Наукова лабораторія соціологічного моніторингу

Лабораторія як структурний підрозділ Університету розпочала свою роботу у 2004 р. З березня 2004 р. і по теперішній час її очолює кандидат філологічних наук Веріго Інга Михайлівна. Свій внесок у визначення кола проблематики наукової діяльності лабораторії свого часу зробили доктори юридичних наук Скибицький В.В., Литвак О.М., кандидат соціологічних наук, доцент Демичева А.В., кандидат історичних наук, доцент Архіпенко Л.М. Сьогодні у складі лабораторії працюють старший науковий співробітник, доктор юридичних наук Добробог Людмила Миколаївна, науковий співробітник Ганна Володимирівна Ревіна, науковий співробітник Толошна Наталія Василівна.

Основними напрямами наукових досліджень є проблеми підготовки кадрів для правоохоронних органів у вищих навчальних закладах системи МВС, зокрема у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, ефективність існуючої практики підвищення кваліфікації працівників ОВС на базі вищих навчальних закладів МВС; моніторинг якості надання освітніх послуг у ДДУВС: здійснення оперативних соціологічних досліджень з актуальних питань організації навчального процесу, виявлення рівня задоволеності студентів університету навчанням та якістю отриманої освіти; моніторинг з питань професійної орієнтації населення. Також лабораторія здійснює соціологічні дослідження на замовлення здобувачів наукового ступеня кандидата наук, надає консультаційну допомогу ад’юнктам, здобувачам, курсантам і студентам з питань використання методів та результатів соціологічних досліджень у науковій роботі.

Завідувач  НЛ соціологічного моніторингу Веріго Інга Михайлівна
Веріго Інга Михайлівна

Завідувач НЛ соціологічного моніторингу Веріго Інга Михайлівна у 1995 році закінчила Дніпропетровський державний університет ім. О. Гончара за спеціальністю «Філолог», викладач російської мови та літератури. У ДДУВС працює з 2002 року, до 2004 року – на посаді редактора видавництва університету. Кандидат філологічних наук з 2004 року.

Місце знаходження: Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 26, корпус. 10, кабінет 13, тел. 003


Кількість переглядів сторінки: 1 693