Федір Панько виграв бронзу Кубка Європи

У Дубровнику (Хорватія) проходив Кубок Європи з дзюдо. 156 учасників боролися за нагороди в семи вагових категоріях. Вирушили на Кубок у складі збірної України і дніпряни. З медаллю фінішував на хорватських татамі студент юридичного факультету ДДУВС Федір Панько.

У турнірі важкоатлетів Федір почав боротьбу з півфіналу. Поєдинок проти серба Володимира Гажіча тривав 8 хвилин і 4 секунди, в наполегливому «golden score» Федір поступився. У боротьбі за бронзу сповна реабілітувався і впевнено за 1 хвилину 14 секунд здобув перемогу над спортсменом із Чорногорії Джованні Пековичем. Бронза з Дубровника стала першим міжнародним трофеєм Федора Панька в нинішньому сезоні.

Готували спортсмена до змагань тренери клубу «Дзюдо-Дніпро»: Артем Блошенко, Родіон Кохановський та Петро Кудрявцев, а також викладачі ДДУВС: Віктор Счастливець, Маргарита Чоботько, Андрій Кириченко та Микола Турчаніков.

Вітаємо Федора з достойним виступом, бажаємо ще більше перемог у спорті та успіхів у житті!