Відділ зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків

У 2016 році, шляхом об’єднання відділення зв’язків з громадськістю та відділення міжнародних зв’язків у структурі університету було створено відділ зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків.

Очолює відділ начальник Чумаченко Тетяна Миколаївна.

У складі відділу працюють: фахівець Федоренко Олена Сергіївна, перекладач Свинаренко Олександр Євгенійович, старший інспектор Цимбаліст Ольга Геннадіївна, фотооператор Денисенко Юлія Дмитрівна.

Основними завданнями відділу є:

– Забезпечення в межах своєї компетенції планування та координації міжнародного співробітництва університету, підготовка тематичних матеріалів та програм для засобів масової інформації з актуальних питань діяльності університету та сприяння журналістам у цій роботі.

– Аналіз і узагальнення інформації про результати міжнародного співробітництва університету та повідомлення про отримані результати ректорату, Вченої ради університету, а також при необхідності у визначеному порядку Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС України.

– Внесення пропозицій щодо вдосконалення та розвитку міжнародної діяльності університету, розробка спільно з відповідними структурними підрозділами проектів планів, програм та угод міжнародного співробітництва.

– Сприяння встановленню прямих зв’язків структурних підрозділів університету з іноземними партнерами. Надання організаційної та методичної допомоги підрозділам університету з питань міжнародного співробітництва.

– Забезпечення збору матеріалів про передовий досвід, форми і методи діяльності органів внутрішніх справ та навчальних закладів зарубіжних країн та інформування про них зацікавлених підрозділів університету.

– Участь у підготовці та проведенні міжнародних конференцій, семінарів, візитів, які організовуються університетом або за ініціативою МВС України.

– Організація та проведення заходів, спрямованих на реалізацію інформаційної політики університету, упровадження гласності та відкритості в діяльності університету.

– Організація фотографування та відео-зйомки подій, що відбуваються в університеті, в т.ч. іноземних делегацій під час офіційних та робочих заходів;

– Висвітлення в засобах масової інформації заходів, підсумків перебування зарубіжних делегацій, стану розвитку міжнародного співробітництва університету в цілому.

Контактні дані:

Начальник тел. 0562-31-72-09

Електронна пошта – vzg@dduvs.in.ua, ird@dduvs.in.ua.

 

СТАЖУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ (дистанційне стажування та освітня програма-стажування).

 

Переглянути новини ДДУВС

 

Cоціальні мережі: персональна сторінка на Фейсбуці, загальна сторінка.
 

 


Кількість переглядів сторінки: 1 352