Студенти ДДУВС мають можливість проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу

Новини університету, Оголошення університету

З метою військово-патріотичного виховання молоді Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та реалізації конкурсного відбору громадян України для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу спільно з кафедрою військової підготовки Запорізького національного технічного університету на чолі з завідувачем кафедри полковником Альохіним Костянтином Васильовичем та заступником завідувача кафедри з НР полковником Коробовим Олександром Валентиновичем відбулася зустріч зі здобувачами вищої освіти університету.

Студенти ДДУВС мають можливість проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу
Студенти ДДУВС мають можливість проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу.

З 20 січня 2016 р. розпочався конкурсний відбір громадян України, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (ІІІ -VI курс) очної (денної, вечірньої) і заочної (дистанційної) форми навчання, чоловічої та жіночої статі, які добровільно виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Запорізького національного технічного університету. Кандидатами до вступу на навчання можуть бути громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

 

Перелік документів, які необхідно подати для конкурсного відбору в деканат свого факультету до 30 квітня 2016 р.:

1. Заява.
2. Копії посвідчення про приписку до призовної комісії або військового квитка (крім осіб жіночої статі).
3. Копія 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України.
4. Копія ідентифікаційного коду.

Крім того, особисто кожним подається довідка військово-лікарської комісії районного військового комісаріату. Термін надання довідки – до 30 червня 2016 р.

Довідка про проходження військово-лікарської комісії отримується кандидатом з числа:

осіб чоловічої статі – в районному військовому комісаріаті, де студент перебуває на військовому обліку;

осіб жіночої статі – в районних військових комісаріатах, де кандидатка проживає.

 

Конкурсний відбір складається з:

1. Рівень успішності навчання в ВНЗ (подає декан).

2. Залік з оцінки рівня фізичної підготовки (з 10 по 20 травня 2016 р.):

нормативи для чоловічої статі: біг 100 м і 1000 м; підтягування;

нормативи для жіночої статі: біг 100 м і 1000 м; комплексна силова вправа.

3. Залік з оцінки рівня засвоєння програми допризовної підготовки для чоловіків (шкільний курс «Захист Вітчизни») або медично-санітарної підготовки для осіб жіночої статі (шкільний курс «Основи медичних знань») та професійного психологічного відбору студентів, який проводиться у формі письмового тестування і складається з питань щодо допризовної (медично-санітарної) підготовки та питань з психологічного відбору (з 20 по 30 травня 2016 р.).

 

Під час проходження відбору кандидат повинен мати при собі паспорт громадянина України та приписне свідоцтво (військовий квиток).

Вартість військової підготовки в 2015-2016 н.р. складає 3400 грн. за 1 семестр навчання.

Кандидатам по всім питанням звертатися до деканату факультету № 4. За додатковою інформацією звертатися на кафедру військової підготовки за тел.: 769-00-01 – завідувач кафедри полковник Альохін Костянтин Васильович; 769-00-02 – заступник завідувача кафедри з НР полковник Коробов Олександр Валентинович.

Відділення зв’язків з громадськістю

 


Кількість переглядів сторінки: 1 778