Відділ організації служби

Історія створення

Відділ організації служби як структурний підрозділ навчального закладу вперше було створено у 2000 році наказом МВС України № 468.

У різні часи існування підрозділ мав різну організаційно-штатну структуру, зокрема підпорядковувався проректору зі стройової частини і режиму (полковник міліції Юшко В.В.), проректору по службі (генерал-лейтенант міліції Калинюк В.Ю., полковники міліції Головченко А.І., Сінченко А.Г., Сліс С.О., Гуменюк В.Є., Коротич І.В., Ковбаса В.М.), начальнику відділу (полковник міліції Ковбаса В.М., підполковник міліції Волошин С.О., майор міліції Шовкопляс І.В.). До 2016 року до складу відділу входила комендатура.

Відділ організації служби ДДУВС очолює Ковбаса Володимир Миколайович
Ковбаса Володимир Миколайович

Відділ організації служби Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ очолює Ковбаса Володимир Миколайович (полковник міліції у відставці, кандидат юридичних наук).

Народився у 1968 році у м. Кривий Ріг, де здобував освіту в загальноосвітній середній школі № 82 та Криворізькому політехнічному технікумі. У 1987 році поступив на навчання та у 1992 році закінчив Ленінградське вище училище залізничних військ та військових сполучень, після чого до 2002 року проходив службу у Збройних силах України на різних посадах начальницького складу. З 2003 року до 2016 року проходив службу в органах внутрішніх справ України, у тому числі на керівних посадах в університеті. У листопаді 2016 року звільнений з ОВС за вислугою років.

Загальна характеристика напрямків діяльності

Головним завданням відділу є забезпечення постійної бойової готовності особового складу навчального закладу, своєчасне реагування на оперативні сигнали та надзвичайні ситуації, забезпечення охорони території, об’єктів і будівель університету, підтримання його життєзабезпечення.

Одним із головних напрямів діяльності відділу є планування та організація служби особового складу університету, контроль за дотриманням службової дисципліни, порядку і правил носіння форменого одягу, забезпечення перепускного режиму на територію навчального закладу. Фахівці відділу залучаються до несення служби в якості чергових по університету, які керують діями всього добового наряду, сформованого з постійного та перемінного складу навчального закладу. Перепускний режим до навчального закладу організовано за допомогою системи контролю та управління доступом «Stop Net».

Відділ організації служби є основним організатором заходів із залучення особового складу до охорони публічного порядку під час проведення в місті різного роду масових заходів.

Відділ організації служби також є організатором стройової частини урочистостей, що проходять із залученням особового складу університету.

Контактна інформація

(0562) 46-32-36

(056) 370-29-17

Ел. пошта: vos@dduvs.in.ua

 

➤ Правила внутрішнього розпорядку Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

 

Структура університету