Студентсько-курсантська рада

Студентсько-курсантська рада є добровільним об’єднанням студентів та курсантів, консультативно-дорадчим колегіальним органом, утвореним з метою розвитку студентсько-курсантського самоврядування, врахування інтересів молоді при вироблені та реалізації політики України у сфері вищої освіти, соціального становлення та розвитку молоді, налагодження взаємодії з адміністрацією ВНЗ, органами державної влади, громадськими молодіжними об’єднаннями.

Положення про студентсько-курсантське самоврядування університету

Студентсько-курсантська рада діє на засадах добровільності, рівноправності, законності та гласності.

Студентсько-курсантське самоврядування здійснюється відповідно до Конституції України, законів України, інших актів законодавства, Статуту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Положення про студентсько-курсантське самоврядування.

 

Цілі та завдання:

• Підвищення громадської активності, ініціативності та відповідальності студентів та курсантів;

• Забезпечення захисту прав та інтересів студентів та курсантів шляхом налагодження постійного діалогу представників студентського самоврядування з викладачами та керівництвом університету, з органами державної влади;

• Забезпечення виконання студентами та курсантів своїх обов’язків;

• Сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів та курсантів;

• Організація дозвілля та відпочинку студентів та курсантів;

• Створення умов для всебічного розвитку студентів та курсантів, формування гуманістичних, інтелектуальних та інших професійно значущих якостей юриста;

• Забезпечення участі студентів та курсантів у реалізації молодіжної політики України;

• Забезпечення правової допомоги незахищеним верствам населення (спільно з кафедрами);

• Організація співробітництва зі студентами та курсантами інших ВНЗ і молодіжними організаціями;

• Пропаганда здорового способу життя;

• Проведення благодійної роботи;

• Сприяння працевлаштуванню випускників.

 

Відповідно до напрямів діяльності, студентсько-курсантська рада складається з таких відділів:

1. Начальний відділ.

Торопов Андрій

Моє кредо:

«Єдине, що потрібно для тріумфу зла, – це щоб хороші люди нічого не робили»

З першого курсу до сьогодні староста групи ЮД-541. З квітня 2017 року обраний головою навчального відділу. Активно беру участь у громадській роботі та житті навчального закладу. Вношу свої пропозиції та беру участь у вирішенні проблем, які виникають у колективі. Компетентно виконую доручену роботу, та запрошую всіх до співпраці!

Тел. 0958642061

Почта toropov.andrey2020@gmail.com

 

2. Відділ соціально-гуманітарної роботи.

Голова соціально-гуманітарного відділу Гордієнко Катерина Дмитрівна

Гордієнко Катерина Дмитрівна

Життєве кредо:

«Кожен милосердний вчинок – це сходинка, що веде до небес»
(Генрі Уорд Бічер)

Закінчила музичну школу за фахом фортепіано та народного, а також естрадного співу. Займалася плаванням впродовж 5 років. З дитинства займала активну громадську позицію, тому й надалі збираюся продовжувати в тому ж дусі. Я вважаю, що моя місія на Землі – це поміч людям.

 

3. Спортивний відділ.

Голова спортивного відділу Старова Тетяна Андріївна

Життєве кредо:

«Все, що робиш, потрібно робити добре, навіть якщо здійснюєш безумство».
(Бальзак)

Я студентка 2 курсу юридичного факультету закінчила музичну школу за фахом фортепіано. Займалася плаванням та легкою атлетикою. На даний момент продовжую тренування з легкої атлетики. Більш за все подобається така навчальна дисципліна, як криміналістика. Планую і надалі розвиватися у цій сфері. Бажаю стати викладачем у нашому ВНЗ.

Тел.: +380991236149

 

4. Відділ культурно-масового дозвілля.

Олександр Требухов

Життєве кредо:

«Людина віддзеркалюється в своїх вчинках»

Можна сказати, що почав свій творчий шлях у ДДУВС. Сподобалась саме атмосфера у нашому університеті. Дуже позитивна, енергійна та трохи «божевільна». Однією з переваг є змога не тільки навчатися у найкращому виші в місті та отримувати якісні знання, а й те, що я відкрив у собі організаторські, технічні і творчі здібності. Як би не склалося моє майбутнє, але я з точністю можу сказати, що обраний мною шлях розкриє мій потенціал та відкриє двері в омріяне майбутнє. Відкритий для співпраці!

Тел. +380952263064

Instagram @argentloup

Пошта boston30@ukr.net

 

5. Технічно-інформаційний відділ.

