11 медалей – результат збірної ДДУВС на чемпіонаті ФСТ «Динамо»

Вихідними завершився чемпіонат ДОО ФСТ «Динамо» з боротьби самбо за програмою «Динаміада-2018». За результатами змагань на рахунку ДДУВС срібло у загальнокомандному заліку та 10 призових медалей в особистій першості.

У чемпіонаті взяли участь 8 збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, всього – 53 учасники.

В особистому заліку чемпіоном змагань став викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Володимир Рогальський, срібні нагороди вибороли курсант Дмитро Нагорний, студент Дмитро Ковратко та викладач Владислав Шеверун. Бронзові медалі на рахунку курсантів Олексія Черняка, Богдана Ларіонова, Даніїла Таранця, Сергія Юхимця, Миколи Чорного та Олександра Григоренка.

У загальнокомандному заліку збірна ДДУВС впевнено посіла другу сходинку переможного п’єдесталу, поступившись тільки команді Національної гвардії України.