Боксери університету – призери міських змагань

У Дніпрі на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву пройшов відкритий Кубок Дніпра з боксу серед дорослих. У турнірі взяли участь понад 60 спортсменів Дніпропетровщини.

До складу команди ДДУВС увійшли курсанти: Ігор Сухоруков, Микита Міхайличенко, Євген Барановський, Олександр Жежер, Ігор Сльозкін, Дмитро Плендращий, студенти: Данило Жидков та Максим Тімочкін.

За результатами напружених, виснажливих змагань спортсмени ДДУВС вибороли 5 призових місць. Другу сходинку п’єдесталу зайняли Олександр Жежер (вагова категорія до 64 кг), Євген Барановський (вагова категорія до 60 кг) та Микита Міхайличенко (вагова категорія понад 91 кг). Третіми стали Ігор Сухоруков (вагова категорія до 81 кг) та Максим Тімочкін (вагова категорія до 69 кг).

Вітаємо наших спортсменів, бажаємо успіхів та нових перемог!