Турнір із футболу на кубок ректора визначив переможців

Упродовж чотирьох днів на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту проходив традиційний «Кубок Ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ-2017» із футболу.

У змаганнях взяли участь дві команди юридичного факультету, три команди факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, дві команди факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, команда факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності та команда викладачів університету.

За результатами жеребкування команди були розділені на чотири групи. Переможцями у групових змаганнях стали: 3 курс ФПФОДР, 1 курс юридичного факультету, 2 курс ФПФОДР та 3 курс ФПФПКП.

У півфінальних матчах чемпіонами стали команди юридичного факультету та 3-го курсу ФПФОДР.

У заключний день змагань відбулися матчі за 3 місце та право участі у фіналі.

Обійшовши команду 2-го курсу ФПФОДР з рахунком 4:1, команда 3-го курсу ФПФПКП виборола почесне 3 місце. У фінальному матчі команда 3-го курсу ФПФОДР не залишила жодних шансів юристам, перегравши їх із рахунком 8:1, стала переможцем «Кубку Ректора ДДУВС-2017».

За результатами змагань були визначені кращі гравці турніру. Так, кращим воротарем став Данило Сагакян, кращим бомбардиром – Костянтин Пітюренко, кращим гравцем – Ігор Гармаш.

Команди-переможці були нагороджені т.в.о. першого проректора ДДУВС Романом Кацубою кубками та дипломами, а найкращі гравці – пам’ятними призами.

Бажаємо всім учасникам змагань легких голів та високих досягнень у спорті!