Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Факультет створений наказом МВС України від 04.06.2016 № 551 з метою забезпечення підготовки спеціалістів вищої кваліфікації для підрозділів карного розшуку, які мають ґрунтовні загальноюридичні та спеціальні знання і вміють використовувати їх у практичній діяльності. Особливістю є те, що окрім загальних дисциплін, які викладаються на факультеті, курсанти вивчають ряд спеціальних, притаманних лише для підрозділів кримінальної поліції. Це, зокрема, психологія оперативно-розшукової діяльності, професійна психологічна підготовка працівників кримінальної поліції, оперативно-розшукове документування та інші.

Факультет завжди вдячний керівникам минулих років, а саме: Козерогу В.П., Семенчі М.І., Обшалову С.В., Рибалкіну А.О.

З грудня 2017 року деканом факультету призначений кандидат юридичних наук, Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо та з боротьби самбо, майор поліції Балабан Сергій Миколайович.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції є структурним підрозділом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, який на базі загальної середньої освіти здійснює підготовку фахівців для органів Національної поліції України освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право» 081. Основними завданнями факультету є поєднання навчальної, наукової, соціальної та виховної роботи із здобувачами вищої освіти; створення належних умов для формування професійних та особистих якостей майбутнього юриста на підставах розробки і втілення нового змісту навчання; аналіз стану успішності здобувачів вищої освіти; контроль за відвідуванням занять, засвоєнням здобувачами вищої освіти навчальних програм; організація самостійної підготовки та проведення консультацій; організація спортивної та культурно-масової роботи; організація спільно з практичними працівниками Національної поліції практик та стажування здобувачів вищої освіти на місцях майбутньої служби; підтримання зв’язку з комплектуючими підрозділами з метою працевлаштування здобувачів вищої освіти, їх адаптації та якості підготовки; звітування з питань навчальної, науково-дослідної, господарської та виховної роботи, стану службової дисципліни; узагальнення та розповсюдження досвіду закладів вищої освіти.

Нині на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції навчається 380 здобувачів вищої освіти, які наполегливо опановують найсучасніші досягнення з юридичних, соціальних, економічних наук, навчаються володіти засобами спеціальної техніки та вогнепальною зброєю. Особовий склад бере активну участь у несенні служби по охороні публічного порядку у місті Дніпро.

Для навчання та відпочинку здобувачів вищої освіти на факультеті створені належні умови. У гуртожитку казарменого типу проживають здобувачі вищої освіти, до послуг яких надаються сучасні затишні кімнати, світлиці з телебаченням, Інтернет, спортивні тренажери.

Під опікою здобувачів вищої освіти факультету сьогодні перебуває школа-інтернат № 2 м. Дніпро та ветерани навчального закладу (органів внутрішніх справ) Греков В.С., Макаров О.М., Ролін В.І, які потребують соціальної, матеріальної та моральної допомоги. Курсанти факультету регулярно відвідують вихованців підшефної школи-інтернат та шановних ветеранів, допомагають по господарству, вітають зі святами, проводять різноманітні лекції та тематичні заняття для дітей.

Курсанти факультету постійно беруть активну участь у спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності, фестивалі «Студентська весна», КВК тощо, в яких неодноразово виборювали призові місця.

Керівний склад факультету:

Герасимчук Юрій Вікторович – заступник декана факультету;

Журавель Олег Євгенович – провідний фахівець, підполковник поліції;

Богатир Іван Григорович – провідний фахівець, капітан поліції;

Долганін Віталій Андрійович – провідний фахівець, капітан поліції;

Анісімов Дмитро Олексійович – фахівець І категорії, лейтенант поліції;

Кушнєров Юрій Валентинович – фахівець І категорії;

Мірошник Дмитро Віталійович – фахівець І категорії;

Кочелаба Анна Валентинівна – фахівець ІІ категорії, старший лейтенант поліції;

Дем’янчук Леонід Вікторович – комірник факультету.

 

До складу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції входять три кафедри

кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки – завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент Кириченко Олег Вікторович;

кафедра цивільного права та процесу – т.в.о. завідувача кафедри підполковник поліції, кандидат юридичних наук, доцент Круглова Ольга Олександрівна;

кафедра спеціальної фізичної підготовки – т.в.о. завідувача кафедри Боровинський Сергій Борисович.

 

Контактна інформація факультету:

Телефон факультету: (056) 370-29-15

Адреса електронної пошти: fpfpkm@dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 52 942