Курсантський непереможний дух підтримав олімпійський рух!

Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшли змагання, присвячені тижню Олімпійського руху в Україні. У силі та спритності між собою змагалися курсанти різних курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Провести спортивне свято ініціювали викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки. 3-годинній боротьбі з різних видів спорту не завадили навіть примхи погоди: у той день було прохолодно та накрапав дощ.

У забігу на дистанцію одна миля перше місце посіла дружня команда навчальної групи КП-642, другими до фінішу добігли курсанти групи КП-645, на третій сходинці п’єдесталу опинилася група КП-643.

Найкращими бігунами серед жінок в особистому заліку стали Анна Козиря, Поліна Грисенко та Ольга Онікієнко, дівчата посіли відповідно 1, 2 та 3 мясця.

Беззаперечну перемогу у підтягуванні на високій щаблині отримали курсанти навчальної групи КП-642, друге місце посіла група КП-645, третьою стала команда КП-643.

У змаганнях із волейболу першість здобули третьокурсники, друге місце відстояла збірна 2-го курсу і третє місце – на рахунку команди 1-го курсу.

Усі переможці змагань були нагороджені грамотами та дипломами.