Голова технічно – інформаційного відділу

Олег Динец

Життєве кредо:

«Твоя найбільша помилка в тому, що ти боїшся помилитися»

Я Динец Олег з дитинства захоплювався спортом, музикою і дуже любив фотографувати, знімати цікаві відео про все, що є навколо мене. І зараз я в університеті займаюся улюбленою справою і чекаю всіх талановитих в моєму відділі.

Тел. : +380687974458

 

6. Відділ працевлаштування.

Голова відділу працевлаштування Шаріпова Каміла Шарифбоївна

Життєве кредо:

Кожна людина повинна сама рятувати своє тіло та свою душу. Ті, хто сподіваються, що їх врятують інші, будуть розчаровані.

Професійно займаюсь вокалом, раніше займалася народними танцями та малюванням. Зараз приймаю активну участь у житті нашого університету, впевнена, що надалі нічого не зміниться, тому що я цим живу.

 

7. Відділ у справах побуту гуртожитку.

Голова відділу у справах побуду та гуртожитку Григоренко Валерій

Григоренко Валерій

Життєве кредо:

«Час не любить, коли його витрачають даремно»

З самого дитинства я займав активну позицію. Я з віком я почав проявляти як активіста у суспільному житті. Брав участь в культурно масових заходах. Зараз я один з представників студентсько-курсантської ради, і разом з єдинодумацями ми вирішуємо питання для покращення життя студентів та курсантів в нашому університеті. Наша рада працює на підняття статусу та авторитету найкращого університету!

Тел. : +380982301258

 

8. Відділ фінансів.

Голова відділу фінансів Пивовар Дмитро

Дмитро Пивовар

Участь у самоврядуванні почав приймати ще зі школи, адже вважаю, що це допомагає виховувати у собі якості керівника. У 2017 році очолив посаду голови фінансового відділу Студентсько-курсантської ради. Свою діяльність намагаюсь спрямувати на вирішення проблем, з якими стикаються курсанти та студенти в університеті.

Телефон: +380662857555

Іnstagram: @brewer1197

E-mail: brewer1197@gmail.com

 

 

Голова студентсько-курсантської ради – Іщенко Вікторія

Іщенко Вікторія

Моє життєве кредо:

“Давайте робити неможливе, можливе зроблять і без нас”

З першого дня перебування в ДДУВС я зрозуміла, що буду не просто навчатись в університеті, а жити ним. Перебуваючи у рідній альма-матер, я постійно відкривала для себе нові захоплення. Виявилось, що я з величезним інтересом можу займатись науковою роботою, відвідувати спортивні секції та навчатись. Проте, найцікавішою для мене виявилась активна участь у громадському житті університету, а згодом і його безпосередня організація. Курсантсько-студентське самоврядування – це не просто захоплення, це мій ритм життя. Ми завжди відкриті для співпраці!

Тел. +380667268943

Instagram @victoriaaa_mr

Почта victoriaaa_mr@ukr.net

 

Заступник голови студентсько-курсантської ради з числа студентів – Жушман Ілля
Жушман Ілля

Життєве кредо:

«Удосконалюватися – значить мінятися, буди досконалим – означає змінюватися часто»

Мене звуть Ілля і для мене найбільш важливим є командна робота, продуктивність та результат. Займаюсь громадською діяльністю, політикою, іноземними мовами. Студентсько-курсантська рада – це можливості для кожного реалізувати себе, свої мрії та бажання. Приєднуйся та будь членом кращої команди.

 

Заступник з числа курсантів голови студентсько-курсантської ради – Іванов Максим Олександрович
Іванов Максим

Життєве кредо:

«Мети досягає, хто її прагне»

Завдяки наполегливості, цілеспрямованості та прагнення зробити студентсько-курсантське життя кращим у 2017 році очолив посаду заступника голови студентсько-курсантської ради. Студентсько-Курсантська Рада завжди відкрита для нових розумних, креативних та винахідливих людей, які хочуть приймати безпосередню участь у житті свого університету. Якщо Ви маєте ідеї для нових проектів та готові їх реалізувати в цікавому та дружньому колективі – ми чекаємо на Вас.

Тел : +380506065476

Instagram @maks_ivanov1_

Почта : maksim714@ukr.net

 


Контактна інформація:
Адреса: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 26
електронна пошта: stud-kurs_rada@i.ua


Кількість переглядів сторінки: 7 009