Дружина завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки Сергія Балабана Оксана Ботурчук здобула срібло на XIV Паралімпійських літніх іграх

Заслужений майстер спорту з легкої атлетики Оксана Ботурчук стала срібною призеркою Паралімпійських Ігор у Ріо. Спортсменка з часом 23.65 секунд фінішувала другою в бігу на 200 метрів.

У своєму спортивному доробку жінка має 6 параолімпійських медалей, які вона привезла з Пекіну, Лондона та Ріо де Жанейро.

Оксана Ботурчук стала срібною призеркою Паралімпійських Ігор у Ріо.

Параолімпійські ігри, які наразі проходять у Ріо для Оксани Ботурчук ще не завершилися. Спортсменка налаштована поборотися за золото на дистанції у 400 метрів.

Спортсменка з часом 23.65 секунд фінішувала другою в бігу на 200 метрів.

Ректорат та колектив університету вітає Оксану та бажає родині спортсменів міцного здоров’я, злагоди та нових досягнень у світі спорту!