Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

Факультет підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки (нині – факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності) було реорганізовано відповідно до наказу МВС України від 08.04.2013 № 349 «Про затвердження штатів вищих навчальних закладів МВС України».

Факультет здійснює підготовку фахівців для підрозділів превентивної діяльності наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр за спеціальністю «Право» (081) – 47 осіб, термін навчання – 4 роки на базі повної загальної середньої освіти; бакалавр за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» (262) – 79 осіб, термін навчання – 3 роки на базі повної загальної середньої освіти; магістр 1 курсу навчання за спеціальністю «Право» (081) – 23 особи.

Факультет завжди вдячний його керівникам минулих років: С.О. Слісу, В.П. Лукяненку, В.В. Доненку, С.Л. Недову, І.В. Пирогу, В.Є. Гуменюку, Р.М. Кацубі.

На сучасному етапі декан факультету – Жбанчик Андрій Васильович, 1980 року народження. Жбанчик А.В. у 2002 році закінчив Юридичну академію МВС України, у 2005 році – Кіровоградський державний педагогічний університет, в органах внутрішніх справ – з серпня 1998 року. У 2015 успішно захистив дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою “Організаційно-правові засади взаємодії міліції та Національної гвардії України у сфері охорони громадського порядку ” за спеціальністю 12.00.07 – Адміністративне право і процес; Фінансове право; Інформаційне право.

Заступником декана факультету є підполковник поліції кандидат педагогічних наук Царьов Олександр Дмитрович.

Пріорітетним завданням факультету є забезпечення високого рівня навчального процесу, виховання здобувачів вищої освіти у дусі патріотизму та поваги до народу, створення умов для всебічного розвитку особистості майбутнього офіцера української поліції, набуття курсантами теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, необхідних для виконання завдань, пов’язаних з майбутньою службою.

Курсанти беруть активну участь у громадському житті навчального закладу та факультету, організації роботи поетичних, танцювальних, вокальних, творчих гуртків, проведенні вечорів відпочинку, активно залучаються до участі у роботі наукових гуртків університету, проведенні науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів.

За всебічної співпраці з курсантським активом у підрозділі успішно реалізовуються заплановані заходи з культурно-масової роботи, патріотичного та естетичного виховання молодих правоохоронців. Проводиться цілеспрямована робота щодо підтримки та заохочення талановитої та обдарованої молоді, учасників художньої самодіяльності, команди КВК факультету.

Особовий склад активно залучається до тренувань у спортивних секціях (з боротьби самбо та дзюдо; рукопашного бою, гирьового спорту; легкоатлетичного кросу; ігрових видів спорту; стрільби з бойової зброї). Особлива увага приділяється фізичному загартуванню колективу.

Посади, які можуть займати випускники факультету – дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліції, інспектор превенції сектору превенції відділу поліції, інспектор ювенальної превенції сектору превенції відділу поліції, інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції ВП, інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції ВП, інспектор патрульної поліції УПП.

На сьогодні командно-адміністративний склад факультету включає: провідних фахівців – Ю.Г.Медяний, Д.С.Машлякевич, А.В. Кравченко, Е.О.Сидорова, фахівців – Д.В. Козак, Л.В. Бобрішова, М.Ю. Романов, А.О. Панасенко.

З метою забезпечення якісного освітнього процесу в підпорядкуванні факультету знаходяться три кафедри: тактико-спеціальної підготовки, теорії та історії держави і права, адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності.

На сучасному етапі на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності навчальну та практичну підготовку проходять 149 здобувача вищої освіти.

Контактна інформація: fpfpmgb@dduvs.in.ua

 
Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 33 267