Відділ організації служби

Відділ організації служби як структурний підрозділ навчального закладу створено у 2000 р. наказом МВС України № 468.

У різний час підрозділ підпорядковувався проректору зі стройової частини і режиму (полковник міліції В.В. Юшко), проректору по службі (генерал-лейтенант міліції В.Ю. Калинюк, полковники міліції А.І. Головченко, А.Г. Сінченко, С.О. Сліс, В.Є. Гуменюк, І.В. Коротич, В.М. Ковбаса), начальнику відділу (полковник міліції В.М. Ковбаса, підполковник міліції С.О. Волошин, майор міліції І.В. Шовкопляс).

Сьогодні відділ підпорядковується начальнику відділу організації служби В.М. Ковбасі. У складі відділу працюють: заступник начальника відділу О.М. Лучка, провідні фахівці О.Ю. Новіков та Р.А. Каторкін; провідний фахівець з мобілізаційної роботи В.Б. Борисенко; фахівці О.С. Кріпак, М.О. Коновалюк, М.Г. Мардарь, С.В. Суходуб та І.О. Ігнатьєв, а також інспектори В.К. Басалига та О.А. Чучко.

Головним завданням відділу є забезпечення постійної бойової готовності особового складу навчального закладу, своєчасне реагування на оперативні сигнали та надзвичайні ситуації, забезпечення охорони території, об’єктів і будівель університету, підтримання його життєзабезпечення.

Працівниками відділу систематично організовується теоретична і практична підготовка особового складу оперативних формувань університету, плануються і проводяться спеціальні навчання, де курсанти і офіцери відпрацьовують набуті навички в обстановці, наближеній до реальної.

Одним із головних напрямів діяльності відділу є планування та організація служби особового складу університету, контроль за дотриманням службової дисципліни, порядку і правил носіння форменого одягу, забезпечення перепускного режиму на територію навчального закладу. Фахівці відділу залучаються до несення служби в якості чергових по університету, які керують діями всього добового наряду, сформо-ваного з постійного та перемінного складу навчального закладу. Комендатура розташована у зручному приміщенні, обладнаному сучасною охоронною та пожежною сигналізацією, засобами зв’язку та відеоспостереження. Перепускний режим до навчального закладу організовано за допомогою системи контролю та управління доступом «Stop Net».

Відділ організації служби є основним організатором заходів із залучення особового складу до охорони громадського порядку під час виборчих кампаній, спільних патрулювань по місту разом з практичними працівниками та в інших випадках.

Відділ організації служби також є організатором стройової частини урочистостей, що проходять із залученням особового складу університету. Силами працівників відділу було підготовлено позаштатний взвод почесної варти, постійно проводяться заняття з прапороносною групою та лінійними, що додають краси кожному стройовому заходу.

 

Робочий телефон – (056) 370-28-90

 

Контактні телефони комендатури:

(0562) 46-32-36

(056) 770-35-25

(056) 370-29-17

 

Ел. пошта: vos@dduvs.in.ua

 

➤ Правила внутрішнього розпорядку Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

 

Структура університету

 

 


Кількість переглядів сторінки: 1 100