Дзюдоїсти університету продовжують підкорювати переможні п’єдестали

Відкритий кубок Дніпропетровської області з дзюдо зібрав понад 60 спортсменів із різних куточків нашої держави. Боротьбу за нагороди вели майстри спорту України та майстри спорту міжнародного класу. Студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Кучер на цих змаганнях посів третю сходинку переможного п’єдесталу.

Студент юридичного факультету ДДУВС Дмитро Кучер провів 3 надважкі сутички та виборов бронзову нагороду. У боротьбі за вихід у фінал поступився майстру спорту України Надару Мачутадзе.

Студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Кучер

Готували до змагань спортсмена викладачі кафедри фізичного виховання Маргарита Чоботько та Віктор Щасливець.

Наразі Дмитро готується до Відкритого Кубку України, який проходитиме 10-12 липня у Сумах.