В університеті пройшла першість із боротьби самбо

Сильні та витривалі, мужні та цілеспрямовані – так можна охарактеризувати курсантів і студентів, учасників змагань із боротьби самбо, що пройшли у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

За призові місця боролися у шести вагових категоріях. У результаті напруженої та запеклої боротьби в особистій першості чемпіонами стали Микола Чорний (до 62 кг), Данило Сагак’ян (до 68 кг), Ілля Чекменьов (до 74кг), Іван Сахошко (до 90 кг) та Олександр Рукавіцин (+90 кг).

У командному заліку перше місце виборола команда 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, другу сходинку зайняла команда 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, бронза дісталася команді 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Призери змагань нагороджені дипломами та медалями.