Збірна України друга на чемпіонаті Європи з самбо

У Празі впродовж чотирьох днів проходив чемпіонат Європи з боротьби самбо. Честь збірної України на змаганнях відстоювала курсантка 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Поліна Михайська.

Загалом у змаганнях взяли участь команди з 25-ти країн, більш як 200 спортсменів.

Збірна України стала однією з найкращих на турнірі, завоювавши 30 медалей. З них – 9 золотих нагород, 6 срібних і 15 бронзових. У загальному командному заліку українці стали другими (Росія – перша, Грузія – третя).

Курсантка ДДУВС Поліна Михайська впевнено виграла дві зустрічі у німкені та руминки, принісши бали українській команді. За крок до бронзи спортсменку зняли зі змагань через серйозну травму плеча. Наразі дівчина почувається добре, вже відвідує заняття, до тренувань, за рекомендаціями лікарів, зможе повернутися не раніше серпня.

Бажаємо Поліні якнайшвидшого одужання та повернення до строю чемпіонів!