Спортивна гордість ДДУВС: Галина Волошина – призерка Чемпіонату України

Вихідними у Києві проходив Чемпіонат України з рукопашного бою, у якому брали участь близько 300 учасників із усіх регіонів нашої держави. У призерах – курсантка 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Галина Волошина.

Бої були достатньо напруженими, адже це були відбіркові змагання на Чемпіонат світу, який проходитиме у жовтні у м. Дальсфен (Нідерланди). У спарингах Волошина зустрілася з титулованими спортсменками, неодноразовими чемпіонками України. У боротьбі за 2-ге місце Галина поступилася хмельничанці, зайнявши третю сходинку п’єдесталу.

«Для мене це не просто 3 місце, а черговий досвід, який я отримувала після кожного бою», – говорить Галина.

Для дівчини це не перші здобутки такого рівня. Займаючись рукопашним боєм всього півтора роки, за плечима вже має з десяток призових кубків та медалей.

Галино, колектив ДДУВС пишається Вами та бажає не зупинятися на досягнутому!