Кафедра фізичного виховання

Кафедру фізичного виховання створено у складі юридичного факультету університету згідно з наказом МВС України № 552 від 10.08.2011 в результаті реорганізації кафедри фізичної культури і спеціальної фізичної підготовки. З 2015 року кафедру очолює Хрипко Л.В.

Кафедра фізичного виховання ДДУВС
Кафедра фізичного виховання.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін:

за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» – «Фізичне виховання», «Безпека життєдіяльності та охорона праці»;

за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» – «Охорона праці в галузі», «Цивільний захист»;

за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» – «Охорона праці в галузі та цивільний захист».

 

Одним із пріоритетних напрямків роботи кафедри є проведення наукових досліджень з метою вдосконалення розвитку основних фізичних якостей та підвищення рівня фізичної підготовленості майбутніх юристів. Так, кафедрою виконується наукове дослідження за темою «Оптимізація процесу фізичного виховання у вищих навчальних закладах України».

Науково-педагогічний склад кафедри бере активну участь у міжвузівських наукових конференціях та семінарах.

Кафедра проводить заняття з фізичного виховання серед студентів в ході навчального процесу, а також в спортивних секціях у позанавчальний час, використовуючи різноманітні засоби і методи фізичної культури та спорту.

Колектив кафедри велику увагу приділяє спортивно-масовій роботі та навчально-тренувальній роботі зі збірними командами. На кафедрі працюють спортивні секції з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, футболу, футзалу, настільного тенісу, шахів та кікбоксінгу.

Студенти юридичного факультету, у складі збірних команд університету, постійно приймають участь та стають переможцями і призерами чемпіонатів ФСК «Динамо», Спартакіади Дніпропетровської області серед вищих навчальних закладів, чемпіонатів України, міських та обласних змаганнях.

Викладачі кафедри мають високі спортивні та почесні звання.

Науково-педагогічний склад кафедри фізичного виховання на сьогодні є таким:

Завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Л.В. Хрипко
Завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Л.В. Хрипко

• Завідуючий кафедрою Хрипко Людмила Володимирівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, кандидат у майстри спорту з веслування на байдарках та каное та художньої гімнастики (викладає такі дисципліни «Фізичне виховання», «Долікарська допомога»).

• Професор кафедри Грибан Віталій Григорович, доктор біологічних наук, професор, заслужений робітник освіти України (викладає такі дисципліни «Цивільний захист», «Охорона праці в галузі та цивільний захист», «Безпека життедіяльності та охорона праці», « Охорона праці в галузі» ).

• Старший викладач кафедри Ластовкін Владислав Анатолійович, майстер спорту України з кікбоксінгу (викладає дисципліну «Фізичне виховання»).

• Старший викладач кафедри Пожидаєв Микола Юрійович, очолював кафедру з 2011 по 2015 роки, майстер спорту СРСР з волейболу (викладає дисципліну «Фізичне виховання», «Тактико-спеціальна підготовка», «Безпека життедіяльності»).

• Викладач кафедри Куниця Олександр Павлович, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України з футболу (викладає дисципліни «Спеціальна фізична підготовка», «Фізичне виховання», «Цивільний захист»).

• Викладач кафедри Івченко Оксана Миколаївна (викладає дисципліни «Спеціальна фізична підготовка», «Фізичне виховання», «Безпека життедіяльності»).

• Викладач кафедри Войналович Ганна Вікторовна, майстер спорту України з баскетболу (викладає дисципліни «Спеціальна фізична підготовка», «Фізичне виховання», «Охорона праці в галузі та цивільний захист).

• Викладач кафедри Ботурчук Оксана Олександрівна, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики (викладає дисципліну «Фізичне виховання»).

 

Завідуючий кафедрою – тел. (099)- 943-74-29

Адреса електронної пошти: k_fv@dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 2 486