Духовий оркестр університету

Оркестр відділу кадрового забезпечення.

З березня 2016 року Духовий оркестр Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ очолює Левченко Володимир Євгенович.

Диригент оркестру Левченко В.Є.
Диригент оркестру Левченко В.Є.

Духовий оркестр Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – це професійно-творчий колектив, покликаний засобами музичного мистецтва сприяти навчанню та морально-естетичному вихованню перемінного і постійного складу навчального закладу, підвищувати імідж навчального закладу та поліції України, брати участь у стройовій підготовці особового складу університету.

Духовий оркестр університету

За участю оркестру університету проводяться різноманітні міські та обласні культурно-масові заходи, такі як День міста, День захисника України, День козацтва, День визволення міста та України від німецько-фашистських загарбників, День Перемоги, Студентська весна, відкриття театральних сезонів у театрах міста та інших культурних заходах.

Духовий оркестр університету

Відкрито оркестрову аматорську студію при духовому оркестрі навчального закладу, де охоча курсантсько-студентська молодь університету має змогу навчитися грі на духових інструментах та оволодіти музичною грамотою та навичками.

Духовий оркестр університету

Оркестр ДДУВС постійно вдосконалює свою професійну майстерність та оновлює свій репертуар.

Духовий оркестр університету

Оркестр є лауреатом Всеукраїнського конкурсу оркестрів серед вищих навчальних закладів МВС України, лауреатом міських та обласних конкурсів, міжнародного конкурсу “Пісня на біс”.

Духовий оркестр університету

Духовий оркестр засновано у 1966 р., і першим його керівником став військовий музикант у відставці М.С. Пейсахов.

У 1981 р. оркестр очолив А.Д. Кривошей, який перебував на посаді до 2003 р., вийшовши у відставку у званні майора міліції. У ті роки оркестр складався лише з курсантського колективу та виконував завдання з обслуговування ранкових розводів на заняття, урочистих заходів з нагоди складання Присяги, Дня знань, Дня Незалежності України, Дня навчального закладу та випуску молодих спеціалістів.

У 2003-2007 р. оркестр очолював Єрнік В.О. Він також продовжив керування курсантським оркестром, але у 2003 р. в Юридичній академії з’явилась можливість прийняти на посади музикантів оркестру вільнонайманих працівників, що і допомогло колективу розширити коло заходів.

З 2009 р. по 2016 р. духовий оркестр очолював Книшенко О.В. , в той час оркестр налічував вже 20 учасників колективу та мав в репертуарі понад 70 творів різнопланового характеру.


Духовий оркестр університету

Контактна інформація:

Адреса: Україна, м. Дніпропетровськ, просп. Гагаріна, 26

Телефон: (0562) 31-72-10

 

Структура університету

 


Кількість переглядів сторінки: 827