу ДДУВС.

Тренер – Петрушин Д.В. (0971044757)

Секція рукопашного бою

Графік і місце тренувань:

вівторок, четвер з 18.00 до 21.30 – центр СФП ДДУВС.

Тренери: Журавель О.А., (0994801775), Герасимчук Ю.В.

Секція стрільби з бойової та спортивної зброї

Графік і місце тренувань:

понеділок, вівторок, середа, четвер з 13.00 до 14.40 – стрілецький тир ДДУВС.

Тренери: Тимофєєв В.П. (0665350134), Волков Ю.М., Зеленський Є.С.

Секція атлетичної гімнастики

Графік і місце тренувань:

понеділок, середа, п’ятниця з 17.30 до 20.00 – атлетична зала, 1-й поверх навчального корпусу ДДУВС.

Тренер – Логвиненко М.Л. (0976993899)

Секція з шашок

Графік і місце тренувань:

понеділок з 15.00 до 16.30 – кафедра фізичного виховання.

Тренер – Хрипко Л.В. (0939090354)

Секція з настільного тенісу

Графік і місце тренувань:

понеділок з 15.00 до 16.30 – кафедра фізичного виховання.

Тренер – Хрипко Л.В. (0939090354)

Секція з настільного тенісу ДДУВС

Секція з шахів

Графік і місце тренувань:

вівторок, четвер з 15.00 до 16.30 – спортивна зала ДДУВС.

Тренер – Ластовкін В.А. (0666903371)

Секція з волейболу

Графік і місце тренувань:

вівторок, четвер з 15.00 до 16.30 – спортивна зала ДДУВС.

Тренер – Пожидаєв М.Ю. (0993385473)

Секція з баскетболу

Графік і місце тренувань:

понеділок, середа з 15.00 до 16.30 – спортивна зала ДДУВС.

Тренер – Войнолович Г.В. (0931637403), Івченко О.М.

Секція з футболу

Графік і місце тренувань:

середа, п’ятниця з 15.00 до 16.30 – стадіон ДДУВС.

Тренер – Куниця О.П. (0967427580)

Тренажерна зала

Графік роботи:

з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 20:00.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 097 699 38 99

 

Новий тренажерний зал:

 

Тренери секцій – майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу, чемпіони та призери чемпіонатів Європи та світу: Сергій Балабан, Володимир Рогальський, Дмитро Петрушин, Віктор Богуславський, Максим Логвиненко, Ігор Токар.

Серед випускників університету чимало спортсменів-розрядників, які неодноразово ставали переможцями та призерами змагань різного рівня. Серед них, призер міжнародних турнірів, багаторазовий чемпіон України Олександр Ковальський, призери та переможці Чемпіонатів України серед вищих навчальних закладів: Вадим Журавель, Олександра Горгул, Олексій Федоров, Станіслав Гладищук, Ельбіра Сафарова, Павло Зубчик. Гордість університету – чемпіонка та неодноразова презерка Чемпіонату Європи з кульової стрільби Ольга Голубченко.

 

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання


Кількість переглядів сторінки: 2 540