Серед призерів всеукраїнських змагань з поліатлону – команда ДДУВС

Упродовж двох днів у місті Львові проходив чемпіонат ФСТ «Динамо» України» з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2017» серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 11 команд вищих навчальних закладів МВС України, серед яких і збірна команда університету у складі курсантів: Валерія Сорокотяги, Богдана Лося, Михайла Сокола та Максима Чабана. До старту спортсменів готував майстер спорту СРСР зі службового багатоборства – викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Волков.

Учасники змагалися у стрільбі з пневматичної зброї, плаванні та забігах на різні дистанції.

За підсумками командної боротьби збірна команда ДДУВС посіла почесне 3-тє місце, розділивши його з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності.

В особистому заліку серед 42 спортсменів із усієї України курсант Богдан Лось виборов 3-тє місце та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту з поліатлону.