5 золотих, 1 срібна та 5 бронзових медалей – результат ДДУВС на Чемпіонаті Дніпропетровщини з боротьби самбо

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшов Чемпіонат області ФСТ «Динамо» з боротьби самбо серед збірних команд силових структур та вишів Дніпропетровщини. Спортсмени ДДУВС вибороли 11 призових місць та титул чемпіона у командному заліку.

У змаганнях в’язали участь 59 самбістів Дніпра. Честь нашого навчального закладу відстоювали 17 спортсменів, 11-ро із яких отримали призові кубки та медалі. Зокрема, чемпіонами стали т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Сергій Балабан, викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки Денис Біліченко, Володимир Рогальський, Андрій Кириченко та магістр Федір Панько.

У командному заліку золото виборола команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, срібну нагороду отримали спортсмени Академія митної служби України, бронза дісталася самбістам Управління служби безпеки України в Дніпропетровській області.

Вітаємо команду університету та бажаємо нашим спортсменам подальших впевнених перемог!