Відділення довузівської підготовки

Відділення довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Відділення розпочало свою діяльність 14.12.2001 року, перебуваючи у складі разом з відділенням післядипломної підготовки. Відокремлення як самостійного підрозділу відбулось 27.09.2005 року.

Відділення довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників юридичного факультету має стратегічне значення для університету.

Головне завдання відділення – забезпечення конкурсного відбору для навчання в університеті найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів та якісна підготовка слухачів підготовчих курсів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень у формі тестування. Навчання на підготовчих курсах допомагає майбутнім абітурієнтам поповнити, систематизувати і упорядкувати знання із загальноосвітніх предметів та вирішити завжди важке питання вибору майбутньої професії.

Очолює відділення Добрянська Олена Миколаївна, 1973 року народження. Має вищу освіту, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1995 році за спеціальністю «Математика». Має 23 роки педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель-методист».

Добрянська Олена Миколаївна
Добрянська Олена Миколаївна

Працівники відділення довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників юридичного факультету:

• Шестопалова Наталія Сергіївна – методист,

• Яртим Мирослава Михайлівна – методист,

• Сергієнко Марина Олександрівна – фахівець.

Напрямки діяльності:

1. Довузівська підготовка:

• підготовка до вступу до ДДУВС на курсах з української мови і літератури, історії України, математики, іноземної мови, географії (терміни навчання: 7 місяців, 6 місяців, 4 місяці, 2 місяці);

• адаптація майбутніх студентів до умов навчання у ДДУВС.

 

2. Профорієнтаційна робота:

• координація діяльності загальноосвітніх навчальних закладів по проведенню профорієнтаційної роботи;

• проведення семінарів – практикумів для керівників, вчителів та викладачів;

• проведення спільних заходів для учнівської молоді (уроків, відпрацювання практичних занять, різноманітних заходів, турнірів, олімпіад) з використанням сучасної матеріально-технічної бази університету;

• підготовка обдарованої молоді до написання науково-дослідницьких робіт та олімпіад;

• проведення днів відкритих дверей.

 

3. Сприяння працевлаштуванню випускників юридичного факультету:

• надання допомоги студентам і випускникам у професійному становленні, плануванні своєї кар’єри, працевлаштуванні, розвитку зв’язків з органами державної влади, структурними підрозділами органів внутрішніх справ, організаціями та громадськістю.

 

Контактні телефони відділення: (0562) 31-72-75; (0562) 36-08-00; (099) 772-17-05, (073) 168-39-55

Е-mail: mail@dduvs.in.ua

Вступникам до ДДУВС


Кількість переглядів сторінки: 495