Відділ фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

Відділ фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку є структурним підрозділом ДДУВС, який у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними актами МВС України, внутрішніми документами університету, Положенням про ВФЗБО тощо.

Відділ свою історію веде з часу створення навчального закладу у 1966 р. З 1997 р. з набуттям ним статусу вузу відділ у різні роки очолювали О.М. Коник, Ж.А. Зайцева, І.О. Трипольська.

Начальник ВФЗБО – головний бухгалтер О.А. Шитова спромоглась організувати та об’єднати професіоналів своєї справи.

Шитова Олена Анатоліївна народилася 20 грудня 1969 року.

У 2001 році закінчила Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Облік і аудит».

З листопада 1997 до травня 2015 року проходила службу в органах внутрішніх справ на посадах головного бухгалтера установи по виконанню покарань УМВС України в Дніпропетровській області та начальника сектора фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.

З травня до листопада 2015 року працювала на посаді завідувача сектора фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.

З листопада 2015 року займає посаду начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку О.А. Шитова
Начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку О.А. Шитова

Заступник начальника відділу О.М. Громов здійснює контроль за роботою працівників відділу з ведення бухгалтерського обліку зобов’язань і господарських операцій, забезпечує збереження державної власності й раціональне використання грошових коштів та матеріальних цінностей.

Провідний бухгалтер О.Ю. Прохоренко здійснює внесення даних банківських виписок загального фонду державного бюджету в автоматизовану програму ведення бухгалтерського обліку «ПАРУС – бюджетна установа 8), здійснює підготовку документів для реєстрації та проведення видатків в органах Державної казначейської служби. Провідний економіст Циганков О.О та економіст В.В. Пугач виконують розрахунки витрат, пов’язаних з утриманням курсантів, узагальнюють отримані від фахівців відділу та інших підрозділів дані щодо вартості харчування, отримання медичної допомоги, комунальних послуг тощо, складають кошториси вартості платного навчання та кошториси вартості послуг від господарської діяльності університету. Провідний бухгалтер Іваніна Н.М. здійснює та узагальнює дані бухгалтерського обліку по Криворізькому факультету ДДУВС. Бухгалтер О.М. Сорочинський здійснює облік товарно-матеріальних цінностей в університеті, контролює роботу бухгалтерів з матеріального обліку. Бухгалтери О.М. Безсребренникова, А.І. Дворнікова та О.Л. Спиридонова здійснюють нарахування заробітної плати та грошового забезпечення працівникам та курсантам університету, звітують до Фіскальної служби та органів соціального захисту населення. Л.Г. Шевченко щоденно складає наряд-накази та калькуляцію страв у їдальні громадського харчування університету; Л.Ф. Решетіло здійснює облік надходження та списання будівельних матеріалів, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів, продуктів харчування на складах університету. Д.О. Харченко здійснює внесення даних банківських виписок спеціального фонду державного бюджету в автоматизовану програму ведення бухгалтерського обліку «ПАРУС – бюджетна установа 8), складає авансові звіти по відрядженням працівників університету, здійснює підготовку документів для реєстрації та проведення видатків в органах Державної казначейської служби. Л.В. Чухнюк здійснює облік та нарахування усіх видів надходжень за послуги, що надаються університетом. О.В. Зіновкіна здійснює відображення державних витрат університету на єдиному веб-порталі використання публічних коштів «Е-DATA», формує додаток до річного плану державних закупівель та протягом року вносить зміни до нього, здійснює кодування товарів, робіт і послуг, які не підпадають під проведення процедури закупівлі. Касир І.С. Брижак здійснює операції з прийняття, обліку, видачі та зберігання грошових коштів і цінних паперів.

Працівники відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку. 2016 рік
Працівники відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку.
(2016 рік)

 

Адреса електронної пошти: vfzbo@dduvs.in.ua

 

Структура університету

 


Кількість переглядів сторінки: 1 864