«Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього»

Новини університету

Вперше на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшов загальнонаціональний форум суддів та представників ЗМІ.

Проведення заходу у форматі телемосту стало можливим завдяки підтримці інформаційно-технічного відділу навчального закладу. У його роботі взяли участь українські та іноземні представники судової влади, журналісти та медіа експерти.

Форум організовано за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України та Національної спілки журналістів України.

Плідної та результативної роботи учасникам форуму побажали голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, голова Верховного Суду України Ярослав Миронюк та голова Національної спілки журналістів України.

Комунікація представників судової системи із громадськістю, засобами масової інформації, відкритий діалог служителів Феміди із суспільством – це шлях до розбудови незалежної та ефективної судової влади в Україні. Ця теза стала лейтмотивом форуму.

У рамках трьох сесій учасники телемосту обговорили проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомилися із зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також обмінялися думками щодо етичних стандартів співпраці.

За результатами роботи онлайн-форуму організатори дійшли згоди створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації та проводити загальнонаціональний форум щорічно.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 823