Сергій Балабан виборов уже третє поспіль «золото» на Чемпіонаті світу

Т.в.о. начальника факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Сергій Балабан повертається додому з Чемпіонату світу в Ольбії з золотою нагородою.

IX Чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів проходив з 30 вересня до 3 жовтня на Сардинії (Італія) в містечку Ольбія. У змаганнях взяли участь більше тисячі спортсменів – 937 чоловіків і 189 жінок із 52-х країн світу. У складі української збірної виступали 22 атлета, 13 із них представляли Дніпропетровщину.

Упевнено виборов своє третє золото поспіль Сергій Балабан. У віковому дивізіоні М2 (35-39 років), у ваговій категорії – 90 кг наш досвідчений силань виграв у швейцарця Маттіаса Заммерманна, росіян Сергія Кавіна та Андрія Салміна. Загалом у вказаній ваговій категорії виступили 24 спортсмени.

У фіналі Сергій зійшовся з представником української збірної, харків’янином Денисом Стеценком і впевнено виграв у нього.

Вітаємо Сергія Балабана з блискучою перемогою, пишаємося ним та бажаємо подальших успіхів!